Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ania

Moje kiepskie małżeństwo

Polecane posty

Gość Ania

Mój mąż chyba nie ma ochoty na mnie nie raz jak ja chciałam to odwracał się tyłkiem  do mnie ale to nie wszystko. Miał romans ale bez seksu całowali się przytulal pół roku się spotykali czułe smsy pisał do niej skarbie kochanie śmiał się do niej że mu nie staje do mnie 😞 bardzo  mnie to zabolało później się wyparl  wszystkiego mówił że tylko mnie kocha został ze  mną wybaczylam mu ale jest jak jest. On pracuje z nią ciągle na nią zerka tęsknym wzrokiem:-( ale zapewnia że kocha...ale po tym wszystkim? Tak mu się odwidzialo do tej panny?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

po co z nim jesteś? Pewnie mówił prawdę, nie pociągasz go i sama też to widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiekteria92

Ja nie miałem nigdy dziewczyny a mam już ponad 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrrrr

Olać to. 😁 Nie staje mu. Bo!? Ma z...ej szare komórki. Tacy faceci to szkoda gadac😁być dorosłym trzeba dorosnąć wcześniej i to jest prawdziwa sztuka być sobą całe życie. Z...y pozostanie z...y, żal mi takich ludzi. 💪 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie staje, to czas zacząć się rozglądać za takim, któremu staje. Tylko dyskretnie, żeby potem nie było, że rozwód z Twojej winy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konar
16 minut temu, Gość Ania napisał:

Mój mąż chyba nie ma ochoty na mnie nie raz jak ja chciałam to odwracał się tyłkiem  do mnie ale to nie wszystko. Miał romans ale bez seksu całowali się przytulal pół roku się spotykali czułe smsy pisał do niej skarbie kochanie śmiał się do niej że mu nie staje do mnie 😞 bardzo  mnie to zabolało później się wyparl  wszystkiego mówił że tylko mnie kocha został ze  mną wybaczylam mu ale jest jak jest. On pracuje z nią ciągle na nią zerka tęsknym wzrokiem:-( ale zapewnia że kocha...ale po tym wszystkim? Tak mu się odwidzialo do tej panny?? 

Ja Cię z chęcią bzyknę jak jesteś z Podkarpacia a mam 45 lat i staje jak dąb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ciekawe czy coś do niej czuje... patrzy na nią tak 😞 tyle przykrości mi sprawił pół roku kłamstw calymi  dniami się spotykali brak wolne w pracy a mówił że ma szkolenia itd a pędził do niej dzień w dzień

Ciekawe czy coś do niej czuje? Co przeszło mu nagle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aniu macie dzieci? Bo jak nie to się ratuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She
19 minut temu, Gość Ania napisał:

Mój mąż chyba nie ma ochoty na mnie nie raz jak ja chciałam to odwracał się tyłkiem  do mnie ale to nie wszystko. Miał romans ale bez seksu całowali się przytulal pół roku się spotykali czułe smsy pisał do niej skarbie kochanie śmiał się do niej że mu nie staje do mnie 😞 bardzo  mnie to zabolało później się wyparl  wszystkiego mówił że tylko mnie kocha został ze  mną wybaczylam mu ale jest jak jest. On pracuje z nią ciągle na nią zerka tęsknym wzrokiem:-( ale zapewnia że kocha...ale po tym wszystkim? Tak mu się odwidzialo do tej panny?? 

A skąd wiesz ,że nadal na nią zerka tęsknym wzrokiem ? A może ją teraz unika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby się mój mąż śmiał ze mnie z inną panna to już by nie był moim mężem. Absolutnie nie rozumiem czemu wybaczylas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest takie powiedzenie ,, mężczyzna to cukierek z trucizną,, To bardzo prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Wiem bo moja koleżanka z nim pracuje. Nie gadają razem mijają się ale on ciągle na nią patrzy ! Cały czas zerka  w jej stronę ona na niego też patrzą się na siebie jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Pojechaliśmy na wakacje a pisał do niej że tęskni że mu zależy a później mnie błagał o wybaczenie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Gość Ania napisał:

Mój mąż chyba nie ma ochoty na mnie nie raz jak ja chciałam to odwracał się tyłkiem  do mnie ale to nie wszystko. Miał romans ale bez seksu całowali się przytulal pół roku się spotykali czułe smsy pisał do niej skarbie kochanie śmiał się do niej że mu nie staje do mnie 😞 bardzo  mnie to zabolało później się wyparl  wszystkiego mówił że tylko mnie kocha został ze  mną wybaczylam mu ale jest jak jest. On pracuje z nią ciągle na nią zerka tęsknym wzrokiem:-( ale zapewnia że kocha...ale po tym wszystkim? Tak mu się odwidzialo do tej panny?? 

Ma kochankę na 100%😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She
4 minuty temu, Gość Ania napisał:

Pojechaliśmy na wakacje a pisał do niej że tęskni że mu zależy a później mnie błagał o wybaczenie 😞

A mówił ci dlaczego go nie podniecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
3 minuty temu, Mily00 napisał:

Ma kochankę na 100%😉

Nie ma już nie spotykają się.  On mówi że mnie kocha itd ale to co przez pół roku się pomylił on tak pięknie do niej pisał był nie obecny itd I co przeszło mu bo się wydalo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Ania napisał:

Nie ma już nie spotykają się.  On mówi że mnie kocha itd ale to co przez pół roku się pomylił on tak pięknie do niej pisał był nie obecny itd I co przeszło mu bo się wydalo???

Wiesz to na 100%?że w pracy nie rozmawiają to może być zmyłka żeby Twoja koleżanka nie powiedziała Tobie,a po pracy mają kontakt😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona31
5 minut temu, Gość Ania napisał:

Nie ma już nie spotykają się.  On mówi że mnie kocha itd ale to co przez pół roku się pomylił on tak pięknie do niej pisał był nie obecny itd I co przeszło mu bo się wydalo???

Jak o co ?

Ona była/ jest jego kochanką. On jest W niej zakochany dlatego też nie sypia z Tobą ( nie ma ochoty)

I między nimi teraz jest kicha bo jesteś ty, żona- której on nie zostawi.

Macie dzieci? Mam pytanie, co Ty z nim jeszcze robisz hm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo
6 minut temu, Gość Ania napisał:

Nie ma już nie spotykają się.  On mówi że mnie kocha itd ale to co przez pół roku się pomylił on tak pięknie do niej pisał był nie obecny itd I co przeszło mu bo się wydalo???

O ludzie! Nie wierzę, że baby są aż tak naiwne, a może to prowokacja?Wydało się i dlatego teraz taki ostrożny i grzeczny. Wcześniej szalał z nią, miał romans, stawał mu na jej widok, kochali się, a ty myślisz, że całowali jak dzieci hahhaha. Każdy by tak powiedział, że tylko się całowali, ale to od kobiety zależy czy uwierzy w takie bzdury. ... mu się zapaliła to nagle Cię kocha. A wy kobiety takie naiwne. Jesteś ofiarą zdrady i wiej od niego chyba że wybaczasz zdradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Wiem że nie ma z nią kontaktu ale nie wiem... też że na pewno o niej myśli. Niemożliwe że tak id razu mu przeszło tak do niej pisał pięknie i co pstryk i przeszło mu ? Nie wierzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Ooo napisał:

O ludzie! Nie wierzę, że baby są aż tak naiwne, a może to prowokacja?Wydało się i dlatego teraz taki ostrożny i grzeczny. Wcześniej szalał z nią, miał romans, stawał mu na jej widok, kochali się, a ty myślisz, że całowali jak dzieci hahhaha. Każdy by tak powiedział, że tylko się całowali, ale to od kobiety zależy czy uwierzy w takie bzdury. ... mu się zapaliła to nagle Cię kocha. A wy kobiety takie naiwne. Jesteś ofiarą zdrady i wiej od niego chyba że wybaczasz zdradę.

Racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Ania napisał:

Wiem że nie ma z nią kontaktu ale nie wiem... też że na pewno o niej myśli. Niemożliwe że tak id razu mu przeszło tak do niej pisał pięknie i co pstryk i przeszło mu ? Nie wierzę 

Sorki ale naiwna jesteś😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Ona31 napisał:

Jak o co ?

Ona była/ jest jego kochanką. On jest W niej zakochany dlatego też nie sypia z Tobą ( nie ma ochoty)

I między nimi teraz jest kicha bo jesteś ty, żona- której on nie zostawi.

Macie dzieci? Mam pytanie, co Ty z nim jeszcze robisz hm ?

Facet jak sypia z inną to nie chce z żoną. Proste. Sypiał z koleżanką, a cię upokorzył. Dziwne, że tak lajtowo o tym piszesz. Naprawdę jesteś tak naiwna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Mily00 napisał:

Sorki ale naiwna jesteś😉

Prawda👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
4 minuty temu, Gość Ona31 napisał:

Jak o co ?

Ona była/ jest jego kochanką. On jest W niej zakochany dlatego też nie sypia z Tobą ( nie ma ochoty)

I między nimi teraz jest kicha bo jesteś ty, żona- której on nie zostawi.

Macie dzieci? Mam pytanie, co Ty z nim jeszcze robisz hm ?

Mamy dwoje dzieci... ale zapewnia że kocha błaga o wybaczenie 

Ja mu wybaczylam mamy dzieci kocham go ale nie ufam mu nie wierzę że on nic do niej czuje nie wierzę w to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

8 lat małżeństwa ciężko przekreślić on uważa że to błąd przysięga błaga. I nie ufam mu wiem że naiwna jestem i boli to strasznie. Dziwi mnie tylko czemu on  nie chce odejść do niej przecież mu powiedziałam że jak chce może odejść a on że chce być przy nas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedz sobie
3 minuty temu, Gość Ania napisał:

8 lat małżeństwa ciężko przekreślić on uważa że to błąd przysięga błaga. I nie ufam mu wiem że naiwna jestem i boli to strasznie. Dziwi mnie tylko czemu on  nie chce odejść do niej przecież mu powiedziałam że jak chce może odejść a on że chce być przy nas 

Bo mu tak wygodnie. Dzieci zaopiekowane, rzeczy wyprane, dom wysprzątany itd. 

A tamta jest odskocznią od szarej codzienności.

Po co ma iść w nieznane, skoro Ty mu naiwnie wybaczyłaś, a koleżanka nadal najwyraźniej na niego leci... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Przed chwilą, Gość Odpowiedz sobie napisał:

Bo mu tak wygodnie. Dzieci zaopiekowane, rzeczy wyprane, dom wysprzątany itd. 

A tamta jest odskocznią od szarej codzienności.

Po co ma iść w nieznane, skoro Ty mu naiwnie wybaczyłaś, a koleżanka nadal najwyraźniej na niego leci... 

Patrzą się na siebie tak...;-( ona na niego on na nią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona31
44 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Facet jak sypia z inną to nie chce z żoną. Proste. Sypiał z koleżanką, a cię upokorzył. Dziwne, że tak lajtowo o tym piszesz. Naprawdę jesteś tak naiwna?

Pomyłka. Nie jestem autorką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka
1 godzinę temu, Gość Konar napisał:

Ja Cię z chęcią bzyknę jak jesteś z Podkarpacia a mam 45 lat i staje jak dąb

Ja też z Podkarpacia i w podobnym wieku. To też byś bzyknął? Każdą z Podkarpacia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×