Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcelina25

Co myślicie o kobietach z wykształceniem gimnazjalnym i zawodowym

Polecane posty

Gość Marcelina25

Moje koleżanki nie są tak ambitne jak ja. Nie wiem dlaczego w ogóle się z nimi zadaję. Jedna zakończyła swoją edukacje na gimnazjum i pracowała tylko przez trzy miesiące w żabce, od czasu gdy ja zwolnili siedzi na bezrobociu. Druga skończyła zawodówkę po czym miała dwa staże na kuchni i po ich zakończeniu nie znalazła stałego zatrudnienia. Ona również  nic nie robi tylko siedzi na bezrobociu. Dodamy, ze obie żyją ze swoich rodziców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i dobrze ja ich rozumiem, też tak robię. Po co mam pracować. Znajde sobie fagasa I Niech on mnie utrzymuje, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Myślimy że to patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men

Tragedia. Na szczęście mam super kobitke, pracowita, ambitna, po studiach i piękna. Takie kobiety szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Men napisał:

Tragedia. Na szczęście mam super kobitke, pracowita, ambitna, po studiach i piękna. Takie kobiety szanuje

Ale Ty raczej mało ambitny skoro gnijesz na kafe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe

Szybko cie ta pieknosc zdradzi, tylko pojawi sie jakis przystojniaczek chcacy ja wyruuchac a jak sie jej znudzisz to sie na ciebie totalnie wysra i zostawi wiec nie masz sie czym podniecac pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEMEK
43 minuty temu, Gość Marcelina25 napisał:

Moje koleżanki nie są tak ambitne jak ja. Nie wiem dlaczego w ogóle się z nimi zadaję. Jedna zakończyła swoją edukacje na gimnazjum i pracowała tylko przez trzy miesiące w żabce, od czasu gdy ja zwolnili siedzi na bezrobociu. Druga skończyła zawodówkę po czym miała dwa staże na kuchni i po ich zakończeniu nie znalazła stałego zatrudnienia. Ona również  nic nie robi tylko siedzi na bezrobociu. Dodamy, ze obie żyją ze swoich rodziców 

JA TEŻ MA WYKSZTAŁCENIE GIMNAZJALNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Won
5 godzin temu, Gość Marcelina25 napisał:

Moje koleżanki nie są tak ambitne jak ja. Nie wiem dlaczego w ogóle się z nimi zadaję. Jedna zakończyła swoją edukacje na gimnazjum i pracowała tylko przez trzy miesiące w żabce, od czasu gdy ja zwolnili siedzi na bezrobociu. Druga skończyła zawodówkę po czym miała dwa staże na kuchni i po ich zakończeniu nie znalazła stałego zatrudnienia. Ona również  nic nie robi tylko siedzi na bezrobociu. Dodamy, ze obie żyją ze swoich rodziców 

Fałszywa zgnilizna z ciebie mimo że po studiach.Jak widać ,nic ci one nie dały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś ogarnia zakuwanie w szkole i na studiach, nie do końca świadczy o człowieku. Mój przekrój znajomych jest od zawodówki po skończone studia. W rodzinie najbliższej mam dwóch profesorów uczelnianych. 

Bardziej się liczy ogarnięcie życiowe. Wiedza, szkoły i studia, to tylko środek do celu a nie cel. Po cholerę studia robić jak się nie ma pomysłu ani ambicji żeby to wykorzystać??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men
5 godzin temu, Gość Hehehe napisał:

Szybko cie ta pieknosc zdradzi, tylko pojawi sie jakis przystojniaczek chcacy ja wyruuchac a jak sie jej znudzisz to sie na ciebie totalnie wysra i zostawi wiec nie masz sie czym podniecac pajacu

Takich się pojawiają setki ale to mnie kocha a to kobieta mająca moralność, nie zdradliwa ... jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiek

Jak inteligentna to wykształcenie nie ma znaczenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Wiesiek napisał:

Jak inteligentna to wykształcenie nie ma znaczenia,

Masz rację. Szczególnie w Polsce, wykształcenie, jak ktoś nie jest po medycynie, politechnice, prawie, to tak naprawdę w większości przedłużył sobie czasy liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiek

Szkoła.

Piękny czas.  Belferki piękne i młode. W seksownych wdziankach.  Bezpruderyjne koleżanki.  

Pamięta. Najbardziej zmysłowy i fizyczny kontakt. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr Wiesiek

Wiecie co mnie wkur..a(wkurza)? Pseudointeligenci mający się za elitę społeczeństwa. Ledwo mgr, a już podnosi brodę. Śmieszność. To tak jak z urodą... która przemija. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Można się obijać po zawodówce, można się obijać po studiach. Od wykształcenia ważniejsza jest chęć do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obijać nie obijać.

Tak naprawdę to pracować należy mądrze a nie ciężko. Do ciężkiej roboty są roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiek

O o o i pierdoły.

Ciekaw jestem ilu mężczyzn chciałoby choć na dzień mieć ciało kobiety. 

Ja , bardzo. Choć  'mam' żonę i nie wiadomo co. Chciałbym zależeć się po drugiej stronie, po prostu  pachnieć. 

Stop!  Interesują mnie tylko emocje kobiety!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna Ci prawdy nie powie. Wiadomo, że faceci ciężej mają, stąd nauczeni są kombinować. Moja mi głowę suszyła, że za mało się staram i się opierdalam a ona taka zarobiona. Wziąłem sporo obowiązków (domowych) na siebie, szczególnie te związane z dziećmi.

I wiesz co?? Wróciłem kiedyś z pracy odrobiłem się ze wszystkim i leżę w łóżku. Moja wróciła i mi mówi, ... jak Ty to robisz, że masz więcej obowiązków niż ja i masz więcej czasu dla siebie??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiek

Ja  wiem . Ty mylisz! 

Mu już tak mamy,  My to nawet lubimy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Znam zdecydowanie więcej facetów po gimnazjum lub zawodówce/samochodówce niż kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiek

Łatwiej żyć gdy jest się pięknym   i ładnie pachnie(kobiecością). 

Michaił Suworow, Nastia!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiek

To, że kobiety maja lepsze  wykształcenie (teoretycznie, potwierdzone dyplomem) nie wiele znaczy.  Dyplom to tylko nabycia wiedzy w określonej dziedzinie, nic poza tym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×