Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Jesli kobieta jest wartosciowa, to wyzej ceni milosc od seksu

Polecane posty

Gość gosc

takie moje zdanie i i tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm

I ja sie z Toba zgodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrsruuttddfc

Jestem kobietą i się nie zgadzam i nie zgodzi się nikt, kto ma normalne libido.  Zarówno kobieta i mężczyzna potrzebują bliskości cielesnej, nawet osoby niepełnosprawne uprawiają seks.

 Oczywiście wyjątki istnieją.... wskutek choroby, wypadku , kiedy mężczyzna stanie się impotentem, to miłość powinna zwyciężyć ale w normalnym, zdrowym związku seks jest ważny i w tym momencie się potwierdza, czy kobieta jest wartościowa.

Tak to może sobie pisać, ktoś kto ma jakieś zaburzenia w tej sferze, seks jest dopełnieniem miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suppi
3 minuty temu, Gość dfrsruuttddfc napisał:

zdrowym związku seks jest ważny i w tym momencie się potwierdza, czy kobieta jest wartościowa.

Acha.Czyli kobieta aseksualna w takim przypadku okazuje sie niewartosciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrsruuttddfc

Jesli kobieta jest wartosciowa, to wyzej ceni milosc od seksu

21 minut temu, Gość suppi napisał:

Acha.Czyli kobieta aseksualna w takim przypadku okazuje sie niewartosciowa.

 

21 minut temu, Gość suppi napisał:

Acha.Czyli kobieta aseksualna w takim przypadku okazuje sie niewartosciowa.

Naucz się czytać ze zrozumieniem 🙂  napisałam o zaburzeniach.....a jeśli kobieta jest aseksualna to nie jest normalne libido. 

Nie twierdziłam, że taka kobieta jest bezwartościowa bo w tym wypadku wychodzi, ze ludzie , którzy się kochają i uprawiają seks są bezwartościowi , czyli ile procent społeczeństwa ? bo aseksualni są mniejszością. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrsruuttddfc

Miałam na myśli, że kobieta pokaże , że jest wartościowa , gdy jej mężczyzna stanie się impotentem a ona nadal będzie kochać i nie pójdzie na bok.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość dfrsruuttddfc napisał:

Miałam na myśli, że kobieta pokaże , że jest wartościowa , gdy jej mężczyzna stanie się impotentem a ona nadal będzie kochać i nie pójdzie na bok.

 

Nie jest to zdrowe, i naprawdę jest bardzo ciężko dochować wierności w przedstawionej przez Ciebie sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Gość dfrsruuttddfc napisał:

Jestem kobietą i się nie zgadzam i nie zgodzi się nikt, kto ma normalne libido.  Zarówno kobieta i mężczyzna potrzebują bliskości cielesnej, nawet osoby niepełnosprawne uprawiają seks.

 Oczywiście wyjątki istnieją.... wskutek choroby, wypadku , kiedy mężczyzna stanie się impotentem, to miłość powinna zwyciężyć ale w normalnym, zdrowym związku seks jest ważny i w tym momencie się potwierdza, czy kobieta jest wartościowa.

Tak to może sobie pisać, ktoś kto ma jakieś zaburzenia w tej sferze, seks jest dopełnieniem miłości.

Zdecydowane tak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uftydyt
12 minut temu, Gość gość napisał:

Nie jest to zdrowe, i naprawdę jest bardzo ciężko dochować wierności w przedstawionej przez Ciebie sytuacji.

Ale mozliwe......Najgorszy wariant jest wtedy, gdy człowiek po wypadku staje się roślina , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A wartościowy facet, też stawia wyżej miłość od seksu czy nie?  Rozumiem, że podwójne standardy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie staje ci to sam jesteś bezwartościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość uftydyt napisał:

Ale mozliwe......Najgorszy wariant jest wtedy, gdy człowiek po wypadku staje się roślina , 

Zgadzam się, ale wymaga to ogromnego poświęcenia i dużej dyscypliny wewnętrznej. Malo która babka podoła co ma normalne libido a co dopiero jak któras ma rozbudzone. Ty wiesz o czym piszesz z doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uftydyt
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Zgadzam się, ale wymaga to ogromnego poświęcenia i dużej dyscypliny wewnętrznej. Malo która babka podoła co ma normalne libido a co dopiero jak któras ma rozbudzone. Ty wiesz o czym piszesz z doświadczenia?

Nie wiem z doświadczenia....po prostu kiedyś się zastanawiałam , jak wielka moze być milość i rozważałam rózne warianty bo często ludzie mówią , ze życie by oddali za drugą osobę, a w momencie, gdy dzieje się jakaś tragedia, ich miłość jakoś wyparowuje, czyli właśnie takie przypadki jak impotencja, wypadek, paraliż czy chociażby narodziny chorego dziecka. Może to niekoniecznie ma związek z seksem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość gosc napisał:

A wartościowy facet, też stawia wyżej miłość od seksu czy nie?  Rozumiem, że podwójne standardy? 

Przyłączam się do pytania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie staje ci to sam jesteś bezwartościowy.

👎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika

zgadzam się... kobieta/ 25 lat /dziewica /libido w normie🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

A wartościowy facet, też stawia wyżej miłość od seksu czy nie?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak może sądzić tylko kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość nie istnieje

miłość nie istnieje

 

 

faceci chcą po prostu posuwać. zaliczać. bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
10 godzin temu, Gość dfrsruuttddfc napisał:

Jestem kobietą i się nie zgadzam i nie zgodzi się nikt, kto ma normalne libido.  Zarówno kobieta i mężczyzna potrzebują bliskości cielesnej, nawet osoby niepełnosprawne uprawiają seks.

 Oczywiście wyjątki istnieją.... wskutek choroby, wypadku , kiedy mężczyzna stanie się impotentem, to miłość powinna zwyciężyć ale w normalnym, zdrowym związku seks jest ważny i w tym momencie się potwierdza, czy kobieta jest wartościowa.

Tak to może sobie pisać, ktoś kto ma jakieś zaburzenia w tej sferze, seks jest dopełnieniem miłości.

Właśnie...seks jest dopełnieniem miłości a nie jej PODSTAWĄ! 

Kto buduje zwiazek na seksie,  od seksu zaczyna i stawia seks jako glowne kryterium łąxzące ludzi....jest człowiekiem o ubogim wnętrzu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Ona napisał:

Właśnie...seks jest dopełnieniem miłości a nie jej PODSTAWĄ! 

Kto buduje zwiazek na seksie,  od seksu zaczyna i stawia seks jako glowne kryterium łąxzące ludzi....jest człowiekiem o ubogim wnętrzu. 

Taki ktoś nie ma szans na szczęśliwy związek i na osobiste szczęście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość dfrsruuttddfc napisał:

Miałam na myśli, że kobieta pokaże , że jest wartościowa , gdy jej mężczyzna stanie się impotentem a ona nadal będzie kochać i nie pójdzie na bok.

 

Prawie każdy pójdzie na bok, gdy partnerka, partner odmówi mu seksu.

Druga sprawa jest taka, że większość kobiet wyżej ceni miłość niż seks a du.pczenie łączy się z tym tylko częściowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr
5 godzin temu, Gość miłość nie istnieje napisał:

miłość nie istnieje

 

 

faceci chcą po prostu posuwać. zaliczać. bzykać.

Tak 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Piotr napisał:

Tak 🙂

Nie wrzucaj wszystkich formalności jednego wora😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzech grześ

kobieta, która chce oddać mężczyźnie duszę pozwala na seks oralny, robi loda i połyka spermę. Kobieta, która chce oddać mężczyźnie ciało pozwala na seks waginalny i pozwala na wytrysk do pochwy. Kobieta, która widzi w swoim mężczyźnie duże dziecko i chce dać mu czułość pozwala na seks między piersiami i na wytrysk na piersi. Kobieta, która chce oddać mężczyźnie swój honor pozwala na seks analny. Mężczyzna który chce oddać kobiecie swoją duszę, ciało i honor przestaje się masturbować i pozwala o wszystkim decydować kobiecie. Staje się jej całkowicie uległy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość grzech grześ napisał:

kobieta, która chce oddać mężczyźnie duszę pozwala na seks oralny, robi loda i połyka spermę. Kobieta, która chce oddać mężczyźnie ciało pozwala na seks waginalny i pozwala na wytrysk do pochwy. Kobieta, która widzi w swoim mężczyźnie duże dziecko i chce dać mu czułość pozwala na seks między piersiami i na wytrysk na piersi. Kobieta, która chce oddać mężczyźnie swój honor pozwala na seks analny. Mężczyzna który chce oddać kobiecie swoją duszę, ciało i honor przestaje się masturbować i pozwala o wszystkim decydować kobiecie. Staje się jej całkowicie uległy.

😬🤔

Ciekawa interpretacja. Przyznaję, że tej teorii nie znałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam tak. Ja staram się nie oceniać ludzi przez pryzmat ich życia seksualnego. Moim zdaniem nie jest to wyznacznik tego, czy dana osoba jest wartościowa. Windowanie przyjemności fizycznych ponad uczucia wyższe świadczy co najwyżej o niskim poziomie inteligencji emocjonalnej bądź niewielkich potrzebach budowania takich więzi, ale nie determinuje "wartości czlowieka". Ja najbardziej sobie cenię takie cechy jak empatia i uczciwość. Tysiąc razy bardziej szanuję faceta, który otwarcie powie kobiecie, że szuka tylko seksu i nie chcę się angażować (nawet kosztem niepowodzenia), niż takiego co opowiada cuda na kiju, żeby tylko "zar...chać", albo żonatego, który zdradza partnerkę, a po wszystkim do niej wraca i mówi patrząc prosto w oczy, że ją kocha 🙂 Tu nie o bzykanie chodzi, a o traktowanie drugiej osoby z należytą godnością i szacunkiem oraz o wyplenienie z siebie skrajnego egoizmu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Mizo napisał:

Nie uważam tak. Ja staram się nie oceniać ludzi przez pryzmat ich życia seksualnego. Moim zdaniem nie jest to wyznacznik tego, czy dana osoba jest wartościowa. Windowanie przyjemności fizycznych ponad uczucia wyższe świadczy co najwyżej o niskim poziomie inteligencji emocjonalnej bądź niewielkich potrzebach budowania takich więzi, ale nie determinuje "wartości czlowieka". Ja najbardziej sobie cenię takie cechy jak empatia i uczciwość. Tysiąc razy bardziej szanuję faceta, który otwarcie powie kobiecie, że szuka tylko seksu i nie chcę się angażować (nawet kosztem niepowodzenia), niż takiego co opowiada cuda na kiju, żeby tylko "zar...chać", albo żonatego, który zdradza partnerkę, a po wszystkim do niej wraca i mówi patrząc prosto w oczy, że ją kocha 🙂 Tu nie o bzykanie chodzi, a o traktowanie drugiej osoby z należytą godnością i szacunkiem oraz o wyplenienie z siebie skrajnego egoizmu 🙂

Całkowicie zgadzam się😍👍👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Całkowicie zgadzam się😍👍👏

Cieszę się bardzo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×