Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Jesli 40 latek jest singlem, to chyba logiczne iz na zone szuka partnerki mlodszej, a nie 40 latki.........

Polecane posty

Gość Onsam

Mną 43 są czasem zainteresowane 36-ki rzadko ale chyba tak. Nie wiem, jak to jest im młodsza tym bardziej to z przymrużeniem oka trzeba brać, bo sobie może żartować bawić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
1 minutę temu, Gość Kusiciel napisał:

 Skąd wiesz? 😉  Czyli na noc zołzę, na dzień ciepłą fajną kobietę? 😄

A może taki mix - cud natury 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
1 minutę temu, Gość Olka napisał:

A może taki mix - cud natury 🙂

 Myślisz że są takie? Już sobie to wyobrażam 😘 Teraz to ty mnie kręcisz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
8 minut temu, Gość Kusiciel napisał:

 Skąd wiesz? 😉  Czyli na noc zołzę, na dzień ciepłą fajną kobietę? 😄

 Z autopsji. W dzień też trochę pazurków pokazuję. Taki miks jak Olka powiedziała 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
8 minut temu, Gość Kusiciel napisał:

 Myślisz że są takie? Już sobie to wyobrażam 😘 Teraz to ty mnie kręcisz 😉

Myślę że tak... Dlaczego Cię kręcę? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
1 minutę temu, Gość Olka napisał:

Myślę że tak... Dlaczego Cię kręcę? 😉

Bo... trudno o taką kobietę. Małopolska? Zachodniopomorskie?  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
3 minuty temu, Gość Kusiciel napisał:

Bo... trudno o taką kobietę. Małopolska? Zachodniopomorskie?  😄

Mazowieckie 😉 Daleko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egua
3 godziny temu, Gość gość napisał:

zacznijmy od tego, że żadna NORMALNA, zdrowa emocjonalnie 20 latka nie zwiąże się z 40 latkiem...chyba, że jest to jakaś desperatka, której nigdy nie układało się z rówieśnikami ze względu na to, że była na maxa brzydka a u starych dziadów przynajmniej nadrabia młodością albo dziewczyna w jakiejś tragicznej sytuacji finansowej.

Wszystkie najładniejsze i najfajniejsze dziewczyny na moich studiach miały normalnie facetów w swoim wieku (może 3-4 lata starszych). Z takimi starymi prowadzały się jedynie grube raszple, których nikt inny nie chciał. 

Zdziwiła byś się i to bardzo. Moja koleżanka, od kilku lat wzięta pani mecenas ma męża, zawsze już na studiach wszystkie się w nim kochaly. Wysoki, bardzo zadbany, przystojny. Było widać że troszkę ale troszkę starszy. Koleżanka bardzo ładna. Byłam na ślubie, facet już mąż jest o 15 lat starszy! A wygląda lepiej niż 99% naszych rówieśników. Osobiście nie jestem za różnica typu 25 i więcej lat bo to dziwne, ale to nie moje zdanie bo w jej facecie naprawdę wszystkie się kochaly i wygląda super to co miała go zostawić bo starszy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
2 minuty temu, Gość Olka napisał:

Mazowieckie 😉 Daleko 😉

Szczerze! Bardzo daleko! Ty od Wisły, ja od Nysy i Odry. A szkoda, może choć by porozmawiał, kawę wypił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
2 minuty temu, Gość Kusiciel napisał:

Szczerze! Bardzo daleko! Ty od Wisły, ja od Nysy i Odry. A szkoda, może choć by porozmawiał, kawę wypił?

No widzisz....i co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
1 minutę temu, Gość Olka napisał:

No widzisz....i co robić?

Siła wyższa, szczerze powodzenia ci w życiu życzę. Uwierz ze nie wszyscy są draniami, jest wielu wartosciowych mężczyzn i takiego ci życzę. Idź na jakość, a nie daj ... 😉  nieciekawemu się uwieść ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
Przed chwilą, Gość Kusiciel napisał:

Siła wyższa, szczerze powodzenia ci w życiu życzę. Uwierz ze nie wszyscy są draniami, jest wielu wartosciowych mężczyzn i takiego ci życzę. Idź na jakość, a nie daj ... 😉  nieciekawemu się uwieść ❤️

Dziękuję 🙂 Wzajemnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

40 latek jest za stary na dziecko tak czy inaczej, za duże ryzyko chorób. Dlatego młodsza, zdrowa kobieta miałaby ryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
4 minuty temu, Gość Olka napisał:

Dziękuję 🙂 Wzajemnie 🙂

Dzięki, dlaczego takie smutne te buziaczki? Rozchmurz się! Jutro będzie lepiej!  😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

40 latek jest za stary na dziecko tak czy inaczej, za duże ryzyko chorób. Dlatego młodsza, zdrowa kobieta miałaby ryzykować?

duzo mezczyzn po 40stce zostaje ojcami i maja zdrowe dzieci

pewnie procentowo jesli chodzi o osoby, ktore zostaja rodzicem, po 40stce, 90% z nich to mezczyzni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
7 minut temu, Gość Olka napisał:

Dziękuję 🙂 Wzajemnie 🙂

Dzięki,dlaczego takie smutne te buziaczki? Rozchmurz się, jutro będzie lepiej! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

duzo mezczyzn po 40stce zostaje ojcami i maja zdrowe dzieci

pewnie procentowo jesli chodzi o osoby, ktore zostaja rodzicem, po 40stce, 90% z nich to mezczyzni !

a potem zaskoczenie, że nagle więcej dzieci ma autyzm (im starszy ojciec tym większe ryzyko zaawansowanego autyzmu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

a potem zaskoczenie, że nagle więcej dzieci ma autyzm (im starszy ojciec tym większe ryzyko zaawansowanego autyzmu)

 Nie uważasz że większe ryzyko jest kiedy kobiety po 40 rodzą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Kusiciel napisał:

 Nie uważasz że większe ryzyko jest kiedy kobiety po 40 rodzą???

Nie, akurat to konkretne schorzenie ma związek z wiekiem ojca, nie matki. 

Więc w praktyce 40 latek powinien sobie zawiązać jądra w kokardę, a nie dzieci płodzić, bo swój moment przegapił. Kobieta decydując się na dziecko z takim ryzykuje większą szansę na ciężko chore dziecko. Po co? Może przecież mieć dziecko z kimś w swoim wieku. To taka sama sytuacja jak np. 25letni chłopak chcący dziecko z 40latką. Może będą mieć szczęście, może nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie, akurat to konkretne schorzenie ma związek z wiekiem ojca, nie matki. 

Więc w praktyce 40 latek powinien sobie zawiązać jądra w kokardę, a nie dzieci płodzić, bo swój moment przegapił. Kobieta decydując się na dziecko z takim ryzykuje większą szansę na ciężko chore dziecko. Po co? Może przecież mieć dziecko z kimś w swoim wieku. To taka sama sytuacja jak np. 25letni chłopak chcący dziecko z 40latką. Może będą mieć szczęście, może nie.

 Marudzisz, nie chcesz nie rób, nie daj sobie zrobic i po problemie a ty się rozwodzisz jak przekupka na jarmarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudia_25

40 latek to może lepiej powinien zacząć trumny szukać a nie za mlodymi sie uganiać jak nastolatek. Ja tez bym nie wzięła tak starego,weź go całuj,a kochaj się z nim,nie do pomyślenia. Dla mnie jest to ochydne a atrakcyjne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowanka
1 godzinę temu, PNINA napisał:

Oczywiście że późno. Nigdy nawet nie wiesz czy ona już nie weszła w czas wczesnej menopauzy. Lepiej nastawić się na bycie we dwoje niż na dzieci.

według ginekologów menopauza to srednio 53 lata, więc puknij się w głowę bo bzdury wypisujesz. 

Według statystyk pierworódkami coraz częściej zostają kobiety po czterdziestce. 

Ludzie w jakim wy świecie żyjecie????? Do podstawówki na biologie wracać`

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huk
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

jak taki 40 latek pozna 40 latke, to przed nimi zalozmy 8 miesiecy randek, potem 10 miesiecy wspolnego mieszkania, potem oswiadczyny, potem za kolejny rok slub.. i co, ona mu urodzi pierwssze dziecko majac 43 lub 44 lata

to troszke pozno, nie sadzicie?

to nie ma nic wspolnego z "leceniem na wyglad", to pragmatyka i biologia

Nie kazdy kieruje sie biologia przy zakladaniu zwiazkow. Nie kazdy chce miec dzieci. Sa ludzie, ktorzy chca byc razem, bo maja o czym gadac i co wspolnie robic. A to nie jest zbytnio zalezne od wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość gosc napisał:

duzo mezczyzn po 40stce zostaje ojcami i maja zdrowe dzieci

pewnie procentowo jesli chodzi o osoby, ktore zostaja rodzicem, po 40stce, 90% z nich to mezczyzni !

pełna zgoda, tylko zwykle w takiej sytuacji pojawia się kłopot, co zrobić z dotychczasową żoną i jak wytłumaczyć nierzadko prawie dorosłym dzieciom, że będą miały nowego braciszka/siotrzyczke i druga mamusie 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
6 minut temu, Gość Claudia_25 napisał:

40 latek to może lepiej powinien zacząć trumny szukać a nie za mlodymi sie uganiać jak nastolatek. Ja tez bym nie wzięła tak starego,weź go całuj,a kochaj się z nim,nie do pomyślenia. Dla mnie jest to ochydne a atrakcyjne. 

Przesada i nietakt. Trumny szukać 😮

Co do reszty się zgadzam.5 lat młodsza to w sam raz dla 40 latka. Albo rówieśnica czy 2 lub 3 lata starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość40

mnie interesują 40+ a dzieci nie chcę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowanka

Życzyłabym autorowi,  żeby się zakochał w starszej kobiecie, żeby jego wspaniały plan poszedł w .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
1 minutę temu, Gość kolorowanka napisał:

według ginekologów menopauza to srednio 53 lata, więc puknij się w głowę bo bzdury wypisujesz. 

Według statystyk pierworódkami coraz częściej zostają kobiety po czterdziestce. 

Ludzie w jakim wy świecie żyjecie????? Do podstawówki na biologie wracać`

 

Nie bredź. Podręcznikowa wiedza to jedno a życie pokazuje co innego. Ile masz lat?

Czytaj uważniej. Piszę o przedwczesnej menopauzie.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
Przed chwilą, PNINA napisał:

Według statystyk pierworódkami coraz częściej zostają kobiety po czterdziestce. 

Tak bywa Tylko jakie te dzieci się rodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowanka
1 minutę temu, PNINA napisał:

Nie bredź. Podręcznikowa wiedza to jedno a życie pokazuje co innego. Ile masz lat?

Czytaj uważniej. Piszę o przedwczesnej menopauzie.   

Rozmawiałam ostatnio z ginem na ten temat 🙂  może też porozmawiaj z fachowcem 🙂 

Wczesna menopauza to bardzo rzadka przypadłość 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×