Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sije

Po co on mi to mowi?

Polecane posty

Gość sije

Spotykam sie z chlopakiem juz kilka miesiecy, on chce byc w kontakcie cały czas ,wie ze jestem dziewicą.I cóż..chciałam to zrobić z miłosci, nie po to czekam 24 lata zeby puscic sie z byle kim. I on ogolnie jest czuly robi to co ja lubie, zwraca sie do mnie jak ja lubie itd,spelnia moje zachcianki ,szanuje mnie ,komplementuje,dostosowuje sie, stara wiec jest super poza jednym...

Ostatnio powiedzial, że nie moze sie doczekac bo nie mial dziewicy i bedzie super. I ze - UWAGA- bedzie mnie dlugo wspominal, bo tak fajny sex rzadko ma, jedynie z jakas Rosjanka bylo super,mowi mi jak to ona z nim wszystko zrobila, jaka wygimnastykowana itd., i myslalam ze to jakis zart bo ja mam ojca Rosjanina wiec myslalam ze to jakas aluzja , a tu patrze dodal jakas Rosjanke w trakcie naszej znajomosci do znajomych na facebooku, az sie zastanawiam czy on z nia nie byl... ale patrzac na wszystko to on zawsze sie interesuje tym co ja i mna, rozmawia z dziewczynami ktore tylko mnie przypominaja, z facetami ktorych ja lubie itd. ale chodzi o sam fakt tez tego co powiedzial bo nie wiem do konca co mial na myśli ,czy to prawda ,ale czuje sie pod presja by sprostac i czuje ze nie dam rady i wypadne blado 😞  zadreczam sie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli to nie prowokacja, a mam nadzieję, że jednak to prowokacja.... ale jeśli nie to jesteś strasznie głupia.
Jak najdalej od niego się trzymaj, chyba, że chcesz być kolejna na liście jego zdobyczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sije

Hmm na tym forum kazdego mozna podejrzewac o prowokacyjne posty.. Ciebie tez

a ja widocznie jestem glupia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sije

Hmm na tym forum kazdego mozna podejrzewac o prowokacyjne posty.. Ciebie tez

a ja widocznie jestem glupia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, widocznie jesteś. To nie szkoda mi Ciebie. Zapewnij mu wspomnienia takie jakich oczekuje i przestań nam d.... zawracać. Dzięki! Nara! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze ludzie którzy z seksem czekają do ślubu i to nie jest nic złego.
Jeśli czekasz 24 lata, to mów facetom wprost, że chcesz sexu dopiero po ślubie i sama zobaczysz, który jest tobą tak na poważnie zainteresowany.
Nie bój się tego mówić wprost.
Zawsze byli tacy, którzy żyli sexem i to był ich jedyny cel od wieku dojrzewania, oraz tacy, którzy cenili czystość i czekali z tym do ślubu, albo co najmniej do czasu kiedy ślub był już ustalony, rodzice obu stron dogadani itd.
Religijność tak obecnie wyśmiewana, pomaga trochę w zachowaniu czystości, więc szukaj takiego, który to doceni i będzie Ci za tą czystość naprawdę wdzięczny.
Masz szansę na porządne małżeństwo z kimś kto nie ugania się za kobietami, nie zalezy mu na sexie z każdą, a zależy mu na takiej kobiecie jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Czyli ty z miłości a on dla fanu bycia otwieraczem ci.pki. Fajnie. Jeśli ci to odpowiada to proszę bardzo. A potem założysz temat jak to czujesz się wykorzystana i porzucona. Skoro tyle wytrzymałaś w dziewictwie to zostaw je dla męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Też myśle że Cię traktuje jako zdobycz. Będzie miał na swojej liście dziewica zaliczona. Lepiej się zastanów czy chcesz z nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ewentualnie będzie czekał do ślubu, a na boku obracał inne panienki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A aaaa

Sama czujesz że coś jest nie tak. A skoro jest nie tak tzn że daj sobie z nim spokój. Teraz jest jego taniec godowy, zrobi wszystko co chcesz i podlizuje się aby Cię wykorzystać i zostawić. Ja od razu po jego tekście " będę miał co długo wspominać" to już dałabym sobie spokój z gościem. Co za doopek? On cię nie kocha. Pzdr. A. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

24-letnia dziewica to koszmar. Bo wiadomo, że to jakaś kłoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

24-letnia dziewica to koszmar. Bo wiadomo, że to jakaś kłoda.

niekoniecznie. jesli kobieta pod wplywem zakochania sie rozkreca to dobra partia na staly zwiazek,przynajmniej nie bedziesz rogaczem.a ta ktora daje kazdemu kto ma na nia ochote, albo ma nadmiar testosteronu w organizmie to zwykla dz/iwa, dla biednych przyglupow super partia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość gosc napisał:

niekoniecznie. jesli kobieta pod wplywem zakochania sie rozkreca to dobra partia na staly zwiazek,przynajmniej nie bedziesz rogaczem.a ta ktora daje kazdemu kto ma na nia ochote, albo ma nadmiar testosteronu w organizmie to zwykla dz/iwa, dla biednych przyglupow super partia

Ta sobie tłumacz. Jak laska do 24 roku życia nie miała ochoty na seks, to na 99 procent to zimna ryba w łóżku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ta sobie tłumacz. Jak laska do 24 roku życia nie miała ochoty na seks, to na 99 procent to zimna ryba w łóżku. 

Bzdura ,ja pierwszy raz miałam w wieku 32 lat A mój facet z wrażenia zadysal D..  prześcieradło taka mu laske zrobiłam. A robiłam 1 raz w zyciu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuńka

Chce się popisać przed tobą, że co to nie on 🙂 Faceci lubią się chwalić. Nic groźnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×