Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JestemZłaJakNigdy

Nie warto pomagać tym pazernym hienom które zamiast pracować robią sobie kolejne dzieci

Polecane posty

Gość JestemZłaJakNigdy

Zbiórka dla samotnej matki z trójką dzieci, a tu się nagle okazuje się że tatuś pracuje w Niemczech i przesyła pieniążki. A paskudny nierób żebra w kościele, w szkole i wśród reszty dobrych ludzi. Co to za ludzie się teraz rodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Madki krówki rozpłodówki a pełnym etacie na zasiłku. Ja im nie zazdroszczę tych wiader między nogami. Dla mnie to zwykle Klacze do rodzenia które nic innego w życiu nie osiągną. Ja się cieszę swoim życiem i otwartym umysłem. Ale one są jak zwierzyna wykluja bachory i na tym skończy się ich sens i cel życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollo

Madki krówki rozpłodówki a pełnym etacie na zasiłku. Ja im nie zazdroszczę tych wiader między nogami. Dla mnie to zwykle Klacze do rodzenia które nic innego w życiu nie osiągną. Ja się cieszę swoim życiem i otwartym umysłem. Ale one są jak zwierzyna wykluja bachory i na tym skończy się ich sens i cel życia 

xx

A ja się zastanawiam, dlaczego na kobiecym forum  nienawiść  dotyczy wyłącznie kobiet. Jakoś nigdy nikt tu nie pisze o buhajach rozpłodowcach (dzieworództwo?) i nie martwi się tym, co oni w życiu osiągają.

Otwarty umysł?  Hmmm. Gratuluję dobrego samopoczucia i wyrafinowanego słownictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poseł ka
3 minuty temu, Gość ollo napisał:

Madki krówki rozpłodówki a pełnym etacie na zasiłku. Ja im nie zazdroszczę tych wiader między nogami. Dla mnie to zwykle Klacze do rodzenia które nic innego w życiu nie osiągną. Ja się cieszę swoim życiem i otwartym umysłem. Ale one są jak zwierzyna wykluja bachory i na tym skończy się ich sens i cel życia 

xx

A ja się zastanawiam, dlaczego na kobiecym forum  nienawiść  dotyczy wyłącznie kobiet. Jakoś nigdy nikt tu nie pisze o buhajach rozpłodowcach (dzieworództwo?) i nie martwi się tym, co oni w życiu osiągają.

Otwarty umysł?  Hmmm. Gratuluję dobrego samopoczucia i wyrafinowanego słownictwa.

bo to jest po prostu zazdrość że mężowie zgadzają się na kolejne dzieci i kobieta nie musi pracować tylko siedzi w domu. Ja spotykam koleżanki które żalą się że ich mąż nie chce drugiego czy trzeciego dziecka.Dlaczego?Bo ci mężowie nie chcą żeby żona miała lepiej od nich i nie pracowała.A co taka biedna kobieta która ma jedno dziecko a chce kolejne,ale mąż nie zgadza się może innego mówić? Wyzywać te co mają lepiej od niej mając kilkoro dzieci. No ewentualnie jeszcze może liczyć na wpadkę 😆

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Poseł ka napisał:

bo to jest po prostu zazdrość że mężowie zgadzają się na kolejne dzieci i kobieta nie musi pracować tylko siedzi w domu. Ja spotykam koleżanki które żalą się że ich mąż nie chce drugiego czy trzeciego dziecka.Dlaczego?Bo ci mężowie nie chcą żeby żona miała lepiej od nich i nie pracowała.A co taka biedna kobieta która ma jedno dziecko a chce kolejne,ale mąż nie zgadza się może innego mówić? Wyzywać te co mają lepiej od niej mając kilkoro dzieci. No ewentualnie jeszcze może liczyć na wpadkę 😆

 

.

Marna prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła

Autorko, to skoro macie takie dane, ze facet za granica, to raczej ta kobieta jest spalona i po prostu wiecej nie pomagajcie, teraz jest duzo pomocy; jesli kogos nie dotknela jakas kleska, choroba, czy nagla smierc jednego z malzonkow, to nie widze powodu, zeby robic prezenty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Marna prowokacja.

nie prowokacja, a prawda - bo jak inaczej wytłumaczyc ciągle dopier.dalanie sie pracujących korpos.uk do tych niepracujących lub pracujących na pół etatu??? hmmm wytłumacz mi? nie ma zadnego racjonalnego powodu, prócz zwyczajnej zawiści, że jakas kobieta zyje w lepszym dobrobycie/większym mieszkaniu itd mimo tego, że nie musi pracowac

akurat baby sa bardzo zazdrosne o dobrostan i kase innych kobiet. zaraz po urodzie, oczywiście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Poseł ka napisał:

bo to jest po prostu zazdrość że mężowie zgadzają się na kolejne dzieci i kobieta nie musi pracować tylko siedzi w domu. Ja spotykam koleżanki które żalą się że ich mąż nie chce drugiego czy trzeciego dziecka.Dlaczego?Bo ci mężowie nie chcą żeby żona miała lepiej od nich i nie pracowała.A co taka biedna kobieta która ma jedno dziecko a chce kolejne,ale mąż nie zgadza się może innego mówić? Wyzywać te co mają lepiej od niej mając kilkoro dzieci. No ewentualnie jeszcze może liczyć na wpadkę 😆

 

.

jasne , większość tych  facetów nie ogarnia nawet kiedy ta kobietę zatrudnił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

*zapłodnił 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już nie chce się czytać takich zjadliwych tematów o matkach wielodzietnych. Znajdźcie sobie singielki coś do roboty, może jakiś wolontariat w weekend, trochę jadu wam zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×