Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Malami

Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? Ile osób liczy rodzina?

Polecane posty

Gość Malami

Jak w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hmm dobre pytanie. Musze policzyć bo ost co wejdę do sklepu to nim  100 zl.place przy kasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ok. 600 euro, my i syn 9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzepa

500zł na miesiąc. Dwoje osób. Weganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proxy3

Ok. 800 zł. Dwie dorosłe osoby + dziecko 7 lat. Gotujemy głównie w domu, sporadycznie obiady w bistrach. Jemy wszystko, kupujemy w sklepach typu Kaufland, Carrefour i osiedlowych warzywniajach czy mięsnych. Mięsa akurat jemy bardzo mało 2-3 razy w tygodniu i wystarcza nam 1 podwójna pierś kurczaka na obiad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keczup

2000zl, dwoje doroslych i 8 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juyt

Ja i narzeczona, jemy w knajpach, raczej dobrych, ponad 3 tys to pewne.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kura

4 osobowa rodzina 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej

7 osób.4 tys.miesięcznie na życie.Bez opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość keczup napisał:

2000zl, dwoje doroslych i 8 dzieci.

Bez jaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm
52 minuty temu, Gość rzepa napisał:

500zł na miesiąc. Dwoje osób. Weganie.

Słabo,  bo wbrew pozorom wegańska dieta wcale nie jest tania, jesli jest odpowiednio skomponowana, to powinna wręcz wychodzić ok 255 drożej, niż mięsne i inne odzwierzęce pokarmy. znam 8 egan a sama z produktów od zwierząt jadam tylko jajka, jogurty i miód, więc wiem o czm mówię (piszę...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm

miało być  - znam 8 wegan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm

U nas 3 osoby - ja, mąż i syn 14-letni.  mąż i syn jedzą ryby i indyka, no i tak jak ja - jajka, miód, jogurty, syn też czasem ser ale tylko taki do smarowania na kanapki kremowy.  Wydajemy średnio 2500-2600 miesięcznie, gotujemy w domu, rzadko mamy obiad na dwa dni. jedzenia na mieście i kawy na mieście tu nie wliczam, na to idzie pewnie dodatkowe 400 zł czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A. T.

Dwie osoby dorosłe i dziecko prawie 10 lat, około 800 funtów na miesiąc w domu + około 150-200 funtow restauracje i kawiarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ja z mężem, dzieci nie mamy ok. 2000 zł, ale fakt niczego sobie nie żałujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość keczup napisał:

2000zl, dwoje doroslych i 8 dzieci.

U nas to samo dwoch doroslych piątka dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

U nas to samo dwoch doroslych piątka dzieci

Jak wy to robicie? Pytam serio. Ja, mąż i 7 letni syn wydajemy też 2000, i to nie są jakieś frykasy do jedzenia. Podajcie mi przykładowe menu na tydzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nam o tyle łatwiej ze mieszkamy na wsi mam własny drób i jajka mleko kupuje od sąsiadki mięso wieprzowe zamawiamy u rzeźnika mam niewielki ogrodek ale dla nas wystarcza w lecie mamy swieze owoce i warzywa nie pryskane obiady gotujemy w domu nie mamy ustalinego menu na tydzień gotuje to na co mamy ochotę chodz przyznam ze nie są to jakies wyszukane dania czasem dzieci zamawiaja pizze ale to powiedzmy raz na dwa tygodnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Aż zalogowałam się do banku by sprawdzić.

Wychodzi na to, że wydajemy ok. 2000 zł (art. spożywcze i chemia) 2 osoby dorosłe i 2 niemowlaki. Mąż wydaje ok 400 zł miesięcznie na śniadania i obiady w swojej pracy, w tygodniu w domu nie je. Ja z kolei robię dla siebie i dzieci zakupy z dostawą do domu za ok. 250 zł na tydzień, czyli z razem z obiadami męża już mamy 1400 zł miesięcznie. Do tego dochodzą różne drobne zakupy np. piekarnia, albo jakieś wyskoczenie po składniki na obiad weekendowy. Czasami mcdonald albo burger king. No i wychodzi te 2000. Dodam, że ja w tygodniu jem raczej dość biednie, takie obiady na szybko pomiędzy drzemką maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa
42 minuty temu, Gość gość napisał:

Czasami mcdonald albo burger king.

odpuść sobie śmieciowe miejsca, szkoda zdrowia i pieniędzy, lepiej wyjść 2x rzadziej ale to prawdziwej restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O matko!
15 minut temu, Gość rosa napisał:

odpuść sobie śmieciowe miejsca, szkoda zdrowia i pieniędzy, lepiej wyjść 2x rzadziej ale to prawdziwej restauracji.

Bez przesady, frytki z maca są najlepsze 😂 nie jada tam 2 razy  w tygodniu chyba 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewee
5 minut temu, Gość O matko! napisał:

Bez przesady, frytki z maca są najlepsze 😂 nie jada tam 2 razy  w tygodniu chyba 🙂

To zobacz filmik w czym je smażą! Lepiej kupić ziemniaki z pewnego źródła i upiec w piekarniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość O matko! napisał:

Bez przesady, frytki z maca są najlepsze 😂 nie jada tam 2 razy  w tygodniu chyba 🙂

Nawet nie leżały koło dobrych frytek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziś w tv pokazali faceta co miał w kieszeni hamburgera z 20 lat, warzywa się rozłożyły, a bula i kotlet prawie bez zmian, wiec lepiej uważajcie co jecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
55 minut temu, Gość rosa napisał:

odpuść sobie śmieciowe miejsca, szkoda zdrowia i pieniędzy, lepiej wyjść 2x rzadziej ale to prawdziwej restauracji.

Ja tam chodzę, a właściwie zamawiam jedzenie do domu z braku czasu, kiedy nie mamy kiedy zrobić obiadu bo się ciągle maluchami zajmujemy. Też bym wolała zjeść coś zdrowszego, najlepiej domowego, ale czasami jest naprawdę ciężko, pół dnia nie jemy i wtedy to jest najłatwiejsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgbtgb
47 minut temu, Gość Ewee napisał:

To zobacz filmik w czym je smażą! Lepiej kupić ziemniaki z pewnego źródła i upiec w piekarniku.

Takie frytki są super, właśnie takie robimy w domu, raz w tygodniu - obieramy i kroimy ziemniaki i pieczemy je z z odrobiną oleju, solą, pieprzem i wędzoną papryką. cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość tgbtgb napisał:

Takie frytki są super, właśnie takie robimy w domu, raz w tygodniu - obieramy i kroimy ziemniaki i pieczemy je z z odrobiną oleju, solą, pieprzem i wędzoną papryką. cudo.

A próbowałaś kiedyś "zapiaszczonych" ziemniaków? Też fajna odmiana od frytek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eq2weqwe

a często to robicie? Ja bym piekła częsciej, ale sie boje rachunku za prąd. chyba to potwornie drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgbtgb
58 minut temu, Gość eq2weqwe napisał:

a często to robicie? Ja bym piekła częsciej, ale sie boje rachunku za prąd. chyba to potwornie drogie?

Ty się dobrze czujesz? mam na prądzie oszczędzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgbtgb
59 minut temu, Gość eq2weqwe napisał:

a często to robicie? Ja bym piekła częsciej, ale sie boje rachunku za prąd. chyba to potwornie drogie?

U nas piekarinik chodzi jakoś 4-5 godzin w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×