Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Kobieta widzac ze niesmialy mezczyzna jest nia zainteresowany, moglaby sama jakos sie do niego zblizyc, by umozliwic rozmowe

Polecane posty

Gość Aska

No chyba, że jej się on nie podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadywanki.

Przykładowo jak? Czy on naprawdę jest nieśmiały? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B 52

Byłem kiedyś przesadnie nieśmiały. Na szczęście spotkałem taką kobietę, o której mowa w temacie. Gdyby nie ona, najprawdopodobniej nadal byłbym nieśmiałym facetem, który nigdy kobiety nie całował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Jak ten mezcyzna sie kobiecie podoba to sie ona zbliża.a jak nie podoba się to sie nie zbliża, bo po co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nieśmiałych facetow

Nie będziemy roboty odwalać za Was,jesteś nieśmiały to na terapię albo daj se spokój z kobietami jak nie potrafisz nawet zagadnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888
2 minuty temu, Gość do nieśmiałych facetow napisał:

Nie będziemy roboty odwalać za Was,jesteś nieśmiały to na terapię albo daj se spokój z kobietami jak nie potrafisz nawet zagadnąć

Inaczej byś gadała gdybyś była nieśmiałym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiała kobieta

Jeśli jest wolna,bez zobowiązań  i bardziej odważna faktycznie powinna przejąć inicjatywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadywanki.
2 minuty temu, Gość śmiała kobieta napisał:

Jeśli jest wolna,bez zobowiązań  i bardziej odważna faktycznie powinna przejąć inicjatywe

Bozia wie czy on wolny... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość do nieśmiałych facetow napisał:

Nie będziemy roboty odwalać za Was,jesteś nieśmiały to na terapię albo daj se spokój z kobietami jak nie potrafisz nawet zagadnąć

Jakiej "roboty za was" lala? Może ty się przejdź na terapię, bo masz nasrane we łbie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xhelena

Incele atakują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadywanki.
23 minuty temu, Argen napisał:

to niech się dowie, a nie wieczne domyślanie się 🙂

Ciekawe niby jak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak Ona niby ma poznać, że On jest nieśmiały ale zainteresowany? Ma to zobaczyć trzecim okiem? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P.s. Coś mi mówi, że gdyby naprawdę atrakcyjna i fajna kobieta wzięła Cię w obroty to piszczał byś ze strachu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Zgadywanki. napisał:

Ciekawe niby jak? 

Najprostsza metoda zapytać wprost czy kogoś ma tak lub nie jeżeli jesteś nią zainteresowany to po pierwsze.

Po drugie nie napalaj się nawet nie wiesz czy chciałaby romansu z tobą czy czegokolwiek co tam od niej chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadywanki.
1 minutę temu, Argen napisał:

Może zapytać wprost? A nie... bo jak będzie zajęty to wielki płacz/foch 😄

Może nie ma możliwości wprost? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadywanki.
1 minutę temu, Argen napisał:

Może zapytać wprost? A nie... bo jak będzie zajęty to wielki płacz/foch 😄

Może nie ma możliwości wprost? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię takie sytuacje i nieśmiałych mężczyzn. Gdy ktoś jest zbyt śmiały, to zazwyczaj się wycofuję na pozycje obronne. A to czy nieśmiały jest zainteresowany, to zazwyczaj łatwo poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli On tak stoi, oczami strzela, rzęsami macha, wygina się na boki tylko buzię się boi otworzyć? Wspaniały egzemplarz, nie ma co 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Zgadywanki. napisał:

Może nie ma możliwości wprost? 

Zawsze jest możliwość reszta to tylko wymówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Ja lubię takie sytuacje i nieśmiałych mężczyzn. Gdy ktoś jest zbyt śmiały, to zazwyczaj się wycofuję na pozycje obronne. A to czy nieśmiały jest zainteresowany, to zazwyczaj łatwo poznać.

Ale zwróć uwagę, że kobieta aktywna zaczepi mężczyzne nie bacząc czy jest nieśmiały czy nie. Nie czeka na żadne sygnały tylko uderza do Niego. Komuś pewnemu siebie żaden kosz niestraszny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Onkosfera napisał:

Ja lubię takie sytuacje i nieśmiałych mężczyzn. Gdy ktoś jest zbyt śmiały, to zazwyczaj się wycofuję na pozycje obronne. A to czy nieśmiały jest zainteresowany, to zazwyczaj łatwo poznać.

Ciekawe jak. Zwykle po nieśmiałych osobach nigdy byś nie zgadł, że są zainteresowane, bo dobrze się kryją ze swoimi uczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe jak. Zwykle po nieśmiałych osobach nigdy byś nie zgadł, że są zainteresowane, bo dobrze się kryją ze swoimi uczuciami.

Haha, po mowie ciała, spojrzeniu, a jak? Poza tym wiele zależy od okoliczności. W sytuacji formalnej pewnie jest mniejsza szansa żeby coś wychwycić, bo wszyscy starają zachowywać się oficjalnie. Co innego sytuacja towarzyska, na imprezie, ze znajomymi itp

7 minut temu, Malediwy napisał:

Ale zwróć uwagę, że kobieta aktywna zaczepi mężczyzne nie bacząc czy jest nieśmiały czy nie. Nie czeka na żadne sygnały tylko uderza do Niego. Komuś pewnemu siebie żaden kosz niestraszny 🙂

Niektóre babki tak swobodnie i życzliwie zagadują, że spokojnie można to wszystko obrócić w zwykłą rozmowę (w razie kosza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Niektóre babki tak swobodnie i życzliwie zagadują, że spokojnie można to wszystko obrócić w zwykłą rozmowę (w razie kosza).

Otóż to. Kiedy taka kobieta wchodzi na imprezę to nie szuka po facetach, któremu Ona się podoba tylko szuka faceta, który Jej się spodoba. Więc wszystko jedno czy On będzie nieśmiały czy nie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadywanki.
14 minut temu, Malediwy napisał:

Ale zwróć uwagę, że kobieta aktywna zaczepi mężczyzne nie bacząc czy jest nieśmiały czy nie. Nie czeka na żadne sygnały tylko uderza do Niego. Komuś pewnemu siebie żaden kosz niestraszny 🙂

Ciekawe co takiemu po głowie chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to do mnie to jestem kobietą. Do tego aktywną i odważną, czyli taką o jakiej piszę. Czyli ze swojego doświadczenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to do mnie to jestem kobietą. Do tego aktywną i odważną, czyli taką o jakiej piszę. Czyli ze swojego doświadczenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Malediwy napisał:

Otóż to. Kiedy taka kobieta wchodzi na imprezę to nie szuka po facetach, któremu Ona się podoba tylko szuka faceta, który Jej się spodoba. Więc wszystko jedno czy On będzie nieśmiały czy nie 😉

Każdy patrzy po ludkach, którzy się jemu podobają. Ale ktoś może się spodobać też z gadki, nie tylko z wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość do nieśmiałych facetow napisał:

Nie będziemy roboty odwalać za Was,jesteś nieśmiały to na terapię albo daj se spokój z kobietami jak nie potrafisz nawet zagadnąć

Ja potrafiłem, ale ciągłe odrzucenia (i inne przeżycia z młodości) wywołały u mnie nieśmiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×