Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Suzanne Marie

Suzanne Marie

Polecane posty

Gość Suzanne Marie

Lubici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Lubicie ją?

Według mnie zasługuje na więcej subskrypcji.Przez jakieś dwa lata w ogóle nie przybywało jej widzów i dopiero w ostatnich miesiącach doszło gdzieś z 25 tysięcy. A jest kreatywna i nie ściąga filmów od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest super 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oglądam ja od pierwszych odcinków. Chyba nie miała dziesięciu nawet. Bardzo ją lubię. Za to co mówi, jaka jest w stosunku do dzieci, za kreatywność, ambicje. Nie owija w bawełne, no i nie ma domu a'la Ikea.. jest takiej czego pozazdrościć 🙂 widac, że ją Darren wspiera i kocha.. no, z tymi subskrypcjami to dziwne, że ich nie ma. Szkoda. Widocznie ludzie chcą oglądać te same tła i w ogóle.. dziwie się jej czasem, że mimo tego ona dalej nagrywa 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Pewnie nagrywa bo to jest prawdziwe hobby.Takich osób brakuje na youtube 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To tak, która wyjechała do UK studiować modę? Bo podobno w Polsce nie ma takiego kierunku? Śmiech na sali, a jej dziecko nie zna polskiego mimo, że ma polską mamę i babcię. Łaska narzeka na Polskę, a nie przepracowała tu jednego dnia, bo wyjechała jako małolata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie przypominam sobie żeby krytkowała jakoś szczególnie tym bardziej że praktycznie tu nie przyjeżdza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

To tak, która wyjechała do UK studiować modę? Bo podobno w Polsce nie ma takiego kierunku? Śmiech na sali, a jej dziecko nie zna polskiego mimo, że ma polską mamę i babcię. Łaska narzeka na Polskę, a nie przepracowała tu jednego dnia, bo wyjechała jako małolata.

Zgadzam się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc gosc

Aha,ona NIGDY nie narzeka na Polske.Po prostu jej dorosle zycie zaczelo sie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 minut temu, Gość Gosc gosc gosc napisał:

Aha,ona NIGDY nie narzeka na Polske.Po prostu jej dorosle zycie zaczelo sie tu.

W jednym z filmów mówi, że w Polsce jest cięzko z praca i zarobki są niskie. Później dodaje, że zna to tylko z opowieści mamy i innych osób, które w Polsce pracowały. To jakiś filmik z QandA albo inny tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość gosc napisał:

To tak, która wyjechała do UK studiować modę? Bo podobno w Polsce nie ma takiego kierunku? Śmiech na sali, a jej dziecko nie zna polskiego mimo, że ma polską mamę i babcię. Łaska narzeka na Polskę, a nie przepracowała tu jednego dnia, bo wyjechała jako małolata.

Wyjechała jako 12-latka. To mama podjęła decyzję. Źle coś zrozumiałaś. Zuzia to bardzo  pozywna postać yt. Widać progres,  chęci i dobrą  wolę. 

Dom odremontowala  wprost  genialnie. Jest  utalentowana i skromna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobota

Ja też się cieszę, że Suzanne nagrywa i że ją odkryłam. Porzuciłam przez to kilka innych kanałów i jest fajnie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wyjechała jako 12-latka. To mama podjęła decyzję. Źle coś zrozumiałaś. Zuzia to bardzo  pozywna postać yt. Widać progres,  chęci i dobrą  wolę. 

Dom odremontowala  wprost  genialnie. Jest  utalentowana i skromna .

To w taki razie nakłamała w Q&A? Bo jest na kanale film, w którym tak mówi. Może faktycznie się zmieniła, bo jest jeszcze bardzo młoda. No i dodajmy, że ona nic nie studiowała, tylko ukończyła college.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc gosc

HND to dyplom ukonczenia studiow technicznych.I to m a Zuzia.Robi sie to w collegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc gosc

Tak to sie tlumaczy na polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banz

Nie studia technicznie tylko  co najwyżej studium, czyli mniej niż licencjat.

HNC = rok studiów 

HND = 2 lata studiów 

BA, BSc - Licencjat = 3 lata studiów

Honours - 4 lata studiow (w Szkocji)

MA, MSc - magister - 5 lat studiów w Szkocji (4 w Anglii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc gpsc

HNC-dyplom technika,HND-dyplom studiow technicznych.a uniwerstytet potem mozna zrpbic w 2,3 lata.Ale czy to wazne.Fajna,ogarmieta mloda kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezcukru

ja ja lubilam ale przestalam ogladac jak zaczela spamowac swoimi vlogami z wakacji. Ona pokazuje swoje dzieci non stop, uwazam ze to jest zle. Te dzieci nie maja nic do powiedzenia na ten temat. Plus, nie interesuja mnie. Wolalam jak nagrywala swoje komentarze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 godzin temu, Gość Gosc gosc gpsc napisał:

HNC-dyplom technika,HND-dyplom studiow technicznych.a uniwerstytet potem mozna zrpbic w 2,3 lata.Ale czy to wazne.Fajna,ogarmieta mloda kobieta.

To nie są studia. Tego rodzaju kwalifikacja nie ma odpowiednika w Polsce, występuje tylko w krajach Welfare (czyli na Wsypach i w byłych koloniach). To jest dyplom, kwalifikacja. P:o jej otrzymaniu można wskoczyć na drugi semestr drugiego roku licencjatu w przypadku studiów full time (na pełen etat). Ale to nie są żadne studia. Jest to ważne, bo w jednym z q&a powiedziała, że chciała studiować modę, bo w Polsce nie ma takiego kierunku. Jedno i drugie jest nieprawdą, bo ani studiów nie skończyła, a w Polsce od dziesięcioleci można studiować kierunki powiązane z modą.

Mam wrażenie, że najchętniej zerwałaby wszelkie powiązania z Polską, nawet dzieci nie uczy polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba młodo urodziła te dzieci bo nie jestem pewna ale ona ma 27 lat? a to starsze to nie wiem ile ma lat 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Angeeelx napisał:

Chyba młodo urodziła te dzieci bo nie jestem pewna ale ona ma 27 lat? a to starsze to nie wiem ile ma lat 10?

To jest normalne w Anglii. Jeśli dziewczyna koło 25 nie ma dzieci, to jest zdziwienie. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2021 o 15:59, Gadzinatygodnia napisał:

To jest normalne w Anglii. Jeśli dziewczyna koło 25 nie ma dzieci, to jest zdziwienie. 😄

Nieprawda, no chyba że mówisz o dziewczynach z patologicznych środowisk. Generalnie średnia wieku w którym Angielki rodzą pierwsze dziecko to prawie 29 lat (28.9) i wiek ten ciągle rośnie.  Dla porównania w Polsce ten wiek to 27 lat (27.7).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to taka narracja al'a Pantinka ale z lepszym researchem 🙂 Jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×