Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rotr

Największym szczęściem jakie moze spotkać faceta to mieć zerowe libido, wtedy nie musi latać jak glupi za babami i nie cierpi

Polecane posty

Gość Rotr

Bez kitu ile ja bym dał żeby w ogóle nie mieć ochoty na seks Wtedy świat byłby piękniejszy nie żyłbym w depresji że nie mam kobiety i że nie mam seksu tylko byłbym wychillowany i spokojny ,zazdroszczę kobietom tego że nie mają takiego popędu jak faceci , my kiedy nie mamy seksu głupiejemy Ja żyję po prostu w mega depresję od 5 lat bo nie mam kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

Tyle kobiet na świecie, nie udało Ci się żadnej poznać? Na dłuższą metę samotność jest bardzo ciężka i przytłaczająca... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rotr
28 minut temu, Gość K4k napisał:

Tyle kobiet na świecie, nie udało Ci się żadnej poznać? Na dłuższą metę samotność jest bardzo ciężka i przytłaczająca... 

niestety, od 5 lat zyje w samotnosci i celibacie i szczerze mowiac to juz ledwo wytrzymuje, zaczynam myslec o samobojstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
5 minut temu, Gość Rotr napisał:

niestety, od 5 lat zyje w samotnosci i celibacie i szczerze mowiac to juz ledwo wytrzymuje, zaczynam myslec o samobojstwie

Spróbowałeś chociaż? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za to kobiety potrzebują milosci. Ja jestem juz po 30tce i nikt nigdy mnie nie kochał  (nawet rodzice ). Tylko chcieli mnie przeruc.hać :/ I tez juz nie wytrzymuję,  mam mysli samobojcze. 

I kobiety i mezczyzni mają swoje potrzeby.  I nie kazdy moze je zaspokajac.  Ty mozesz isc do prostytutki.  Ja nie zmuszę nikogo,  zeby mnie kochał.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Rotr napisał:

Bez kitu ile ja bym dał żeby w ogóle nie mieć ochoty na seks Wtedy świat byłby piękniejszy nie żyłbym w depresji że nie mam kobiety i że nie mam seksu tylko byłbym wychillowany i spokojny ,zazdroszczę kobietom tego że nie mają takiego popędu jak faceci , my kiedy nie mamy seksu głupiejemy Ja żyję po prostu w mega depresję od 5 lat bo nie mam kobiety

Spoko, nie tylko faceci głupieja z braku seksu. "Najprzyjemniej" jest gdy baba jest już starym pudlem, zdeformowanym na rodzeniu dzieci swojemu misiowi, szpetnieje koło 40 popęd rośnie a tu nie ma komu dymać.

Ale można jeszcze rozważyć chemiczną kastrację😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****
18 minut temu, Onkosfera napisał:

Spoko, nie tylko faceci głupieja z braku seksu. "Najprzyjemniej" jest gdy baba jest już starym pudlem, zdeformowanym na rodzeniu dzieci swojemu misiowi, szpetnieje koło 40 popęd rośnie a tu nie ma komu dymać.

Ale można jeszcze rozważyć chemiczną kastrację😏

40+ Teraz to ja dopiero potrafię dymać 😄  Kobietki 35-45 są za/je/bi/ste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość **** napisał:

40+ Teraz to ja dopiero potrafię dymać 😄  Kobietki 35-45 są za/je/bi/ste!

No cóż, tyle że nie opromienia ich już blask pierwszej młodości i świeżości. A większość mężczyzn, mając wybór, woli konsumować młode mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Onkosfera napisał:

No cóż, tyle że nie opromienia ich już blask pierwszej młodości i świeżości. A większość mężczyzn, mając wybór, woli konsumować młode mięso.

Niech mięso będzie z mięsem a mężczyźni z kobietami, nie będzie konfliktu interesów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Za to kobiety potrzebują milosci. Ja jestem juz po 30tce i nikt nigdy mnie nie kochał  (nawet rodzice ). Tylko chcieli mnie przeruc.hać 😕 I tez juz nie wytrzymuję,  mam mysli samobojcze. 

I kobiety i mezczyzni mają swoje potrzeby.  I nie kazdy moze je zaspokajac.  Ty mozesz isc do prostytutki.  Ja nie zmuszę nikogo,  zeby mnie kochał.:(

Faceci tez maja potrzebę milosci, każda ja ma tylko nieraz ja wypierają, nie przyznają się do niej, ale fakt ze potrzeba seksu która jest fizjologiczną potrzeba, jest silniejsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergrege
1 godzinę temu, Onkosfera napisał:

No cóż, tyle że nie opromienia ich już blask pierwszej młodości i świeżości. A większość mężczyzn, mając wybór, woli konsumować młode mięso.

wiekszosc mezczyzn ktorzy maja wybor? blagam cie.. 80% facetów, którzy sa w zwiazkach to są dlatego bo nie maja zadnego wyboru i biora z braku laku jakas przecietna, bo wiedza, ze na fajne laski moga tylko pomarzyc...,  a ogolnie facet taki okolo 25-30, to marzy o romansie z atrakcyjna 40stka.. tylko wlasnie taka atrakcyjna 40stka rzadko da takiemu gno0jkowi, chyba ze jest piekny jakiś, ale ktory facet jest piekny... jeden na tysiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergrege
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Za to kobiety potrzebują milosci. Ja jestem juz po 30tce i nikt nigdy mnie nie kochał  (nawet rodzice ). Tylko chcieli mnie przeruc.hać 😕 I tez juz nie wytrzymuję,  mam mysli samobojcze. 

I kobiety i mezczyzni mają swoje potrzeby.  I nie kazdy moze je zaspokajac.  Ty mozesz isc do prostytutki.  Ja nie zmuszę nikogo,  zeby mnie kochał.:(

przynajmniej masz seks na zawołanie, jakbys byla w skórze faceta, który ma mega popęd i moglby robic to codziennie kilka razy a w ogolen ie uprawia seksu bo zadna nie chce mu dac i meczy sie latami w celibacie to bys dopiero wiedziala co to bol i cierpienie...

ps. tez pragniemy milosci, ale rzadko ktory z nas otrzyma od kobiety wszystko czego pragnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
26 minut temu, Gość gergrege napisał:

przynajmniej masz seks na zawołanie, jakbys byla w skórze faceta, który ma mega popęd i moglby robic to codziennie kilka razy a w ogolen ie uprawia seksu bo zadna nie chce mu dac i meczy sie latami w celibacie to bys dopiero wiedziala co to bol i cierpienie...

ps. tez pragniemy milosci, ale rzadko ktory z nas otrzyma od kobiety wszystko czego pragnie

sek.s na zawolanie?Buaahhahahaha taaak i miec hiv albo wpadke. Wam to nie grozi. A zadna antykoncepcja nie daje 100% pewnosci ze nie wpadniesz. Mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×