Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co daje facetowi obecnosc kobiety ? Napiszcie

Polecane posty

Gość Gość

Co czujecie bedac z kobieta a co czujecie bedac samemu? Czego wam najbardziej brakuje ? Oczywiscie pytanie tylko do mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny

ktoś coś napisze, Ty się będziesz zachwycała i przypisywała te słowa innym, którzy zechcą Ciebie tylko wykorzystać, a potem będziesz obwiniała nas przez tego jednego gbura...

wniosek - zapytaj tego jednego konkretnego mężczyznę co do Ciebie czuje i co daje mu ta relacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35letni prawiczek
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Co daje facetowi obecnosc kobiety ?

Też chciałbym wiedzieć 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Samemu to taki zamulony a z kobietą człowiek inaczej funkcjonuje taki żywszy się robi normalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35letni prawiczek
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Samemu to taki zamulony a z kobietą człowiek inaczej funkcjonuje taki żywszy się robi normalnie .

Coś w tym jest. Ja to jestem jakiś taki zamulony przez całe życie 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Co czujecie bedac z kobieta a co czujecie bedac samemu? Czego wam najbardziej brakuje ? Oczywiscie pytanie tylko do mezczyzn.

Lubie się przytulać z kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość 35letni prawiczek napisał:

Coś w tym jest. Ja to jestem jakiś taki zamulony przez całe życie 😐

Idż na łowy to się odmulisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Janek napisał:

Lubie się przytulać z kobietą

a kto nie lubi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drago...M

Jak to co, kobietę można wy.du.pczyć, może obią.gnąć, albo nawet w ostateczności strzepać nam ręką... a bez niej sam muszę walić gruchę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E...
2 minuty temu, Gość Drago...M napisał:

Jak to co, kobietę można wy.du.pczyć, może obią.gnąć, albo nawet w ostateczności strzepać nam ręką... a bez niej sam muszę walić gruchę

Ja ci na pewno nie strzepię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość E... napisał:

Ja ci na pewno nie strzepię

Jemu pomoże sąsiadka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35letni prawiczek
26 minut temu, Gość gość napisał:

Idż na łowy to się odmulisz .

Jak? Nie potrafię. Nigdy nie podrywałem i już żadnej raczej nie poderwę😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

E❤

M❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---

To że nie będzie się samotny do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

M❤️

😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poważny7

W przeciwieństwie do tych durni odpowiem Ci na to pytanie w najdokładniejszy sposób bez robienia sobie jaj czy też gadania głupot.

Biorę pod uwagę tylko sytuacje gdzie jestem z kobietą, którą kocham i jestem w związku.

Obecność takiej kobiety sprawia, że czuje się wyjątkowo, kochany, ważny. Spełniam również się w drugą stronę, bo i daje miłość, ciepło, uczucie czy też troskę. 

Jak się czuje będąc samemu? Na ogół tragicznie nie jest. Wieczory są gorsze. Samotność lubi o sobie przypomnieć. Facet jak jest sam to ma też na wiele spraw wywalone. Robi co chce i jak chce. Samotność nie jest też taka zła właśnie z tego względu, że jesteś hmm nieograniczony? Nie wiem jak to ująć w słowa żeby nie zabrzmiało to źle. Chodzi o to, że jeśli facet jest sam to idzie, jedzie gdzie chce, kiedy chce i nie pyta nikogo o zdanie. Będąc w związku musisz już jednak patrzeć na drugą osobę. Ogółem temat jest złożony ale jeśli masz jeszcze jakieś pytania to śmiało 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
51 minut temu, Gość Poważny7 napisał:

W przeciwieństwie do tych durni odpowiem Ci na to pytanie w najdokładniejszy sposób bez robienia sobie jaj czy też gadania głupot.

Biorę pod uwagę tylko sytuacje gdzie jestem z kobietą, którą kocham i jestem w związku.

Obecność takiej kobiety sprawia, że czuje się wyjątkowo, kochany, ważny. Spełniam również się w drugą stronę, bo i daje miłość, ciepło, uczucie czy też troskę. 

Jak się czuje będąc samemu? Na ogół tragicznie nie jest. Wieczory są gorsze. Samotność lubi o sobie przypomnieć. Facet jak jest sam to ma też na wiele spraw wywalone. Robi co chce i jak chce. Samotność nie jest też taka zła właśnie z tego względu, że jesteś hmm nieograniczony? Nie wiem jak to ująć w słowa żeby nie zabrzmiało to źle. Chodzi o to, że jeśli facet jest sam to idzie, jedzie gdzie chce, kiedy chce i nie pyta nikogo o zdanie. Będąc w związku musisz już jednak patrzeć na drugą osobę. Ogółem temat jest złożony ale jeśli masz jeszcze jakieś pytania to śmiało 😉

Jesteś impotentem? Raczej nie licz na to że ta twoja nirwana będzie trwała wiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobieta daje motywację do działania. 

Uczysz się żeby mieć lepsza pracę, lepsza praca po to żeby mieć więcej kasy, więcej kasy żeby mieć kobiety. Kasa po to aby móc założyć rodzinę, po to aby móc wybudować dom z ogrodem w którym będzie twoja kobieta z twoim dzieckiem.  Kasa po to aby jeździć na wakacje i leżeć z nią na plaży, chodzić po dyskotekach i uprawiać seks.  

Bez kobiety i rodziny jest wygodniej, spokojniej i bezsensownie.  Po co mi dom jak nie mam kobiety, jak nie potrzebuje domu to i nie potrzebuje dobrej pracy. Itd itp.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poważny7
46 minut temu, Gość Ona napisał:

Jesteś impotentem? Raczej nie licz na to że ta twoja nirwana będzie trwała wiecznie

Hahah nie. Skąd taki pomysł? Lubię seks, a ochoty też nie brakuje. W normalnym związku między normalnymi osobami, które ze sobą rozmawiają i znają swoje potrzeby może trwać wiecznie. Raz słabiej, raz mocniej ale będzie trwać. No chyba, że któreś zacznie grać w choya z drugą osobą to wtedy się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Co czujecie bedac z kobieta a co czujecie bedac samemu? Czego wam najbardziej brakuje ? Oczywiscie pytanie tylko do mezczyzn.

Pewnie wzdęcia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×