Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Jesli 40 latek jest singlem, to chyba logiczne iz na zone szuka partnerki mlodszej, a nie 40 latki.........

Polecane posty

Gość Olka

Ja mam 36 lat i jestem sama, mam córkę... Też zaczynam się za kimś rozglądać... Od 7 lat nie byłam z nikim. Myślę, że nie lata są ważne tylko porozumienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda
4 minuty temu, Onkosfera napisał:

Podłe i subtelne😂👏

 Oj tam, wcale niedawno JA po roku skończyłem "kochać" duuuużo młodszą od siebie. Wiesz co mi powiedziała? Że ona kocha starszych facetów i nigdy nie będzie z równolatkiem, czy z 5 lat starszym. Aguś z K. pozdrawiam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika

jak mialam 20 zadalam sie z 35, dzis ja wygladam super a on jest dziadem ktory mnie przeraza, widzialam go po latach, trzeba mocno dbac o siebie majac sporo mlodsza i tez kwestia genow, wiec uwazajcie, to tylko dla bardzo przystojnych i wiecznie mlodych, bo pojdzie do innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
2 minuty temu, Gość Olka napisał:

Ja mam 36 lat i jestem sama, mam córkę... Też zaczynam się za kimś rozglądać... Od 7 lat nie byłam z nikim. Myślę, że nie lata są ważne tylko porozumienie...

 7 lat? Kawał czasu, pewnie trzeba cię podrywać jak cnotkę? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Taka prawda napisał:

 Oj tam, wcale niedawno JA po roku skończyłem "kochać" duuuużo młodszą od siebie. Wiesz co mi powiedziała? Że ona kocha starszych facetów i nigdy nie będzie z równolatkiem, czy z 5 lat starszym. Aguś z K. pozdrawiam 😉

Aaa, czyli dorosła była... Ja to sobie inne córeczki wyobrazilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

omg jak dobrze, ze moj tata mial 30 lat jak sie urodzilam bo bym nie chciała miec teraz dziadka zamiast taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
5 minut temu, Gość Kusiciel napisał:

 7 lat? Kawał czasu, pewnie trzeba cię podrywać jak cnotkę? 😉

Haha... Byłoby zabawnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
14 minut temu, Gość gosc napisał:

Jesli mezczyzna jest zadbany i nie jest zulem, pracuje, cos robi ze soba to ja bym sie zastanowila. Gdyby mi sie podobal 😄 ale jest tak, ze z takimi 40letnimi ja nie mam w ogole zadnych tematow, nadajemy na innych falach, a poza tym... zyjemy w Polsce, jest syfiaste powietrze, mezczyzni nie dbaja o siebie, wiec w wieku 40 lat wygladaja z 10 lat starzej.

Oj powiedziałbym że kobiety wyglądają starzej również. Zależy czy ktoś: pije piwo, inne alkohole, uprawia regularnie sport. Co osoba to inaczej. I bez żadnych kwasów wstrzykiwania a nie ściemnianie takie. Akurat jak coś to możecie mnie poznać i zobaczycie że 10 mniej spokojnie. 🙂 nie chwalę się jestem skromny i cichy na co dzień.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autor nie znajdzie nikogo, ani młodej ani starszej, ani ładniej ani brzydszej. Autor jest sam bo ma swój własny świat i juz tam zostanie, sam, samiutenki. Jeśli przyczyną samotności jest bycie oderwanym id rzeczywistości to prędzej ktoś w lotka wygra niż dostanie u kogoś szansę na związek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
10 minut temu, Gość Olka napisał:

Haha... Byłoby zabawnie 😉

 Zacząłbym nieśmiało od niby to niechcącego dotykania, może za rączkę potrzymania? Co ty na to? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
8 minut temu, Gość Kusiciel napisał:

 Zacząłbym nieśmiało od niby to niechcącego dotykania, może za rączkę potrzymania? Co ty na to? 😄

A potem? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
4 minuty temu, Gość Olka napisał:

A potem? 😉

Może nieśmiałego przytulania, głaskania? Przygotowywałbym teren do całowania?  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
Przed chwilą, Gość Kusiciel napisał:

Może nieśmiałego przytulania, głaskania? Przygotowywałbym teren do całowania?  😉

Żarty żartami, ale brakuje mi tego bardzo, tylko nie na chwilę... A dziś o to trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Olka napisał:

Żarty żartami, ale brakuje mi tego bardzo, tylko nie na chwilę... A dziś o to trudno...

mi tez brak 😞 nie chce zaczynac znajomosci od dupy strony a dzisiaj kazdy taki wyzwolony tylko nie ja najwidoczniej :d 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez jajców
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

jak taki 40 latek pozna 40 latke, to przed nimi zalozmy 8 miesiecy randek, potem 10 miesiecy wspolnego mieszkania, potem oswiadczyny, potem za kolejny rok slub.. i co, ona mu urodzi pierwssze dziecko majac 43 lub 44 lata

to troszke pozno, nie sadzicie?

to nie ma nic wspolnego z "leceniem na wyglad", to pragmatyka i biologia

A która młoda chce starego kawalera. Buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
Przed chwilą, Gość Olka napisał:

Żarty żartami, ale brakuje mi tego bardzo, tylko nie na chwilę... A dziś o to trudno...

 No jak może po 7 latach zdrowej kobiecie nie brakować??? No to zyczę ci takiego o jakim marzysz, dobrego uczuciowego i żeby was obie kochał a Tobie? Żeby ci odrobił te 7 straconych bezpowrotnie lat 😉 Wysłalibyśmy córkę na fajne zimowiska i bym kochał, kochał, kochał 😄  Gdzie mieszkasz?  Ciekawość mnie zżera 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Strasznie jesteście dziecinni.  Jak ja się urodziłam mój tato miał 29 lat więc był młodym ojcem, gdy miałam 13 moi rodzice się rozwiedli. Teraz mam 23 mój ojciec ma 51 i drugie dziecko, niespełna 5 letnie.  Był dobrym ojcem dla mnie i jest wspaniałym ojcem dla mojego przyrodniego brata. Nie sądzę aby ono było skazane na gorsze dzieciństwo. A konkubina ojca ma 37 lata i była panna.  Więc to różnie w życiu bywa, a wiek jest mało istotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Strasznie jesteście dziecinni.  Jak ja się urodziłam mój tato miał 29 lat więc był młodym ojcem, gdy miałam 13 moi rodzice się rozwiedli. Teraz mam 23 mój ojciec ma 51 i drugie dziecko, niespełna 5 letnie.  Był dobrym ojcem dla mnie i jest wspaniałym ojcem dla mojego przyrodniego brata. Nie sądzę aby ono było skazane na gorsze dzieciństwo. A konkubina ojca ma 37 lata i była panna.  Więc to różnie w życiu bywa, a wiek jest mało istotny.

No to już, umów sie z autorem. Podaruj mu swoją cipke zamiast gadać farmazony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
8 minut temu, Gość gosc napisał:

mi tez brak 😞 nie chce zaczynac znajomosci od dupy strony a dzisiaj kazdy taki wyzwolony tylko nie ja najwidoczniej :d 

Tak... Dziś trochę jest tak, że najlepiej na dzień dobry kogoś przelecieć, a potem następny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
10 minut temu, Gość Kusiciel napisał:

 No jak może po 7 latach zdrowej kobiecie nie brakować??? No to zyczę ci takiego o jakim marzysz, dobrego uczuciowego i żeby was obie kochał a Tobie? Żeby ci odrobił te 7 straconych bezpowrotnie lat 😉 Wysłalibyśmy córkę na fajne zimowiska i bym kochał, kochał, kochał 😄  Gdzie mieszkasz?  Ciekawość mnie zżera 😉

Trochę mnie wkręcasz Kusicielu... Dziękuję bardzo za życzenia 🙂 Bardzo bym chciała, ale ideałów nie ma... Sama nie jestem idealna 😉 i zołza 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

OLKA  bardzo źle robisz.  To odstraszy normalnych facetów od Ciebie. To taki rodzaj szantażu emocjonalnego. Normalny facet pomyśli sobie jak już z nią zacznę to będę musiał być do końca życia bo inaczej ja skrzywdze. Więc po co tak ryzykować. Nie lepiej się przelecieć i będzie co ma być, bez spiny, bez określania się na początku itp itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

OLKA  bardzo źle robisz.  To odstraszy normalnych facetów od Ciebie. To taki rodzaj szantażu emocjonalnego. Normalny facet pomyśli sobie jak już z nią zacznę to będę musiał być do końca życia bo inaczej ja skrzywdze. Więc po co tak ryzykować. Nie lepiej się przelecieć i będzie co ma być, bez spiny, bez określania się na początku itp itd. 

z takim podejsciem lepiej w ogole nie zaczynaj 🙂 najwidoczniej nie twoj typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

OLKA  bardzo źle robisz.  To odstraszy normalnych facetów od Ciebie. To taki rodzaj szantażu emocjonalnego. Normalny facet pomyśli sobie jak już z nią zacznę to będę musiał być do końca życia bo inaczej ja skrzywdze. Więc po co tak ryzykować. Nie lepiej się przelecieć i będzie co ma być, bez spiny, bez określania się na początku itp itd. 

Nie patrzyłam, na to z tej strony... Dziękuję za uwagę, pomyślę o tym, serio 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel

Po 7 latach suszy to powódź ci się należy 😉  Mądry facet szybko by z ciebie zołzę 😄  wygonił, swoimi pieszczotami spowodował że szybko zamieniłby cię w pełną radości i zadowolenia kobietę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
Przed chwilą, Gość Kusiciel napisał:

Po 7 latach suszy to powódź ci się należy 😉  Mądry facet szybko by z ciebie zołzę 😄  wygonił, swoimi pieszczotami spowodował że szybko zamieniłby cię w pełną radości i zadowolenia kobietę 😉

Zołzy są dobre w łóżku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

jak taki 40 latek pozna 40 latke, to przed nimi zalozmy 8 miesiecy randek, potem 10 miesiecy wspolnego mieszkania, potem oswiadczyny, potem za kolejny rok slub.. i co, ona mu urodzi pierwssze dziecko majac 43 lub 44 lata

to troszke pozno, nie sadzicie?

to nie ma nic wspolnego z "leceniem na wyglad", to pragmatyka i biologia

Oczywiście że późno. Nigdy nawet nie wiesz czy ona już nie weszła w czas wczesnej menopauzy. Lepiej nastawić się na bycie we dwoje niż na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

jak taki 40 latek pozna 40 latke, to przed nimi zalozmy 8 miesiecy randek, potem 10 miesiecy wspolnego mieszkania, potem oswiadczyny, potem za kolejny rok slub.. i co, ona mu urodzi pierwssze dziecko majac 43 lub 44 lata

to troszke pozno, nie sadzicie?

to nie ma nic wspolnego z "leceniem na wyglad", to pragmatyka i biologia

Urodzi 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mam nadzieje, ze nie kazdy 40 latek chce miec dzieci 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A szukaj tylko ciesz się jak cię jakaś 35 latka zechce, bo dla młodszej to jesteś stary dziad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
9 minut temu, PNINA napisał:

Zołzy są dobre w łóżku 😉

 Skąd wiesz? 😉  Czyli na noc zołzę, na dzień ciepłą fajną kobietę? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×