Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czepianie się ciężarnych na l4

Polecane posty

Gość Gość
7 minut temu, Rescator555 napisał:

Tak, znam takie co na L4 chodziły na pielgrzymki. To chyba, żeby wymodlić się o donoszenie tej "zagrożonej" ciąży 😞. Zresztą uj mnie obchodzi jak się czuje. Jej kaprysy niech opłaca mąż.

O matko! Pierwszy raz w życiu się z toba zgadzam Res.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Res twoja baba całe życie pasozytuje na innych a ty wytykacz  komuś l4 w ciąży?  Hehe 

Zgłodniałes trolu? To smacznego: 💩💩💩💩💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Sr.aczek, nie naciągaczek. Na pewno stary dziad, wie jak się czuje kobieta w ciąży, yhyyym 😄 Dziś, co druga ma tzw. ciążę zagrożoną. Ale rozumiem, ze kolejny "spec", co wie więcej od lekarza? 😄 

Polki to chyba jakiś specjalny gatunek, bo wszędzie indziej na świecie ciąże zagrożone to wyjątki a nie reguła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

No, a ja znam takich co mając raka, piją, palą i zwiedzają świat, tylko co z tego, przygłupie? 

"Bo ja znam"  i podawanie jakichś anegdotycznych przykład to dowód bycia kompletnym idio.tą. 

Chamstwo nie ma argumentów, to przechodzi do wyzwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

moja znajoma, w 6 miesiacu na przekór wszystkim chciała pomóc mężowi w remoncie, bo "przecież nic jej nie będzie"... A skończyło się to odejściem wód i miesiącem leżenia w szpitalu... Dziecko urodziło sie mocnym wcześniakiem i ledwo co przeżyło. 

Mądra kobieta , której zalezy na dziecku, będzie o siebie dbała, zwłaszcza w zagrozonej ciąży.  I nie będzie stwarzała ryzykownych sytuacji. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość gość napisał:

Polki to chyba jakiś specjalny gatunek, bo wszędzie indziej na świecie ciąże zagrożone to wyjątki a nie reguła.

to chyba a anglii nie byłas

tam wielu dają zagrożoną ciążę

poza tym do kogo ty masz pretensje? kobiety same jej sobie nie przyznają, lekarz decyduje. i badania. hormony,  ewentualne choroby pacjentki czy wcześniejsze poronienia itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

moja znajoma, w 6 miesiacu na przekór wszystkim chciała pomóc mężowi w remoncie, bo "przecież nic jej nie będzie"... A skończyło się to odejściem wód i miesiącem leżenia w szpitalu... Dziecko urodziło sie mocnym wcześniakiem i ledwo co przeżyło. 

Mądra kobieta , której zalezy na dziecku, będzie o siebie dbała, zwłaszcza w zagrozonej ciąży.  I nie będzie stwarzała ryzykownych sytuacji. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

moja znajoma, w 6 miesiacu na przekór wszystkim chciała pomóc mężowi w remoncie, bo "przecież nic jej nie będzie"... A skończyło się to odejściem wód i miesiącem leżenia w szpitalu... Dziecko urodziło sie mocnym wcześniakiem i ledwo co przeżyło. 

Mądra kobieta , której zalezy na dziecku, będzie o siebie dbała, zwłaszcza w zagrozonej ciąży.  I nie będzie stwarzała ryzykownych sytuacji. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Rescator555 napisał:

Chamstwo nie ma argumentów, to przechodzi do wyzwisk.

Podałam argumenty. To tobie ich brak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Szwajcaria to trzeci świat? Ciekawe...

"chyba logiczne, ze mam na myśli  kraje w ue (przynajmniej większość)" -potrafisz czytać ze zrozumieniem, tepoto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Podałam argumenty. To tobie ich brak. 

Podałaś kupę nie argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

moja znajoma, w 6 miesiacu na przekór wszystkim chciała pomóc mężowi w remoncie, bo "przecież nic jej nie będzie"... A skończyło się to odejściem wód i miesiącem leżenia w szpitalu... Dziecko urodziło sie mocnym wcześniakiem i ledwo co przeżyło. 

Mądra kobieta , której zalezy na dziecku, będzie o siebie dbała, zwłaszcza w zagrozonej ciąży.  I nie będzie stwarzała ryzykownych sytuacji. 

 

Ależ niech sobie dba. Ale za swoje pieniądze. Ewentualnie za pieniądze męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość gość napisał:

Polki to chyba jakiś specjalny gatunek, bo wszędzie indziej na świecie ciąże zagrożone to wyjątki a nie reguła.

Wszędzie indziej na świecie, jak kobieta jest w ciąży, to w pracy ma przywileje. Może wyjść wcześniej, jak się źle czuje, nie pracuje tak samo ciężko jak przed ciąża. A w Polsce kobieta w ciąży zapierdziel za dwoje, czasem troje na etacie, bo takie mamy warunki pracy, że wszędzie oszczędzają na pracownikach i karza pracować za dwie osoby conajmniej. A jak kobieta w ciąży, to tylko na papierze jest, że ma jakieś przywileje,Normalnie musi zapueprzac jak i wcześniej pracowała. Więc nie dziwne, że lepiej iść na to l4. Jak pracodawcy nauczą sień, że w ciąży naprawdę kobieta musi lżej czasem pracować, czasem nie da rady przyjść do pracy, może skończą się naciągane, zwolnienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Ależ niech sobie dba. Ale za swoje pieniądze. Ewentualnie za pieniądze męża.

powiedział hipokryta, który uważa sie za rzekowo "lewaka" 😄 i który jest za utrzymywaniem ciapatyych analfabetów 😄 czyli socjal,jest ok- ale tylko wtedy kiedy sie resiurkowi podoba? hahahaha 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Rescator555 napisał:

Ależ niech sobie dba. Ale za swoje pieniądze. Ewentualnie za pieniądze męża.

Na szczęście nie ty o tym decydujesz. A porządzić to sobie możesz wiesz czym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

powiedział hipokryta, który uważa sie za rzekowo "lewaka" 😄 i który jest za utrzymywaniem ciapatyych analfabetów 😄 czyli socjal,jest ok- ale tylko wtedy kiedy sie resiurkowi podoba? hahahaha 😄 

Trol jeszcze głodny? To smacznego: 💩💩💩💩💩.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Na szczęście nie ty o tym decydujesz. A porządzić to sobie możesz wiesz czym. 

Na szczęście jest więcej takich, którym to się nie podoba. A wystarczy, że rządowi zabraknie pieniędzy, to dobierze się kombinatorkom do d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Na szczęście nie ty o tym decydujesz. A porządzić to sobie możesz wiesz czym. 

Na szczęście jest więcej takich, którym to się nie podoba. A wystarczy, że rządowi zabraknie pieniędzy, to dobierze się kombinatorkom do d.... A donos gdzie trzeba, to też ktoś wkur... potrafi napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Res idź sobie wyskij   swoją babę do pracy hehe masz pasozyta w domu a tutaj pyskujesz hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Res idź sobie wyskij   swoją babę do pracy hehe masz pasozyta w domu a tutaj pyskujesz hehe 

💩💩💩💩💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niech sobie kobiety chodzą na  l4  mają do tego prawo i nic wam do tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
52 minuty temu, Gość gość napisał:

"chyba logiczne, ze mam na myśli  kraje w ue (przynajmniej większość)" -potrafisz czytać ze zrozumieniem, tepoto??

Podałam przykład Rumunii i Szwajcarii. A ty stwierdziłaś, ze chodzi ci o kraje UE a nie trzeci świat. Jak rozumieć to co napisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wszędzie indziej na świecie, jak kobieta jest w ciąży, to w pracy ma przywileje. Może wyjść wcześniej, jak się źle czuje, nie pracuje tak samo ciężko jak przed ciąża. A w Polsce kobieta w ciąży zapierdziel za dwoje, czasem troje na etacie, bo takie mamy warunki pracy, że wszędzie oszczędzają na pracownikach i karza pracować za dwie osoby conajmniej. A jak kobieta w ciąży, to tylko na papierze jest, że ma jakieś przywileje,Normalnie musi zapueprzac jak i wcześniej pracowała. Więc nie dziwne, że lepiej iść na to l4. Jak pracodawcy nauczą sień, że w ciąży naprawdę kobieta musi lżej czasem pracować, czasem nie da rady przyjść do pracy, może skończą się naciągane, zwolnienia. 

"Wszędzie indziej na świecie" - really?  W Kambodży też? A w Papui Nowej Gwinei rówież? A na Ukrainie? następna mądra inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

"Wszędzie indziej na świecie" - really?  W Kambodży też? A w Papui Nowej Gwinei rówież? A na Ukrainie? następna mądra inaczej.

Następny .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

"Wszędzie indziej na świecie" - really?  W Kambodży też? A w Papui Nowej Gwinei rówież? A na Ukrainie? następna mądra inaczej.

Następny, D. E. B. I. L. Jedź do Kambodży. Ciekawe ile kobiet tam pracuje zawodowo. Do tej nowej Gwinei również. I nie przedstawiaj takich ...nych porównań. Jaka tam jest opieka medyczna. a jaka w Polsce. Ile tam pracujące zawodowo kobiety płacą składek zdrowotnych,zeby mogły korzystać w ciąży że zwolnienia lekarskiego? . Więc tak jesteś osioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
59 minut temu, Rescator555 napisał:

Podałaś kupę nie argumenty.

twoja koprofilka tak cie goownem zalewa?😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Następny, D. E. B. I. L. Jedź do Kambodży. Ciekawe ile kobiet tam pracuje zawodowo. Do tej nowej Gwinei również. I nie przedstawiaj takich ...nych porównań. Jaka tam jest opieka medyczna. a jaka w Polsce. Ile tam pracujące zawodowo kobiety płacą składek zdrowotnych,zeby mogły korzystać w ciąży że zwolnienia lekarskiego? . Więc tak jesteś osioł.

Trzeba być amabą, żeby pisać frazesy pt. "wszędzie indziej na świecie"...

Ale fajnie, że zauważyłas swoją głupotę. Bo nie wszędzie na świecie noszą ciężarne na rączkach. W Europie również NIE wszędzie. Nawet w UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Następny, D. E. B. I. L. Jedź do Kambodży. Ciekawe ile kobiet tam pracuje zawodowo. Do tej nowej Gwinei również. I nie przedstawiaj takich ...nych porównań. Jaka tam jest opieka medyczna. a jaka w Polsce. Ile tam pracujące zawodowo kobiety płacą składek zdrowotnych,zeby mogły korzystać w ciąży że zwolnienia lekarskiego? . Więc tak jesteś osioł.

Trzeba być amabą, żeby pisać frazesy pt. "wszędzie indziej na świecie"...

Ale fajnie, że zauważyłas swoją głupotę. Bo nie wszędzie na świecie noszą ciężarne na rączkach. W Europie również NIE wszędzie. Nawet w UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Trzeba być amabą, żeby pisać frazesy pt. "wszędzie indziej na świecie"...

Ale fajnie, że zauważyłas swoją głupotę. Bo nie wszędzie na świecie noszą ciężarne na rączkach. W Europie również NIE wszędzie. Nawet w UE.

Nie wiedziałam, że cywilizowane traktowanie kobiet to "noszenie na rekach". 

Może jeszcze do arabii saudyjskiej porównajmy polskie warunki, albo do afryki, co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna

Pracuje w swojej pracy od 11 lat, chyba dosc skladek odlozylam zeby teraz ktos tu robil mi wyrzuty za zwolnienie w ciazy. Nikogo nie okradam to sa moje skladki!!!!!!! Na zwolnieniu jestem od tygodnia, a jestem w 4 miesiacu ciazy to moje pierwsze zwolnienie w ciazy, zreszta wcale go nie chcialam bo oprocz pensji mam premie I l4 obniza mi podstawe, ale lekarz tak zadecydowal, za tydzien wracam do pracy mam nadzieje, planuje pracowac do marca bo tez nie chce zostawic po sobie wiele pracy. Dodam ze ciaze znosze bardzo zle, wymioty nudnosci, jadlowstret, bezsilnosc itd ktore nie ustapily po 1 trymestrze!!!! Do zwolnienia w ciazy mam jednak prawo I nikomu nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×