Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Plamienie w ciazy

Polecane posty

Gość Gość

Jestem w 8 tygodniu ciazy. Tydzień temu w sobotę rano obudziłam się z obfitym krwawieniem. Od razu pojechałam do szpitala, ale gdy dotarłam po krwawieniu nie było śladu. Zbadali mnie na fotelu i zrobili usg, ciąża żywa i ogolnie wszystsko ok. Dostałam luteinę i położyli mnie na oddziale. Zaczęłam delikatnie plamić na brązowo. Wypuścili mnie w wigilie  ale dalej plamie na brązowo i to coraz mocniej. Trwa to już tydzień. Ktoś miał takie długie plamienia? Jak to się skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Plamilam kilka razy, ale nigdy tak długo. Czemu nie idziesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeszcze trochę i pojadę do szpitala. Pewnie będą mi kazali leżeć, a dokładnie to robię teraz w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Podali ci przyczynę krwawienia? Również w 8 tyg dostałam krwawienia, jak silny okres. Na usg wyszedł Spory krwiak. Powiedzieli ze dopóki się nie opróżni będę plamić. Nie pamiętam ile to trwało ale myśle że z dwa tyg. Jak nie lepiej. Różne nasilenie, nie miałam zaleconego leżenia,  więc robiłam cokolwiek w domu. Jak porobilam więcej to plamiłam więcej. Kiedy to odkryłam położyłam się i lezalam (wyczytałam tu na forum że dziewczyny leżaly z krwiakiem wiec stwierdziłam ze mi tez nie zaszkodzi) Do zakończenia krwawienia brałam nospe 3x1 vit c 500 i luteina dopochwowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam w 8tc plamienie i dostałam tabletki,przeszło już na drugi dzień 

Myślę, że powinnaś znów się zgłosić na szpital,na co czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Święta nie święta.. z takim czymś biegusiem na oddział bo czasami liczą się chwilę. Nie czekaj tylko idź nawet teraz. Leżenie w szpitalu nie jest mile ale jak trzeba to trzeba. Sama byłam w ciąży zagrożonej i leżałam przez 3tyg na oddziale.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia

Ja plamilam od początku ciąży do 12 tyg cały czas. W 6 tyg silne krwawienie i wtedy leżałam kilka dni w szpitalu. Nigdy nie ustalono przyczyny tych plamien. Samo przeszło po 12 tyg i do końca ciąży było już wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja krwawiłam w ciąży kilka razy.Plamiłam i krwawiłam naprawdę mocno.Przy plamieniu nawet tydzień, silne krwawienie przechodziło szybciej.Fakt faktem, lekarz nie cudotwórca siłą ciąży nie podtrzymania skoro kobieta w domu leży, oszczędza się, nie dźwiga, leki przyjmuje to co też lekarz ma niby zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×