Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Jestem inteligentnym, oczytanym, kulturalnym mezczyzna. Denerwuje mnie powszechnosc przeklenstw w codziennym jezyku Polakow.

Polecane posty

Gość gosc

nie chcialbym kobiety, ktora by uzywala slow typu "kurfa", "pista" czy "ch00j".... brzydzą mnie one !!!

apel do dyskutantow na tym forum, wy rowniez sprobujcie powstrzymac sie z przeklenstwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

nie chcialbym kobiety, ktora by uzywala slow typu "kurfa", "pista" czy "ch00j".... brzydzą mnie one !!!

apel do dyskutantow na tym forum, wy rowniez sprobujcie powstrzymac sie z przeklenstwami

ktoś musi przeklinac żeby ktos mógł być ,,inteligentny i oczytany". A tak btw jak nie pasuje to wychodź z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

moja obecnosc na tym forum podnosi jego poziom intelektualny, ale chyba faktycznie odejde stad, tyle razy juz to planowalem

trace tu zbyt duzo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

moja obecnosc na tym forum podnosi jego poziom intelektualny, ale chyba faktycznie odejde stad, tyle razy juz to planowalem

trace tu zbyt duzo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

moja obecnosc na tym forum podnosi jego poziom intelektualny, ale chyba faktycznie odejde stad, tyle razy juz to planowalem

trace tu zbyt duzo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

Wez nie pi3rdol i wypi3rdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Proste napisał:

Wez nie pi3rdol i wypi3rdalaj

autentycznie brzydze sie tego typu jezykiem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

apel do dyskutantow na tym forum, wy rowniez sprobujcie powstrzymac sie z przeklenstwami

Oczywiście. Zaraz powołamy specjalną komisję, która będzie trzymać tu wartę przez całą dobę i dbać o wysoki poziom dyskusji. Jeszcze jakieś uwagi, wnioski, postulaty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba żart. Ja bylam wychowywana w bardzo dużym rygorze, jeśli chodzi o (nie)używanie przekleństw. Tak mnie tepiono za zwykłą "cholerę", ze gdy w końcu zerwalam się z łańcucha, z moich ust popłynął potok bluzgow. Teraz sytuacja się unormowała, ale nadal lubię sobie zaklac. Uważam że mam do tego prawo, gdyż zazwyczaj posługuje się dość rozbudowanym slownictwem i nienagannym językiem polskim. A że na forum co druga osoba odpowiada z lekka prymitywnie? No cóż, to miejsce ogólnodostępne, tu może wejść każdy, nawet taki co ledwo kuma co się wokół niego dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals

Teraz już wiem skąd mój ambiwalentny stosunek do bluzgów, ja wychowywałam się sama. 😉 Nikt mi nie kazał nosić czapki, uczyć się i "wyrażać". Być może totalny brak ograniczeń sprawił, że nie było przeciw czemu się buntować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×