Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna

Ja go kocham a on stawia takie warunki

Polecane posty

Gość Gość
7 godzin temu, Gość ........ napisał:

woli godzić się na bycie panienką do seksu nawet kosztem własnej godności no ale tak niech będzie szczęśliwa 🙂 i ma wszystko w dupie dopóki on ją w dupę nie kopnie 🙂 naiwna ...ka.

Przecież ona też ma seks i przyjemność, to nie jest jednostronne. Jesteś kolejną kafeteryjną kłodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tech

Ohhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Przecież ona też ma seks i przyjemność, to nie jest jednostronne. Jesteś kolejną kafeteryjną kłodą?

Ma dopóki mu się nie znudziła i jej nie wymienił na inną lepsza . Kim jestem nie twój interes . Nie daje dupy za łyżkę zupy jak ty lub autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tak, tak, rób co ci niby serducha podpowiada - czyli zmuś faceta do ślubu po zaledwie roku i oplącz się wokół niego jak bluszcz. On będzie wtedy baaaardzo "szczęśliwy".

Tak, przystawi mu pistolet do skroni i go zmusi hahahahahahahahaha

32 letni facet da się zmusić do ślubu, jeżeli nie będzie go chciał yhy

a tak w ogóle drogie dzieciaczki ślub wzięty pod przymusem jest nieważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Dajcie sobie trochę czasu i to wszystko. Kobieto przecież stara nie jesteś i z dziećmi zdążysz spokojnie, to nie te czasy, że ledwo 20 dziewczyna skończyła to już z brzuchem. Ja pierwsze urodziłam mając 31, a drugie 33 lata i w ogóle staro się nie czuję. A i na imprezy też mi się zdarza chodzić żeby nie było:) no ale to kwestia podejścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhm
Przed chwilą, Gość Ola napisał:

Dajcie sobie trochę czasu i to wszystko. Kobieto przecież stara nie jesteś i z dziećmi zdążysz spokojnie, to nie te czasy, że ledwo 20 dziewczyna skończyła to już z brzuchem. Ja pierwsze urodziłam mając 31, a drugie 33 lata i w ogóle staro się nie czuję. A i na imprezy też mi się zdarza chodzić żeby nie było:) no ale to kwestia podejścia

Po co się puszczasz na imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość ..... napisał:

Ma dopóki mu się nie znudziła i jej nie wymienił na inną lepsza . Kim jestem nie twój interes . Nie daje dupy za łyżkę zupy jak ty lub autorka.

Lecz się kłodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość Yhm napisał:

Po co się puszczasz na imprezie

Po co wpisujesz takie brednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Recenzja

I co autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna

W sumie nic nowego 😞 Jest tak jak bylo, ja u siebie w domu, on u siebie bo musial pobiegac i cos porobic potrzebuje 100% skupienia bo jak twierdzi czasem przypomina mu sie cos w nocy i musi to zapisac, fakt czasem tak robil ze jak spalismy to cos spisywal ale moze to robic sypiajac ze mna razem a nie osobno, woczraj u niego bylam, zrobil mi kolacje, wspanialy seks i po wszystkim odwiozl do domu 😞

Twierdzi ze kocha ale zamieszkac razem nie wchodzi w gre, slub tez nie bo jak twierdzi to juz nie te czasy

Na moje zapytanie czy to oznacza ze moge spotykac sie z innymi odpowiada - prosze bardzo ale wiesz ze to oznacza miedzy nami koniec bo ja tez bede szukac kogos innego jesli Ty juz planuje za wczasu ze mna zerwac.

Moj problem jest taki ze naprawde ciezko mi odejsc, a jego warunki bardzo mnie rania, ale chyba odejde 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale

z Ciebie I-D-I-O-T-K-A 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×