Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania

CV - CO WPISAĆ

Polecane posty

Gość Hania

Hej, niedługo kończę szkołę i zanim pójdę na studia chciałabym mieć trochę odłożonych pieniędzy. Wcześniej na wakacje miałam pracę, która głównie polegała na jakichś pomocach w ogrodzie, wyprowadzaniu psów czy sprzątaniu domów sąsiadom. Po maturze chciałabym pójść do raczej "poważniejszej" pracy (chodzi mi tu o pracę jakiejś kelnerki/barmanki/sprzedawczyni) i wiem, że pracodawcy w takich firmach wymagają CV. Tylko co ja mam do niego wpisać, skoro nie mam doświadczenia? Wyprowadzanie psów przez jedne wakacje, a w drugie sprzątanie domów? Czy mogę to wszystko napisać jako praca sezonowa, która brzmi zdecydowanie lepiej i po prostu do niej dopisać datę pracowania? 
Pomocy 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie ten wątek kochana. Idź na "praca" lubv ogólny. Napiszę tylko, że do bycia sprzedawczynią czy kelnerką nie trzeba mieć żadnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko

I do bycia prostytutka tez nie trzeba takze luuuuuz kochana  ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli wiesz gdzie chcesz pracować to szukaj staży, nawet za darmo, aby się tylko coś nauczyć i wiadomo nie daj się wykorzystać jako nosiciela kawy i do ksera. Później będziesz mogła sobie coś wpisać cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
12 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie ten wątek kochana. Idź na "praca" lubv ogólny. Napiszę tylko, że do bycia sprzedawczynią czy kelnerką nie trzeba mieć żadnego doświadczenia.

Niestety trzeba  mieć doświadczenie. Ja go nie posiadam i znalezienie pracy nawet jako sprzedawca graniczy z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będzie dobrze

Szukaj w żabkach, KFC, Maku, jako sprzedawca pamiątek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jestes b.mloda, wiec zaden pracodawca nie oczekuje od ciebie kilkuletniego doswiadczenia. Napisz prawde, ze chodzilas do szkoly i podkresl swoje kompetencje, ze lubisz prace z ludzmi, jestes kommunikatywna, elastyczna itd. Jak juz sie gdzies zalapiesz to potem bedzie ci latwiej. To tylko praca barmanki/sprzedawczyni, wiec luzik. o sprzataniu i wyprowadzaniu psow nic nie pisz, bo to nie ma zwiazku z twoim profilem zawodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Jestes b.mloda, wiec zaden pracodawca nie oczekuje od ciebie kilkuletniego doswiadczenia. Napisz prawde, ze chodzilas do szkoly i podkresl swoje kompetencje, ze lubisz prace z ludzmi, jestes kommunikatywna, elastyczna itd. Jak juz sie gdzies zalapiesz to potem bedzie ci latwiej. To tylko praca barmanki/sprzedawczyni, wiec luzik. o sprzataniu i wyprowadzaniu psow nic nie pisz, bo to nie ma zwiazku z twoim profilem zawodowym.

Właśnie nie uśmiecha mi się tam wpisywać tego, że wyprowadzałam psy itd. i dlatego chciałam to wpisać w CV jako praca sezonowa, bo mimo, że nie była to ciężka praca to jednak dalej praca, z której miałam normalne pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
46 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie ten wątek kochana. Idź na "praca" lubv ogólny. Napiszę tylko, że do bycia sprzedawczynią czy kelnerką nie trzeba mieć żadnego doświadczenia.

Faktycznie, nie zauważyłam. Przepraszam za błąd, temat dodałam już na odpowiedni wątek, ale tam widzę, że dłużej się czeka na odpowiedź niż tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

pracowalem w maku przez jakis czas i normalnie wymagali cv, nawet nie mialem wtedy doswiadczenia a i tak przyjeli, wiec moze to cv dla mlodych osob to tylko taka formalnosc, papierek zeby byl?
swoja droga chetnie bym wrocil do tych mlodych lat i pracowania w fast foodzie, a nie tylko papierkowa robota od rana do wieczora :- ))
wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm

90

60

90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosia napisał:

Niestety trzeba  mieć doświadczenie. Ja go nie posiadam i znalezienie pracy nawet jako sprzedawca graniczy z cudem.

Prawie w każdej Żabce potrzebują sprzedawcy. Nie trzeba mieć doświadczenia. Naucz się tylko obsługi kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosia napisał:

Niestety trzeba  mieć doświadczenie. Ja go nie posiadam i znalezienie pracy nawet jako sprzedawca graniczy z cudem.

Prawie w każdej Żabce potrzebują sprzedawcy. Nie trzeba mieć doświadczenia. Naucz się tylko obsługi kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gosia napisał:

Niestety trzeba  mieć doświadczenie. Ja go nie posiadam i znalezienie pracy nawet jako sprzedawca graniczy z cudem.

W Biedronce i innych supermarketach to wręcz czekają żeby ktoś chvial pracowac, biorą kogo popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×