Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cleo

Dlaczego męzczyźni tak sie zachowuja

Polecane posty

Gość cleo

Byliśmy ze sobą 8 lat, ślub zaplanowany na marzec, w święta dowiedzieliśmy się że jestem w ciąży, on w drugi dzień świąt się zawinął, wziął parę rzeczy i podobno jest u brata w Niemczech. Nie odbiera telefonu ode mnie ani moich rodziców, jego matka do mnie zadzwoniła i wykrzyczała że powinnam się wstydzić, że przed ślubem dziecko... Od tygodnia tylko płaczę, nie jestem w stanie nic zrobić, nei wiem jak się we wtorek doczołgam do pracy. Zostałam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co za drań a jego mamusia to wredne babsko. Autorko radzę Ci olać takiego faceta. Wiem że będzie ciężko ale miej trochę honoru i nie lataj za chłopcem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci tacy są

Mój były facet to był taki sam gnój. 11 lat związku, 4 lata staraliśmy się o dziecko, udało się końcu, był przeszczęśliwy jak się dowiedział, a wyprowadził się jak wyszłam do lekarza dwa tygodnie przed porodem. Jego rodzice się na mnie wypięli. Dziecka nie odwiedził ani raz, alimentów się doprosić nie mogę. Siedzi w Holandii i jakąś nową tam bajeruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh

To prawda, faceci tacy są... Mam tak samo jak ty, gościu "faceci tasy są" też nie mogę się doprosić alimentów dług rośnie, a wsparcie z FA przekraczam... o kilka złotych 😞

Coś widziałam w TV że jest jakaś aplikacja co ma pomóc z alimentami? wypowiadała się mama, której ona pomogła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabencja
Dnia 9.01.2020 o 11:29, Gość ehhh napisał:

To prawda, faceci tacy są... Mam tak samo jak ty, gościu "faceci tasy są" też nie mogę się doprosić alimentów dług rośnie, a wsparcie z FA przekraczam... o kilka złotych 😞

Coś widziałam w TV że jest jakaś aplikacja co ma pomóc z alimentami? wypowiadała się mama, której ona pomogła 

tak, też to widziałam chętnie się dowiem ,, bo już nie wiem jakich środków wyprobować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh

Żabencja, sprawdziłam już sama, aplikacja nazywa się radicall. Założyłam tam konto zobaczymy jak efekty, mogę dać Ci znać jak chcesz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ehhh
 

Żabencja, sprawdziłam już sama, aplikacja nazywa się radicall. Założyłam tam konto zobaczymy jak efekty, mogę dać Ci znać jak chcesz

 

Ja poprosze o info, jestem ciekawa jak efekty i zdeterminowana by użyć naprawdę wszystkiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×