Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiktor

Ukraińskie dziewczyny

Polecane posty

Gość Wiktor

Siemanko. Co się dzieje z tymi Ukrainkami? Co słyszę to kumpel bzykał tą, czy tamta, a jeszcze jedna na imprezie robiła mi loda. Na prawdę one takie są? Sam miałem raz przygodę , że do kumpla przyszła jedna która była w nim zakochana z koleżanką. On się za nią wziął, a ja za koleżankę i nie robiła zadnego oporu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredek

Miał ktoś jakąś przygodę sexualną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
25 minut temu, Gość Wiktor napisał:

Siemanko. Co się dzieje z tymi Ukrainkami? Co słyszę to kumpel bzykał tą, czy tamta, a jeszcze jedna na imprezie robiła mi loda. Na prawdę one takie są? Sam miałem raz przygodę , że do kumpla przyszła jedna która była w nim zakochana z koleżanką. On się za nią wziął, a ja za koleżankę i nie robiła zadnego oporu. 

ale to głupie, pochodzenie nie ma tu żadnego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Gość Wiktor napisał:

Na prawdę one takie są?

A co? One to jakieś inne? Moralność im nie urosła? Czy na Ukrainie małym dziewczynkom operacyjnie etykę usuwają? Jeśli spotkasz w Polsce takie Polki to powiesz, że to Ukrainki?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Wiktor napisał:

Siemanko. Co się dzieje z tymi Ukrainkami? Co słyszę to kumpel bzykał tą, czy tamta, a jeszcze jedna na imprezie robiła mi loda. Na prawdę one takie są? Sam miałem raz przygodę , że do kumpla przyszła jedna która była w nim zakochana z koleżanką. On się za nią wziął, a ja za koleżankę i nie robiła zadnego oporu. 

Toż to szok, kobiety lubią się zabawić. Jakoś nikt nie filizofuje nad postępowaniem mężczyzn, którzy bzykną "co" popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Kobiet z rodziny :Try zuby" nie ruszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×