Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miss Impatient

Z życzeniami noworocznymi

Polecane posty

Siedzę w pracy (Sylwester w pracy to fajna rzecz ;/ ) zamiast przechodzić z lokalu kosmetycznego do lokalu fryzjerskiego (no ale jak ktoś jest piękny z natury to nie potrzebuje całej tej otoczki) i tak sobie pomyślałam o forum...o tym, ze kiedyś każdą wolną chwilę tu spędzałam, tylu fajnych (zboczonych mniej lub bardziej) ludzi poznałam :D tyle nocy przez to forum nie przespałam. A teraz tak pisze z doskoku z nadzieją, że jakaś moja stara koleżanka lub kolega jeszcze pisze pod nowym pseudonimem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cześć i nawzajem Dosiego Roku.

Z tych co zapuścili tutaj korzenie to Eve, CiZ, Wadera, Magda, Bó, Acordeon, Widmo, Puchacz i ja na gościu. Czasem zagląda Kusza i to chyba wszyscy. A Ty jak widać wyszłaś z przegrywania na kadrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej ;O To wstęp mamy. Dziękuję.

Mam wrażenie że ty jesteś przyklejony na stałe do tego forum :D Była jakaś terapia leczenia uzależnienia? Odwyk? :D

Hmmm...chyba coś było skoro piszesz jako gal anonim ;) Co znaczy "z przegrywania na kadrę"? ja nigdy nie przegrywałam :)

Emoji mi nie działa [beeeeee]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Miss Impatient napisał:

Siedzę w pracy (Sylwester w pracy to fajna rzecz ;/ ) zamiast przechodzić z lokalu kosmetycznego do lokalu fryzjerskiego (no ale jak ktoś jest piękny z natury to nie potrzebuje całej tej otoczki) i tak sobie pomyślałam o forum...o tym, ze kiedyś każdą wolną chwilę tu spędzałam, tylu fajnych (zboczonych mniej lub bardziej) ludzi poznałam 😄 tyle nocy przez to forum nie przespałam. A teraz tak pisze z doskoku z nadzieją, że jakaś moja stara koleżanka lub kolega jeszcze pisze pod nowym pseudonimem 😉

Cześć Pozdro

Jak tam TKWK? Srasz jeszcze do wazonu? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Cześć Pozdro

Jak tam TKWK? Srasz jeszcze do wazonu? 😎

Regularnie. Ale aby było bardziej eko w związku z akcją recykling świata przerzuciłam się na gazetę (niekolorową)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Daj spokój z odwykiem. Przeca wystarczy przywyknąć i wsiąknąć w towarzycho. Ja tutaj moderuję, ale to nic mała przygotuj się na wklejki, bo forum musi być barwne i kolorowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Miss Impatient napisał:

Regularnie. Ale aby było bardziej eko w związku z akcją recykling świata przerzuciłam się na gazetę (niekolorową)

a jaką? wyborczą? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Daj spokój z odwykiem. Przeca wystarczy przywyknąć i wsiąknąć w towarzycho. Ja tutaj moderuję, ale to nic mała przygotuj się na wklejki, bo forum musi być barwne i kolorowe. 

No ja widzę jak tu kolorowo: żona mnie zdradziła jak spałem, jak zarobić aby się nie narobić, co jeśli kobieta śmierdzi TAM. Dżizas :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Ja jestem tylko stary ale jak sie poznamy to bede juz startm znajomym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość gamoń napisał:

Ja jestem tylko stary ale jak sie poznamy to bede juz startm znajomym 

Mnie z 8 lat minęła odkąd stąpnęłam 1 raz na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ile masz lat i gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zmyślasz ! Byłaś 16 maja

Dnia 16.05.2019 o 10:57, Miss Impatient napisał:

Kto ? Co ? Ja?

To do mnie? Panie drogi ja dopiero co się zalogowałam po długiej abstynencji 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Zmyślasz ! Byłaś 16 maja

 

👏👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****

 Miałem iść na Sylwka z piękną kobietą z tego forum, miała wystąpić w pięknej mini miniówce w kolorze starego złota. Niestety gdzieś mi się zawieruszyła😥 Może u fryzjera czy u kosmetyczki siedzi? Widział ją ktoś?❤️😉😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zmyślasz ! Byłaś 16 maja

 

No być byłam. Nie lubię jak się o mnie zapomina. Ale chodzi mi o to ile czasu minęło od  zagoszczenia na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość **** napisał:

 Miałem iść na Sylwka z piękną kobietą z tego forum, miała wystąpić w pięknej mini miniówce w kolorze starego złota. Niestety gdzieś mi się zawieruszyła😥 Może u fryzjera czy u kosmetyczki siedzi? Widział ją ktoś?❤️😉😄

Jak jest u fryzjera i kosmetyczki to sobie głowy nią nie zawracaj. Pewnie brzydka jak diabli jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****
1 minutę temu, Miss Impatient napisał:

Jak jest u fryzjera i kosmetyczki to sobie głowy nią nie zawracaj. Pewnie brzydka jak diabli jest 😄

A jużci tam!  Piękna kobieta to tak jak kotka miau miau, ten ją miał, tamten ją miał i jeszcze tamten ją miał  😉 a w przyciemnionym świetle wszystkie kotki  jednakowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramira

Ojj ja też wszystkim życzę wszystkiego najlepszego szczególnie tym mi tutaj bliskim. Zamiast wystrzałów szampana wszystkim panom życzę wystrzałów z ich armatek.Obfitej pianki rzecz jasna. A Paniom żeby oglądały to zjawisko i czerpały z niego co najlepsze. Rozkosz.Podniecenie.Łaskotanie w podbrzuszu. Dobrego roku.💓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
Przed chwilą, Gość Ramira napisał:

Ojj ja też wszystkim życzę wszystkiego najlepszego szczególnie tym mi tutaj bliskim. Zamiast wystrzałów szampana wszystkim panom życzę wystrzałów z ich armatek.Obfitej pianki rzecz jasna. A Paniom żeby oglądały to zjawisko i czerpały z niego co najlepsze. Rozkosz.Podniecenie.Łaskotanie w podbrzuszu. Dobrego roku.💓

 Ja wszystkim panom życzę: W Nowy Rok w nowy krok 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taki apartamentowiec we Wrocławiu**

Marzy mi się taka sytuacja. Jest noc sylwestrowa. Ja wracam już zmęczona swoim samochodem z pracy do mieszkania (jeszcze nie wiem czyje to jest mieszkanie) Wjeżdżam na parking podziemny. Stukając obcasami udaje się w kierunku windy. Widząc swoje odbicie w lustrze zdejmuje gumkę z włosów i rozpuszczam je bo wystarczająco długo były spięte. Ciemne włosy delikatnie opadają mi na ramiona. Już w trakcie jazdy zdejmuję obcasy i trzymam je w ręku. Na najwyższym piętrze drzwi windy się rozsuwają. Moje zmysły od razu wyczuwają klimat: przygaszone światło, zapalona aromatyczna świeca a w tle leci przygłuszona muzyka (Sia - Underneath The Christmas Lights*) Na stole stoją 2 kieliszki oraz szampan w wiaderku z lodem. Na ten widok od razu się uśmiecham. Odkładam szpilki na bok i idę w kierunku stołu. Bosą nogą staję na mięciutkim dywanie co daje ukojenie dla moich stóp. Klękam przy stole czytając etykietę z butelki. Nagle czuję dłonie które odgarniają mi włosy i delikatnie masują ramiona. Przeszywa mnie dreszcz -> -> -> ->  … wybiła północ - my stoimy przytuleni do siebie przy panoramicznej szybie patrząc na sztuczne ognie. Nasze uśmiechy odbijają się od szyby. Stukamy się kieliszkami życząc sobie wszystkiego najlepszego!

 

* https://youtu.be/_V7wYTxO6Wk   Sia - Underneath The Christmas Lights

** https://pl.wikipedia.org/wiki/Sky_Tower#/media/Plik:2017_Sky_Tower_we_Wrocławiu.jpg - Sky Tower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Zmyślasz Skarbie. I to jest piękne!

No zmyślam bo mi się to marzy :D a kto zabroni marzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Marzenia bywają okrutne. Marzenia spełnione są gó/wno warte. Podoba mi się ten wpis o nasraniu do czegoś tam.

Mam inne zdanie. Marzenia spełnione dają satysfakcję, że mogę potrafię i to osiągnęłam. Dla mnie bomba.

Przy sylwestrowym upojeniu może jak ktoś nie będzie miał gdzie zrobić to zrobi do wazonu zamiast pod siebie :) Może ten wpis kogoś zainspiruje i pomyśli o mnie o północy;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

To mój najlepszy nieśmiertelny utwór. Na pustej drodze puszczam go na full.

 

Słabe. Ja bym tego nie puściła sobie nawet wracając z Lidla :/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Łał! A czemu się dziwisz?

napisałeś 4622 posty a poziom twoich wypowiedzi waha się na poziomie dziecka 15 letniego (i to takiego mało ogarniętego)

Powiedz mi co jest tego przyczyną? Ktoś Ci nie pozwalał się wypowiadać jak byłeś młodszy? Ograniczali Ci wolność słów? Uważasz, ze jak napiszesz o sylwestrze na plaży, muzyce w samochodzie i wkleisz w avatar zdjęcie jakiegoś araba to będzie szał i laseczki będą piszczały? Za mało.

Możesz pisać jako "gość" nie ujawniając nic o sobie  - ale jak masz osobowość to po 2 zdaniach będzie to wiadomo. Moim zdaniem nie masz osobowości , skończonego liceum i przyjaciół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Miss Impatient napisał:

napisałeś 4622 posty a poziom twoich wypowiedzi waha się na poziomie dziecka 15 letniego (i to takiego mało ogarniętego)

Powiedz mi co jest tego przyczyną? Ktoś Ci nie pozwalał się wypowiadać jak byłeś młodszy? Ograniczali Ci wolność słów? Uważasz, ze jak napiszesz o sylwestrze na plaży, muzyce w samochodzie i wkleisz w avatar zdjęcie jakiegoś araba to będzie szał i laseczki będą piszczały? Za mało.

Możesz pisać jako "gość" nie ujawniając nic o sobie  - ale jak masz osobowość to po 2 zdaniach będzie to wiadomo. Moim zdaniem nie masz osobowości , skończonego liceum i przyjaciół 🙂

Hahahahahaha 😂

10/10 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×