Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adam20

Czy kobiety/dziewczyny lubia niesmialych,wrazliwszych chlopakow?

Polecane posty

Gość Adam20

Albo przynajmniej czy jest tu taka...

Tak pytam sie dla rozeznania,bo w sumie taki wlasnie niestety jestem

Eh,no dobra wiem,ze sa takie i nie,chyba chce poprostu troche sie podbudowac, bo w sumie juz mam 20 lat a jak dziewczyny nie mialem tak nie mam...

Niemniej,wasze opinie(glownie plci pieknej)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, marcin_wawa napisał:

Nie, nie lubią. Zmień to bo skończysz źle. Wiem, co mówię.

Bez przesady. Ja kiedyś lubiłam (przynajmniej gdy bylam w wieku autora). Zbytnia męska śmiałość oniesmielala mnie na amen i spier.dalalam do swojej pieczary😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimuszki666

To źle że nie lubią 🤛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość G

Nie. Nieśmiali faceci nie nadają się do niczego. Niczego nie załatwią, nie pomogą w życiu. To zwykle pipy. 

Chyba że jest milionerem to wtedy znajdzie się jakaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia38

Zależy na jaka dziewczynę/kobietę trafisz. Są takie, które lubią dominujących, typ macho, są takie które zwracają uwagę na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość Gość G napisał:

Nie. Nieśmiali faceci nie nadają się do niczego. Niczego nie załatwią, nie pomogą w życiu. To zwykle pipy. 

Chyba że jest milionerem to wtedy znajdzie się jakaś. 

Chcialam tylko zauważyć, że nieśmiałość w kontaktach z płcią przeciwną nie oznacza automatycznie, że ktoś jest pipą, która nie umie niczego załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysia
53 minuty temu, Gość Gość G napisał:

Nie. Nieśmiali faceci nie nadają się do niczego. Niczego nie załatwią, nie pomogą w życiu. To zwykle pi

Nadaja sie do filharmonii, w charakterze muzyka. Dziewczyna lubi picie, bicie i zadymy. Kazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość Krzysia napisał:

Nadaja sie do filharmonii, w charakterze muzyka. Dziewczyna lubi picie, bicie i zadymy. Kazda.

Chyba jakaś penera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja lubie, jesli umieja sie zachowac ,jakos dziewczynie zaimponowac, a nie tylko slodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Ja lubię, czuję się bezpiecznie przy takich, o ile oczywiście się nagle nie okazuje inny, lub nie myli się nieśmiałości z byciem frajerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nvcxhhdf57778

Tak jeśli nie okaże się że taki nieśmiały facet jest zwykłym nieuczciwym kłamcą i manipulantem bo i tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety

Jeżeli kobieta bierze takiego to tylko po to żeby bezwstydnie go wykorzystywać (nie seksualnie) zgnoić jak podludzia, służącego i niewolnika zarabiającego na nią i jej potomstwo, takie same pisdy jak ona tylko mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety

Baba jest jak zwierzę, jeżeli nie czuje się słabsza to nie szanuje faceta, jest dla niej gooownem a nie mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety

Większe szanse masz u peudałów, jeżeli nie będziesz miał odwagi odmówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Gość Niestety napisał:

Baba jest jak zwierzę, jeżeli nie czuje się słabsza to nie szanuje faceta, jest dla niej gooownem a nie mężem

Zaraz jak zwierzę... a faceci co, to dopiero zwierzęta, nic tylko kopulacja i zapładnianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Gość Niestety napisał:

Większe szanse masz u peudałów, jeżeli nie będziesz miał odwagi odmówić

obawiam się że oni też mają jakieś wymagania

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście, nie przepadam za takimi facetami. Dobrze by było, jakbyś nad tym popracował, by tą nieśmiałość nieco zmniejszyć, inaczej będzie Ci ciężko w życiu. 

Wiele dziewczyn dalej myśli, że to facet musi zrobić pierwszy krok itd. Moim zdaniem, takie myślenie jest bardzo głupie, ale niestety osobiście miałam styczność z takimi sytuacjami, ile to ja się nagadałam na ten temat. Nie pomogło 😅 

Ale znajdą się i takie dziewczyny, które ta nieśmiałość oczaruje. Może spróbuj kogoś poznać poprzez jakiś portal randkowy? W sieci powinno Ci być łatwiej zagadać, zaczepic.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×