Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 334

Drama na insta Lewogram, co sądzicie?

Polecane posty

Gość Gość

Ale musi śmierdziec taka owlosiona pacha fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
Dnia 8.01.2020 o 23:37, Gość 555 napisał:

Chętnie napisalabym, że realizuje swoją kobiecość w kuchni, ale BOJE SIE BANA

To super! Trzeba obalać mity że najlepszymi kucharzami sa meżczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscini
Dnia 17.01.2020 o 17:14, Gość Gosc napisał:

Czemu ta Kayashu ciągle wrzuca swoje rozbierane fotki. Jaki to ma cel? Poza tym że zaszokować followersa

Nie zszokowac, tylko oswoic. Wszedzie w mediach widzisz tylko gladkie ogolone ciala. A nie tylko takie istnieja. 

Polecam ksiazke „Obsesja piekna”. Tam jest dobrze ten mechanizm wyjasniony, jak dziala takie pokazywanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
Dnia 17.01.2020 o 20:58, Gość Gość napisał:

Ale musi śmierdziec taka owlosiona pacha fuuuu

Wlosy na glowie tez ci smierdza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 17.01.2020 o 20:58, Gość Gość napisał:

 

Po co mi takie oswajanie? Jestem kobietą, nie 10-latkiem wiem jak wygląda ludzka fizjologia (okres) i anatomia (pachy). Rozsądny mężczyzna też wie, że okres to krew a nie woda jak na reklamach podpasek 😂. Moim zdaniem takie "oswajanie" jest nastawione na chęć zaszokowania widza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Po co mi takie oswajanie? Jestem kobietą, nie 10-latkiem wiem jak wygląda ludzka fizjologia (okres) i anatomia (pachy). Rozsądny mężczyzna też wie, że okres to krew a nie woda jak na reklamach podpasek 😂. Moim zdaniem takie "oswajanie" jest nastawione na chęć zaszokowania widza. 

Gdyby to nie była nawiedzona atencjuszka, to tez bym się zgodziła ze jest to oswajanie ludzi z widokiem włosów, tam gdzie one normalnie rosną(pod pachą). A że jest to taka kayashu, która nic innego sobą nie reprezentuje to jest to rzeczywiście po prostu chęć zszokowania followersów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
32 minuty temu, Gość Goscini napisał:

Nie zszokowac, tylko oswoic. Wszedzie w mediach widzisz tylko gladkie ogolone ciala. A nie tylko takie istnieja. 

Polecam ksiazke „Obsesja piekna”. Tam jest dobrze ten mechanizm wyjasniony, jak dziala takie pokazywanie. 

Ale z drugiej strony. Jest cała rzesza facetów dla których np. depilacja okolic bikini to jest podstawa higieny jak mycie zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Goscini napisał:

Nie zszokowac, tylko oswoic. Wszedzie w mediach widzisz tylko gladkie ogolone ciala. A nie tylko takie istnieja. 

Polecam ksiazke „Obsesja piekna”. Tam jest dobrze ten mechanizm wyjasniony, jak dziala takie pokazywanie. 

Jakos trudno jest sie oswoic z tak oblesnymi fotami. Jej foty nie sa naturalne, lecz nieestetyczne i czesto obrzydliwe. Jakakolwiek by nie  przypisac do tego ideologie- fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×