Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Prezerwatywy

Polecane posty

Gość Gość

Kto z was lubi zabezpieczać się prezerwatywa? Albo musi bo tabletek nie może? Jak ocenicie ich skuteczność? Czy często was zawodzą? Itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumcia

Stosowałam przez ponad dwa lata i nigdy mnie nie zawiodły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie też nie zawiodły. Kupowane w aptece, prawidłowo przechowywane. Natomiast nie znosiłam ich serdecznie i cieszę się że więcej ich stosować nie muszę. Zmiejszają odczucia nie tylko u mężczyzn, jak to się zwykle podaje, i przerywanie zaraz kiedy robi się gorąco, żeby je założyć, średnio podkręca nastrój. Dla mnie to ostateczność i szczerze- nie rozumiem jak może je lubić i traktować lepiej niż zło konieczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmakologia

chemia na prezerwatywach powoduje raka u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja właśnie muszę je stosować bo każde tabletki źle na mnie wpływają i zastanawiam sie jak dużo ludzi je stosuje i o ich skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Stosujemy od 5 lat. Wszystko ok. Może doczekam dnia ze będzie można w Polsce podwiazac jajowody legalnie 😐 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ja właśnie muszę je stosować bo każde tabletki źle na mnie wpływają i zastanawiam sie jak dużo ludzi je stosuje i o ich skuteczność.

To załóż implant, plastry albo spiralę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby się okazało, że zobaczysz niechciane dwie kreski na teście, to polecam super stronę: dwiekreski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja chyba z 10 lat Na prezerwatywach jechałam nigdy w życiu nie zdarzyło się żeby jakaś pękła. Wybierałam durex i też tylko w aptece. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×