Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iga

W co on ze mna pogrywa???

Polecane posty

Gość Iga

Kolega ze studiów, z ktorym mam dosyc dobry kolezenski kontakt zaproponował mi spotkanie, stwierdzil ze zawsze mu się podobałam itp. Powiedzial ze ok 3mies temu zerwał ze swoją kobieta. 

Nie ukrywam on tez mi się podoba, spotkaliśmy się tylko na kawę, wyskoczylismy do kina, nic między nami nie było.

Sadzilam ze zaprosi mnie na sylwestra, zapytalam sie go juz 2tyg temu co o tym myśli, odpowiedział że pół roku temu kupił bilety do Chorwacji ze swoją była i szkoda mu kasy wiec jedzie z nia. 

Za dwa dni ma wylot i nie wiem co robić? W co pogrywa ze mna??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pewnie nadal ja kocha a Ty jesteś tylko czasoumilaczem, plasterkiem na ranę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

hahaha.... takich rzeczy się po prostu nie robi 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej P
33 minuty temu, Gość Iga napisał:

Kolega ze studiów, z ktorym mam dosyc dobry kolezenski kontakt zaproponował mi spotkanie, stwierdzil ze zawsze mu się podobałam itp. Powiedzial ze ok 3mies temu zerwał ze swoją kobieta. 

Nie ukrywam on tez mi się podoba, spotkaliśmy się tylko na kawę, wyskoczylismy do kina, nic między nami nie było.

Sadzilam ze zaprosi mnie na sylwestra, zapytalam sie go juz 2tyg temu co o tym myśli, odpowiedział że pół roku temu kupił bilety do Chorwacji ze swoją była i szkoda mu kasy wiec jedzie z nia. 

Za dwa dni ma wylot i nie wiem co robić? W co pogrywa ze mna??

 

troche logistycznie to kiepsko rozwiązał, tępy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigger

Tak każe obyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale przecież naprawdę szkoda kasy za lot i szkoda Chorwacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Stwierdzil że za dużo kosztował go ten wyjazd i wszystko jest zarezerwowane imiennie. To on z nia zerwał. Do mnie dzwoni, mówi że ze mną chciałby sprobowac być, ze podobam mu się od kilku lat, ale byłam z kimś w związku i nabrał smialosci dopiero gdy dowiedział się ze rozstalam sie z facetem. 

Nie będę bo prosić żeby został. To jego decyzje, dziwi mnie ze jego byla chce leciec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie ma nadzieję, że na wyjedzie znowu się zejdą  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewnie ma nadzieję, że na wyjedzie znowu się zejdą  

Nie pie rdol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie pie rdol.

taka prawda, znam pary które się zeszły przez wspólny przymusowy wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co ty byś zrobiła autorko, jakbyś wydała niemałą kasę na lot do Chorwacji i sylwestra tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara
9 minut temu, Gość Gość napisał:

A co ty byś zrobiła autorko, jakbyś wydała niemałą kasę na lot do Chorwacji i sylwestra tam?

Nie jestem autorką, ale gdybym była  tym facetem, to przepisałabym bilet na autorkę jeśli się chce spróbować. To przecież fajna okazja na taką próbę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Dagmara napisał:

Nie jestem autorką, ale gdybym była  tym facetem, to przepisałabym bilet na autorkę jeśli się chce spróbować. To przecież fajna okazja na taką próbę. 

Przebookowanie biletu na samolot na inne nazwisko często kosztuje tyle co bilet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobrze, że pierścionka zareczynowego nie kupił, bo musiałby się chajtnąć 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter
15 godzin temu, Gość Iga napisał:

Kolega ze studiów, z ktorym mam dosyc dobry kolezenski kontakt zaproponował mi spotkanie, stwierdzil ze zawsze mu się podobałam itp. Powiedzial ze ok 3mies temu zerwał ze swoją kobieta. 

Nie ukrywam on tez mi się podoba, spotkaliśmy się tylko na kawę, wyskoczylismy do kina, nic między nami nie było.

Sadzilam ze zaprosi mnie na sylwestra, zapytalam sie go juz 2tyg temu co o tym myśli, odpowiedział że pół roku temu kupił bilety do Chorwacji ze swoją była i szkoda mu kasy wiec jedzie z nia. 

Za dwa dni ma wylot i nie wiem co robić? W co pogrywa ze mna??

 

Żałosny facet. Odpuść go sobie już na starcie jeżeli masz odrobinę godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Przebookowanie biletu na samolot na inne nazwisko często kosztuje tyle co bilet

Przecież pewnie nawet nie zapytał jaka tego cena. Życie kosztuje, a może mogło być tyle warte i miało kosztować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Może jedzie na dwa fronty, najpierw chce sprawdzić czy może się coś zmieni na wyjeździe z ex, jak nie to będzie podbijał do autorki xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Pojechali razem. Odpuszczam. 

Ktoś pytał co ja bym zrobiła? Jeśli nie udałoby się zmienic rezerwacji, ja nie polecialabym z bylym. Co smieszniejsze to on placil za ten lot, sadze ze chcial sprobowac ze mna, a gdyby nie wyszlo to mialby powrot do bylej. Moze myslal, ze szybko wyladujemy w lozku, ze szybko zostaniemy para? Odpuszczam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Iga napisał:

[...] Moze myslal, ze szybko wyladujemy w lozku, ze szybko zostaniemy para? [...]

Uważam, że gdyby tak myślał, to właśnie działałby w kierunku Waszej wspólnej podróży do Chorwacji. Na którą na tym etapie znajomości, sądzę, byłoby zwyczajnie za wcześnie - nie znacie się jeszcze zbyt dobrze, ani nie czujecie pewnie w swoim towarzystwie na tyle, by ryzykować dalsze wojaże. Dodatkowo, facet wykazał się dojrzałością i sprawiedliwością, jeśli obiecał byłej, a ona mimo wszystko chciała pojechać... a logiczne, że chciała, skoro to on zerwał, to może liczyła, że jeszcze jakoś go do siebie przekona. A może i nie, i pojechali bez podtekstów, koleżeńsko (nie wszystkie byłe pary muszą być w złych relacjach i się dystansować). W każdym razie, wszystko zależy od faceta i zasad, którymi się kieruje. Na pewno wiesz najlepiej, skoro już na wstępie wystawiłaś mu taką złą ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Znamy się dużo dłużej, niz on ze swoja byla. Względem bylej miał jakiś obowiązek? Jaki? Skoro to była? Dla mnie jasne jest to, ze pojechal na romantyczny wypad z byla z ktora zerwal kilka mies temu. I może tak jak ktoś wyżej napisał, chciał się przekonać czy zechce do niej wrócić, a jeśli nie to po powrocie znowu będzie zasypywal mnie telefonami jaki jest zakochany we mnie.

Oni spia w jednym pokoju, ona wstawia zdj z kolacji itp. Razem pojechali na lotnisko. Tyle mi wystarczy by odpuscic. Pieniądze to nie wszystko, ale niestety teraz są takie czasy byleby się pokazać przed innymi. Odpuscilam już, nie zamierzam się z nim ponownie spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozumiem, ze gdyby facet z ktorym sie spotykasz poinformował Cię że jedzie na wakacje z była to byłabyś na tak? Pobzykal by co jego i ponownie wrocil do Ciebie mówiąc jaki jest w tobie zakochany. Proszę Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Iga napisał:

[...] Względem bylej miał jakiś obowiązek? Jaki? Skoro to była? [...]

Niemniej, skoro składa się obietnicę, wypada jej dotrzymać niezależnie od okoliczności. Tym bardziej, jeśli druga strona nie zrezygnowała.

7 minut temu, Gość Gość napisał:

Rozumiem, ze gdyby facet z ktorym sie spotykasz poinformował Cię że jedzie na wakacje z była to byłabyś na tak? [...]

Jeśli złożyłby obietnicę wcześniej, nim zaczęlibyśmy się spotykać, to owszem, zrozumiałabym. Gdyby mi zależało (a nie miałabym możliwości wziąć udziału), poczekałabym, aż pozamyka te sprawy, po czym dopiero od tego momentu zaczęła nawiązywać bliższą relację i oceniać zachowanie i postawę faceta względem mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dobrze ze trzeźwo myślisz i nie jestes naiwna. Pokój razem? Tylko id.lot.ka by uwierzyła ze nie spia razem i to koleżeński wypad. Co by nie pisał po powrocie, to pokaz ze masz honor i olej go! On pewnie chciał lecieć na dwa fronty a jak do byłej nie wróci to będzie do Ciebie znowu uderzał. Nie daj sobie oczu zamydlic. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nenesh ogromnie próbujesz udawać osobę dojrzała, niestety z marnym skutkiem. Twoje pseudointeligentne wypowiedzi można o kant rozbić. On ma pozamykac sprawy? On już zaczął się spotykać, a w między czasie poinformowal ze jedzie sobie na sylwestra z byla. Poczekać jesli zalezy? Spotyka sie z jedna, jedzie na sylwestra z byla z ktora spi w jednym lozku? Poczekac z pochylona glowa az pobzyka i moze zechce wrocic. O czym ty kobieto bredzisz? Jestes równie niedojrzała jak ten chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Nenesh ogromnie próbujesz udawać osobę dojrzała, niestety z marnym skutkiem. Twoje pseudointeligentne wypowiedzi można o kant rozbić. On ma pozamykac sprawy? On już zaczął się spotykać, a w między czasie poinformowal ze jedzie sobie na sylwestra z byla. Poczekać jesli zalezy? Spotyka sie z jedna, jedzie na sylwestra z byla z ktora spi w jednym lozku? Poczekac z pochylona glowa az pobzyka i moze zechce wrocic. O czym ty kobieto bredzisz? Jestes równie niedojrzała jak ten chłopiec.

Dokladnie a raczej naiwna jest i chyba nie zna facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara

Autorko ! "Dostałaś w twarz " i słuszną podjęłaś decyzję .Nie miej żadnych wątpliwości ,że masz rację ! Kolega właśnie pokazał ,na kim zależy mu bardziej .Mógł najpierw załatwić interesy z byłą a po Sylwestrze zawierać bliższą znajomość z Tobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×