Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 gosc

Atrybuty sukcesu typu kurtka skurzana i kabriolet dzisiaj nic nie znacza.

Polecane posty

Go艣膰 gosc

mowilem sobie, ze zrobie troszku kasy i skopiuje styl lat 90tych i pojade nad morze, ale swiat poszedl do przodu 馃槥

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

pomyslec ze nawet polska mafia w latach 90tych bawila sie w przepychu, ale tamten przepych ustepuje dzisiejszej studniowce maturzystow z prywatnego liceum !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 adam

kiedys luksusem byl papier toaletowy mozna bylo go wreczac jako lapowke nawet a jakbys dzisiaj dal komus taka lapowke albo prezent to by sie musial usmiac albo obrazic. Czasy sie zmieniaja a to co bylo kiedys luksusem to dzisiaj norma albo tani obciach to nie czasy glebokiej komuny i biedy poczatkow 3 RP. Dzisiaj drogie auto willa i normalna praca za 3-5 tys to norma. Wiesz o juz nie sa czasy po 2 wojnie swiatowej ze za tabliczke czekolady masz w berlinie platna milosc 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rocznik65

W latach 80 tych szczytem luksusu dla mnie by艂 zakup paczki Marlboro w Peweksie. Nigdy nie zapomn臋 zapachu aromatycznego dymu聽z Marlboro.Jak ma艂o trzeba by艂o wtedy do szcz臋艣cia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

sk贸rzana*

PS. Mam p贸艂 szafy sk贸rzanych kurtek 馃槢

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gisten
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Rocznik65 napisa艂:

W latach 80 tych szczytem luksusu dla mnie by艂 zakup paczki Marlboro w Peweksie. Nigdy nie zapomn臋 zapachu aromatycznego dymu聽z Marlboro.Jak ma艂o trzeba by艂o wtedy do szcz臋艣cia.

kapitalizm zjeeba艂 ludziom m贸zgi i palma odbi艂a, szczeg贸lnie babom. Komuno wr贸膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×