Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Prawdziwa miłość

Polecane posty

Gość Gosc

Nie wierzcie gdy ktoś chce Wam w mówić, że coś jest prawdziwą miłością.

A żyje sobie szczęsliwie i ma was w du*pie. To tylko puste gadanie. 

Prawdziwa miłość jest obok, a nie na odległość. Dla prawdziwej miłości nie ma rzeczy nie możliwych. Nie ma prawdziwej miłości gdy jesteś sam/a.

Taka "prawdziwa miłość" to puste gadanie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

*** rzeczy niemożliwtch (popr.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Ja wierzę w prawdziwą miłość 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Możesz sobie wierzyć. Prawdziwa miłość to czyny, a nie puste egoistyczne gadanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Możesz sobie wierzyć. Prawdziwa miłość to czyny, a nie puste egoistyczne gadanie. 

Otóż to. Czy ktoś z was taką ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

Nie mozna kochac kogos kogo sie osobiscie nie zna...Jezeli nawet ktos tak ma jest osoba z zaburzenami obsesyjnymi czyli osoba chora psychicznie.Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

phi lepszy temat jest  o teściowej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie wierzcie gdy ktoś chce Wam w mówić, że coś jest prawdziwą miłością.

A żyje sobie szczęsliwie i ma was w du*pie. To tylko puste gadanie. 

Prawdziwa miłość jest obok, a nie na odległość. Dla prawdziwej miłości nie ma rzeczy nie możliwych. Nie ma prawdziwej miłości gdy jesteś sam/a.

Taka "prawdziwa miłość" to puste gadanie. 

 

A skąd wiesz że żyje sobie szczęśliwie i ma Cię w du*pie? Niekiedy ludzie potrafią doprowadzić do takich sytuacji, których odkręcenie wymaga bardzo dużej odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jest nieprawdziwa? Dzieciarnia . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie wierzcie gdy ktoś chce Wam w mówić, że coś jest prawdziwą miłością.

A żyje sobie szczęsliwie i ma was w du*pie. To tylko puste gadanie. 

Prawdziwa miłość jest obok, a nie na odległość. Dla prawdziwej miłości nie ma rzeczy nie możliwych. Nie ma prawdziwej miłości gdy jesteś sam/a.

Taka "prawdziwa miłość" to puste gadanie. 

 

Człowiek aby dojrzeć musi coś przeżyć. Jedno jest pewne że miłość należy okazywać w sposób jednoznaczny, a nie w taki że druga osoba ma się domyśleć. Wiem bo to przeżyłem tylko nie wiedziałem że ktoś z miłości może robić takie głupstwa i niszczyć życie komuś kogo niby kocha!! Ludzie uważajcie na siebie bo ten świat umiera z brak miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A jest nieprawdziwa? Dzieciarnia . 

Czy dzieciarnia to nie wiem. Jak Ty widzisz milość i czy potrafisz ją okazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Czy dzieciarnia to nie wiem. Jak Ty widzisz milość i czy potrafisz ją okazać?

Chyba nie zrozumiałaś. Miłość zawsze jest prawdziwa jeśli nie jest to nie jest miłością. Wam się to myli bo jesteście naiwne i egzaltowane jak nastolatki w rui. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Chyba nie zrozumiałaś. Miłość zawsze jest prawdziwa jeśli nie jest to nie jest miłością. Wam się to myli bo jesteście naiwne i egzaltowane jak nastolatki w rui. 

Przykro mi ale to pisał mężczyzna która posiada uczucia mimo bólu jaki zniósł. Nie życzę tego nikomu, a Ty kimkolwiek jesteś masz już martwą dusze pozbawioną ciepła i miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Przykro mi ale to pisał mężczyzna która posiada uczucia mimo bólu jaki zniósł. Nie życzę tego nikomu, a Ty kimkolwiek jesteś masz już martwą dusze pozbawioną ciepła i miłości.

To przykre że ludzie mają taki problem z czytaniem i rozumieniem tego co czytają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

A skąd wiesz że żyje sobie szczęśliwie i ma Cię w du*pie? Niekiedy ludzie potrafią doprowadzić do takich sytuacji, których odkręcenie wymaga bardzo dużej odwagi.

i po tym można poznać "miłość", po odwadze i czynach, a nie siedzeniu w mysiej dziurze w strefie komfortu i paplaniu o "miłości" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

To przykre że ludzie mają taki problem z czytaniem i rozumieniem tego co czytają...

Nie można zgodzić się z Twoim rozumowaniem że każda miłość jest prawdziwa. Sam dajesz dowód na to że jesteś jeszvze młody i tak naprawdę nic nie przeżyłeś. Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie można zgodzić się z Twoim rozumowaniem że każda miłość jest prawdziwa. Sam dajesz dowód na to że jesteś jeszvze młody i tak naprawdę nic nie przeżyłeś. Pożyjemy zobaczymy.

Miłość z definicji jest prawdą sama w sobie. Chciałeś zabłysnąć ale nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Miłość z definicji jest prawdą sama w sobie. Chciałeś zabłysnąć ale nie wyszło.

Hehe jeszcze nie znasz manipulacji miłości i metod oszukiwania. Nadajesz się na metode na wnuczka. Z definicji jest prawdziwa a zostaniesz w skarpetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Hehe jeszcze nie znasz manipulacji miłości i metod oszukiwania. Nadajesz się na metode na wnuczka. Z definicji jest prawdziwa a zostaniesz w skarpetach.

Dalej nie rozumiesz. No cóż. Chcesz rozprawiać o czymś a nie znasz nawet podstaw. Manipulacja miłości haha. To co przezyles było farsa widocznie a nie miłością. Skończ piērdolic bo żal dupe ściska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Dalej nie rozumiesz. No cóż. Chcesz rozprawiać o czymś a nie znasz nawet podstaw. Manipulacja miłości haha. To co przezyles było farsa widocznie a nie miłością. Skończ piērdolic bo żal dupe ściska.

Farsa to masz na drugie, a czas pokaże co przeżyjesz i z czym zostaniesz. Dziwie się że z taką wiedzą jeszcze nie masz prawdziwej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żegnam
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Farsa to masz na drugie, a czas pokaże co przeżyjesz i z czym zostaniesz. Dziwie się że z taką wiedzą jeszcze nie masz prawdziwej miłości.

Co ma twoja pierwsza część wypowiedzi do tematu? To ma być groźba czy ostrzeżenie? Każdy zostanie z tym na co sobie pozwoli. Proste. Właśnie z taka wiedza nie mam i mieć nie będę bo farsa jaką uprawiasz ty i większość ludzi mnie nie interesuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Żegnam napisał:

Co ma twoja pierwsza część wypowiedzi do tematu? To ma być groźba czy ostrzeżenie? Każdy zostanie z tym na co sobie pozwoli. Proste. Właśnie z taka wiedza nie mam i mieć nie będę bo farsa jaką uprawiasz ty i większość ludzi mnie nie interesuje .

Dobrze że egoiści są wśród nas, narazie Farsa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×