Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TatuazeToDno

Śmieszy mnie jak baba żali się że nie może nikogo znaleźć a potem dodatkowo pogarsza swoją sytuację TATUAŻEM

Polecane posty

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Lol napisał:

Mąż w takim razie jakiś niezły desperat że wziął taką lanćpaparę wydziaraną jak tania dzifffka z drogi ekspresowej

Lepiej ci jak kogos tak obrazisz? Jestes jak te zule z lawek w parku ktore obrazaja ludzi w mercedesach. Sam wiesz, ze to co mowisz to bzdura, ale musisz klamac do lustra zeby jakos przezyc kolejny dzien swojego nedznego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na tym forum jest facet z nickiem 'nie lubie tatuazy'. To juz obsesja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dużo fajnych facetów też ma tatuaże więc raczej nie będą im one przeszkadzały u kobiet 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men 10

Tatuaż = samookaleczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Men 10 napisał:

Tatuaż = samookaleczenie

Faceci na kafeteriii = brak znajomosci jezyka polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Samookaleczenie to rany zadane samemu sobie w celu odreagowania negatywnych emocji. Z zasady jest to reakcja spontaniczna i glownym jej selem jest bol i ewentualnie oszpecenie. 

 

Tatuaze nie pasuja do zadnego elementu tej definicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę, że wytatuowane kobiety nie mają się czym przejmować jeżeli chodzi o znalezienie partnera. Większość i tak nie szuka konserwatywnego katolika, a facetów którym tatuaże nie przeszkadzają lub którym się wręcz podobają jest tyle, że dla każdego starczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy się tatuaż robi dla faceta ?? Nie które tatuaże są prze śliczne . Mam jedną apke ściągniętą z tatuażami i osobiście jak bym chciała sobie zrobić na żebrach po samo biodro i przedłużyć na pośladek z jednej strony to nie wiedziała bym jaki wybrać.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Od kiedy się tatuaż robi dla faceta ?? Nie które tatuaże są prze śliczne . Mam jedną apke ściągniętą z tatuażami i osobiście jak bym chciała sobie zrobić na żebrach po samo biodro i przedłużyć na pośladek z jednej strony to nie wiedziała bym jaki wybrać.  

niektórzy faceci myślą, że wszystko kręci się wokół złapania ogonka 🙂 Nie wiem nawet ile mam tatuaży, ale nie robiłam ich po to żeby się komuś podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Są gorsze "ozdoby" niż tatuaż. Np. kolczyk w łuku brwiowym albo w przegrodzie nosowej (taki co wygląda jakby pannie z każdej dziurki w nosie zwisał metaliczny smark)

zależy od twarzy, niektórym to pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

niektórzy faceci myślą, że wszystko kręci się wokół złapania ogonka 🙂 Nie wiem nawet ile mam tatuaży, ale nie robiłam ich po to żeby się komuś podobać

Ja na chwilę obecną nie mam tatuaży.  Ale mi się zawsze podobały.  Koleżanka nie jedna ma na stopie ,karku , łopatce.  I nie widzę w tym nic złego.  Przyjdzie lato - ładnie to wygląda 🙂 gdy byłam w związku i mówiłam " chyba sobie zrobię ładny tatuaż " to nikt nigdy nie miał za złe.  Tylko ciemnogród może sądzić - że powiększamy piersi ,usta . Ubieramy w śliczne ciuszki dla mężczyzn.  O nie ! W większości przypadków - dla własnego dobrego samopoczucia.  A może także wystarczający jest na to powód : że życie jest tylko jedno ? I gdy mam kasę , mam pracę , mam przyjaciół, mam mieszkanie i Wszystko co mi do życia nie zbędne  to także na tle wizualnym mogę coś poprawić , by się dobrze czuć.  Po to jest metamorfoza.  Adekwatna do danego wieku.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeszcze takiej twarzy nie widziałem 😫

te w brwiach wyglądają lepiej u facetów moim zdaniem, chociaż widziałam parę kobiet którym to pasowało. Za to ten w przegrodzie wygląda fajnie u każdego kto ma w miarę prostą tę przegrodę. Chciałam sobie kiedys zrobić, ale głupio to by wyglądało na krzywym nosie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Autor ma u mnie plusa. Ja też jestem całkowicie przeciwny tatuażom. Dla mnie to kompletny  de ...izm, najpierw się tatuują a po latach wydają dziesiątki tysięcy aby usunąc bo wstyd z tym (+ chłopem i dziećmi) wyjść na plażę.

Zawsze byłem zdania też, że osoby mające tatuaże większe aniżeli powiedzmy 5x5cm gdzieś w dyskretnym miejscu to idioci. I wiesz co kolego autorze? Nie myliłem się. Dzisiaj jestem po 40-stce i wiem, że naprawdę nie myliłem się. Wszystkie poznane w zyciu kobiety które zrobiły sobie tatuaż ... okazały się prawdziwymi wariatkami. Z takimi osobami nie dało się wytrzymać dłużej aniżeli kilka miesięcy. Moim zdaniem osoby wytatuowane to osoby nadprzeciętnie pretensjonalne, aroganckie i fochliwe. Prócz tego aż nadto zadumane w sobie. Z takimi ludźmi można jedynie chodzić do łóżka na dziki seks albowiem nie są wyrzyci (i są wtedy dobrzy) a wyżyci nie są bo... tak naprawdę nikt tego nie chce. Tatuaż to takie... namalowanie sobie na skórze pierdołek i udawanie że to ładne, fajne, na czasie.

Wiesz co byłoby fajne i byłoby na czasie gdyby było? Brak tauażu i własny gust. Gust prywatny rodem z serca a nie pogoń za całokształtem (często zje...naym całokształetem). Mają wszyscy = mam i ja. I w czym tu wybierać gdy wszyscy i emocjonalnie i mózgowo identyczni?  Ja mam 40 kilka lat, kawał chłopa ze mnie, stara data po woju... jeszcze (falowo zimą...) i ani mi się śni mazać się atramentem tylko po to, aby ktoś się na mnie gapił. Nie mam tatuaży, nie mam bródki, nie noszę rurek, różowych adidasków, czerwonych spodenek, nie mam irokeza... naszyjników, cudactw... i ... z paniami problemów nie mam a reszta dziwolongów ujada że wiecznie im źle...

Dla mnie kobieta z tatuażami nie kwalifikuje się nawet choćby do poważnej rozmowy. Może ukończyć JEJL, HARWARD czy cokolwiek innego, może mieć hajsu po uszy, może mieć PWN we łbie a i tak dzięki tatuażom dla mnie będzie tylko do ... dupcenia.

W czym zatem problem?

Ino w tym że takich jak ja jest jeszcze miliony.

Dla kogoś kto wyraźnie jest seksistą, hipokrytą i, co tu dużo mówić, chamem, kobiety z tatuażami na pewno będą najgorszym złem tego świata. W końcu większość to nie będą konserwatywne ...ki którym można wejść na głowę, tak więc będą aroganckie i złośliwe w oczach starego dziada z przerośniętym ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Aroganckie i złośliwe + chamskie to jest ale ... brak zrozumienia faktu, iż ktoś ma praktykę. Mam koloryzować światek, no co Ty? Serio, jak ameba przez życie bez własnego zdania?

Ano widzisz. Jest ono takie a nie inne bo ... ni eudało mi się nigdy spotkać wytatuowanej z mózgiem.
Przykro mi że ... mi się nie udało.

jesteś tak inteligentnym i oczytanym facetem, że nie potrafisz napisać dosłownie trzech zdań tak żeby cenzura nie zrobiła sieczki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Aroganckie i złośliwe + chamskie to jest ale ... brak zrozumienia faktu, iż ktoś ma praktykę. Mam koloryzować światek, no co Ty? Serio, jak ameba przez życie bez własnego zdania?

Ano widzisz. Jest ono takie a nie inne bo ... ni eudało mi się nigdy spotkać wytatuowanej z mózgiem.
Przykro mi że ... mi się nie udało.

Masz 40 lat idź pan w cholerę, mam nadzieję że niedlugo przeżyjesz coś czego nikt nie lubi, oceniania po wyglądzie. A robisz się coraz starszy i tez wygląd robi się do niczego. Co Ci do tego że ktoś ma tatuaże?? Boli Cię to? Oceniasz po tatuażach?Really? Osoba z tatuażami może robić więcej dobrego niż Ty czy inny, bez tatuaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Masz 40 lat idź pan w cholerę, mam nadzieję że niedlugo przeżyjesz coś czego nikt nie lubi, oceniania po wyglądzie. A robisz się coraz starszy i tez wygląd robi się do niczego. Co Ci do tego że ktoś ma tatuaże?? Boli Cię to? Oceniasz po tatuażach?Really? Osoba z tatuażami może robić więcej dobrego niż Ty czy inny, bez tatuaży.

ten typ tak ma. Ostatnio widziałam gdzieś komentarz jakiegoś starego dziada (tak na oko 50-60 lat) o tym jak "niestety nie podobają mu się kobiety z tatuażami bo...".  "Niestety" dla kogo? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ten typ tak ma. Ostatnio widziałam gdzieś komentarz jakiegoś starego dziada (tak na oko 50-60 lat) o tym jak "niestety nie podobają mu się kobiety z tatuażami bo...".  "Niestety" dla kogo? 😄

Dla niego samego :v Na szczęście wiele kobiet nie robi wszystkiego pod facetów, niech każdy wygląda jak chce, ubiera jak chce, czy ma kolczyki w uszach, czy w brwiach, czy nosi je facet czy kobieta, a jak komuś pasują tatuaże niech je ma. Jeśli z tego powodu że sobie ,,nabazgrał" na ciele jest szczęśliwy to niech je ma. Nikogo tym nie krzywdzi, no chyba że takiego hrabię jak powyżej, któremu nie pasuja tatuaże. Niech szuka takiej, która nie ma :) Nie każda je ma. No ale jak on takie ma podejście do spraw, to nie dziwię się że dla niego każda wytatuowana była t.ępa i bez mózgu. Przyganiał kocioł garnkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dla niego samego :v Na szczęście wiele kobiet nie robi wszystkiego pod facetów, niech każdy wygląda jak chce, ubiera jak chce, czy ma kolczyki w uszach, czy w brwiach, czy nosi je facet czy kobieta, a jak komuś pasują tatuaże niech je ma. Jeśli z tego powodu że sobie ,,nabazgrał" na ciele jest szczęśliwy to niech je ma. Nikogo tym nie krzywdzi, no chyba że takiego hrabię jak powyżej, któremu nie pasuja tatuaże. Niech szuka takiej, która nie ma 🙂 Nie każda je ma. No ale jak on takie ma podejście do spraw, to nie dziwię się że dla niego każda wytatuowana była t.ępa i bez mózgu. Przyganiał kocioł garnkowi.

facet jest 40letnim singlem, raczej na za duże powodzenie nie narzeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niczyjpan poczuł się na tyle urażony, że aż napisał mi prywatną wiadomość z linkiem do zdjęcia 40letniego singla (tak zakładam, bo nie kliknęłam, sugeruję się samym adresem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

facet dalej wypisuje, powstawiałabym screeny, ale to bardzo standardowe bzdury starego onanisty, na ero pełno takich 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz twierdzi, że zdecydowanie kliknęłam w jego link bo...widzi moje IP. Oczywiście ściema, ale liczy, że coś ugra. Za to powinien zobaczyć IP admina bo podesłałam jego wiadomość w tamtym kierunku 😉 Obiecuję, że jeżeli pogrzeje mnie na tyle żeby klikać w przypadkowe linki trzepaczków z kafeterii to wstawię pełną recezję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×