Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Danonek

Czy w ten sposób schudnę?

Polecane posty

Mam 18 lat. Ważę 60 kg i mam 158 cm wzrostu. Czy jeśli będę jadła w ten sposób schudnę 20 kg? W jakim czasie?  Na śniadanie płatki z mlekiem.  Potem już nic ewentualnie owoce w małej ilości i warzywa. Na obiad to co będzie w domu ale mniejsze porcje np.   za miast 10 pierogów to 5. Potem znowu owoce w małej ilości i warzywa. Na kolacje 1 kromka. I oczywiście będę pić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

Nie owoce, tylko głównie warzywa. Fruktoza to tez cukier! Mąka lepiej razowa. Unikaj mąki i cukru po prostu, a przede wszystkim się ruszaj. Wystarczy godzinny spacer codziennie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllll

Jezeli zaczniesz mniej jesc niz teraz jesz to schudniesz. Nie wprowadzaj jednak zbyt drastycznych zmian, bo dlugo tak nie pociagniesz i efekt jojo murowany. No i jedz zdrowiej nawet nie dla schudniecia tylko dla zdrowia.

Gdy bylam w Twoim wieku to tez przytylam i przez nastepne 10 lat zmagalam sie z nadprogramowa waga. Niestety stosowalam jakies drastyczne diety, po ktorych jeszcze bardziej tylam i mialam obsesje na punkcie jedzenia. Schudlam dopiero, gdy zaczelam to robic z glowa, po prostu przestalam sie przejadac i zaczelam jesc troche mniej. Od tego czasu trzymam wage ok 50 kg jedzac normalnie, ale nie przejadajac sie. Nawet sldycze jem jesli mam ochote, choc ogolnie staram sie jesc bardziej wartosciowe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kbbbv

Chcesz ważyć 40 kg? Idź do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×