Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy piękną kobietę że stadem adoratorów może kręcić niedostępny facet

Polecane posty

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ja jednak nie lubię, gdy mężczyzna nie okazuje zainteresowania. Taka biologia że mężczyzna zdobywa i to dobrze wygląda jak on więcej się zaleca, bo u kobiety to żałosne. Nie chcę, aby mnie osaczał i spędzał każdą chwilę ze mną, ale jednak jak ja jestem ciągle na jakimś dalszym planie to niefajnie. Wszystko z klasą i umiarem. Zbyt powściągliwi i niedostępny faceci mnie nie pociągają i ja sama tym chłodem zaczynam wiać i odechciewa mi się starać. 

Czasami ciężko się na nowo włączyć i starać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety
11 godzin temu, Kobieta z klasą napisał:

Kobieta, która jest przyzwyczajona do takiego stanu rzeczy, nie przyjmuje do siebie, że ktoś jest nie czuły na jej piękno i nie zachowuje się jak reszta panów... 

 

Hahahaha😂😂😂 serio? Istnieją takie ...ki? To już rozumiem skąd ten jad i zazdrość u nich, bo wystarczy, że na horyzoncie pojawi się inna pociągająca kobieta, lepiej uderzająca w gusta (choć mężczyźni nie wiedzą jaki mają gust dopóki nie zobaczą którejś piękności😀) to tamta choć "przyzwyczajona"😂 traci zainteresowanie płci męskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja jednak nie lubię, gdy mężczyzna nie okazuje zainteresowania. Taka biologia że mężczyzna zdobywa i to dobrze wygląda jak on więcej się zaleca, bo u kobiety to żałosne. Nie chcę, aby mnie osaczał i spędzał każdą chwilę ze mną, ale jednak jak ja jestem ciągle na jakimś dalszym planie to niefajnie. Wszystko z klasą i umiarem. Zbyt powściągliwi i niedostępny faceci mnie nie pociągają i ja sama tym chłodem zaczynam wiać i odechciewa mi się starać. 

Tutaj różnice zrobiłoby przejscie od "co ludzie powiedzą" do "to moje życie, oboje jesteśmy inteligentni i nowocześni". No chyba, że on marzy o księżniczce, a ona o księciu.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Niestety napisał:

Hahahaha😂😂😂 serio? Istnieją takie ...ki? To już rozumiem skąd ten jad i zazdrość u nich, bo wystarczy, że na horyzoncie pojawi się inna pociągająca kobieta, lepiej uderzająca w gusta (choć mężczyźni nie wiedzą jaki mają gust dopóki nie zobaczą którejś piękności😀) to tamta choć "przyzwyczajona"😂 traci zainteresowanie płci męskiej.

Dodam jeszcze, iż zainteresowanie nieinteresujących osobników nie jest wcale przyjemne. Miłe do pewnego momentu, później absztyfikant zaczyna się narzucać nieproszony i żadne kulturalne aluzje do niego nie docierają, a nie docierają, bo właśnie jest nieinteresujący czyli mało inteligentny. Mężczyzna podrywający kobiety musi to wyczuwać kiedy jest feeling i chemia, a kiedy ich nie ma, ponieważ takie narzucanie się bez sensu jest wprost niesmaczne, a brak empatii w stosunku do podrywanej ofiary sprawia, że kobieta staje się zgorzkniała i niemiła. 

Mężczyźni rozumiejąc, że nie można tak się narzucać (chyba, że jest feeling) mieliby o wiele łatwiej w swych ciężkich podbojach, które już i tak wymagają pewnej dozy odwagi i jakiegoś uroku osobistego aby cokolwiek ugrać - choćby tylko krótkie zainteresowanie kobiety, a co dopiero jej fascynację jego osobą😉

Dlatego śmieszą mnie niemiłosiernie tytuły świętych ksiąg podrywaczy: "jak poderwać każdą kobietą i każdą (absolutnie każdą!?!?!😂😂😂) zaprowadzić do łóżka". Każda kobieta jest inna i ma inne preferencje i choćby nie wiem jak długi makaron taki delikwent nawijał jej na uszy to nie zadziała póki kobieta nie zdecyduje, że "temu mogę się oddać". A odda się temu, który sprawi, że serce będzie biło szybciej. Mężczyźni nie dostrzegają też tego w czym kobiety się zako...ą, a jest to np. cięcie włosów, sposób poruszania się, uśmiech,sposób w jaki na nią patrzy, zapach, a dopiero potem poczucie humoru, odwaga, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co do pytania, to niedostępny facet zazwyczaj jest po prostu zamknięty w sobie. Kobieta ze stadem adoratorów nie ma potrzeby interesowania się nim, ale może być też i tak, że taki właśnie mężczyzna ją zafascynuje. Uważam też, że piękna i atrakcyjna kobieta może sprawić w mig, iż zamknięty w sobie mężczyzna przestanie być niedostępny.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

A co do pytania, to niedostępny facet zazwyczaj jest po prostu zamknięty w sobie. Kobieta ze stadem adoratorów nie ma potrzeby interesowania się nim, ale może być też i tak, że taki właśnie mężczyzna ją zafascynuje. Uważam też, że piękna i atrakcyjna kobieta może sprawić w mig, iż zamknięty w sobie mężczyzna przestanie być niedostępny.😉

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli kobiete zafascynuje, pociąga intelektualnie facet, nie ma znaczenia  wianuszek adoratorow. To czy pojawia się zazdrość o inną kobiete, to juz inna sprawa. 

Kobieta mądra i znajaca swoją wartość, nie musi być zazdrosna, i wbrew opinii społeczeństwa radzi sobie z takimi emocjami... 

Może czuć lekki niesmak ale czuję się gorsza i nie zionie zazdrością... 

Każda kobieta jest inna i co innego sobą reprezentuje. 

Faceci, często nie są świadomi gierek, intryg i manipulacji wybranki...

Wpadaja w sidła swojej bezmyslnosci, cóż taki maja gust 😀a rzeczywistość jest tak splaszczona, że gust tego pana, jest zmanipulowany😀

Manipulacja... znacie dokladanie czym ona jest i jak działa manipulant? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yutcfr

wow to juz nie istnieje nazywa mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja jednak nie lubię, gdy mężczyzna nie okazuje zainteresowania. Taka biologia że mężczyzna zdobywa i to dobrze wygląda jak on więcej się zaleca, bo u kobiety to żałosne. Nie chcę, aby mnie osaczał i spędzał każdą chwilę ze mną, ale jednak jak ja jestem ciągle na jakimś dalszym planie to niefajnie. Wszystko z klasą i umiarem. Zbyt powściągliwi i niedostępny faceci mnie nie pociągają i ja sama tym chłodem zaczynam wiać i odechciewa mi się starać. 

Przecież ty się nie starasz, bo urwałaś się ze średniowiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Mnie facet co nie zabiega o kobietę nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 godzinę temu, Gość gośc napisał:

Mnie facet co nie zabiega o kobietę nie interesuje.

Facet, który zabiega, też nie, bo uważasz go za żałosnego desperata. Skoro możesz go mieć bez problemu, to go nie szanujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×