Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hhghcbk

Ciąża w wieku 16 lat. Mam problem.

Polecane posty

Moi rodzice już wiedzą o ciąży na początku byli źli. Potem mama przepłakała dwa dni. Naszczęście potem się z tym pogodzili. Chłopak a właściwie to teraz tylko ojciec dziecka zachowuje się tak samo albo nawet gorzej ostatnio stwierdził że go w to wrabiam ale ja z nikim innym nie spałam.Mam proplem ponieważ trochę urusł mi brzuch i już połowa ludzi ciągle mi się przykląda. Boje się że w szkole w końcu będą się ze mnie śmiać szczególnie jak on będzie już naprawdę duży. Po za tym nie chce tego dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zostaw dziecko w szpitalu po porodzie. Tylko nie zapomnij zrzec się praw rodzicielskich, żeby ktoś mógł to biedne dziecko zaadoptować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W ktorym tygodniu jestes?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W ktorym tygodniu jestes?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Msnsbs

Masakra niezła latawica z ciebie skoro już w tym wieku zaciazylas. Już cię żaden facet nie będzie chciał żeby wychowywać obcego bachora 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O jej nie ona pierwsza nie ostatnia jeszcze wszystko sie ulozy napewno bedzie miala pomoc ze strony rodzicow skonczy szkole autorko teraz niechcesz dziecka kojarzy ci sie negatywnie  potem jak urodzisz odmieni ci sie daj sobie czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skąd moze wiedziec czy chce czy niechce jak nawet nie sprobuje będzie miala wsparcie w rodzicach to bardzo duzo chlopak od alimentow sie nie wywinie najlepiej powiedziec oddaj nie jej pierwszej przytrafila sie wpadka nie bedzie sie tułac po domach samotnej matki najllepiej uciec od odpowiedzialnisci i oddac bo co bo skonczy sie imprezowanie nie ma co dziewczyne namawiac do oddania  tylko do wziecia sie w garść i nie przejmowaniem sie ludzkim gadaniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro rodzice się z tym pogodzili i Ci pomogą, to jakoś to będzie. Przyjmij do wiadomości, że na ojca dziecka nie ma co liczyć. Ile on ma lat? Jest pełnoletni? Jak twierdzi, że to nie jego, to albo unieście się z rodzicami honorem i zupełnie odciąć się od tego kolesia, niech nie będzie ojcem; albo też do sądu, zrobić test DNA, ustalić ojcostwo i starać się o alimenty.

Przyglądać się w szkole będą, nie ma cudu, że nie. Musisz się z tym pogodzić. Ewentualnie wnioskować o indywidualny tok nauki/nauczanie domowe - przynajmniej do końca tego roku szkolnego.

Jak to nie chcesz tego dziecka? Moje zdanie jest takie, że do łóżka idzie się wtedy, gdy jest się świadomym możliwych konsekwencji i gotowym na podjęcie odpowiedzialności. Skoro Ty nie byłaś, to po co się w to pchałaś? Teraz już za późno. Oczywiście możesz dziecko oddać do adopcji, ale ja bym tego chyba nie przeżyła, jednak ludzie się różni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Hhghcbk napisał:

Moi rodzice już wiedzą o ciąży na początku byli źli. Potem mama przepłakała dwa dni. Naszczęście potem się z tym pogodzili. Chłopak a właściwie to teraz tylko ojciec dziecka zachowuje się tak samo albo nawet gorzej ostatnio stwierdził że go w to wrabiam ale ja z nikim innym nie spałam.Mam proplem ponieważ trochę urusł mi brzuch i już połowa ludzi ciągle mi się przykląda. Boje się że w szkole w końcu będą się ze mnie śmiać szczególnie jak on będzie już naprawdę duży. Po za tym nie chce tego dziecka. 

Nie trzeba było dawać mu dupy, dobrze wiedziałaś że od tego zachodzi się w ciążę. Teraz ponoś konsekwencje tego i wychowaj dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U mnie w szkole byla jedna  dziewccyna w ciazy.  Nie pamiętam, żeby inni z niej kpili  A chodziła do szkoły do końca. Tylko ona chyba zaciazyla w ostatnim roku szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
49 minut temu, Gość gość napisał:

Skąd moze wiedziec czy chce czy niechce jak nawet nie sprobuje będzie miala wsparcie w rodzicach to bardzo duzo chlopak od alimentow sie nie wywinie najlepiej powiedziec oddaj nie jej pierwszej przytrafila sie wpadka nie bedzie sie tułac po domach samotnej matki najllepiej uciec od odpowiedzialnisci i oddac bo co bo skonczy sie imprezowanie nie ma co dziewczyne namawiac do oddania  tylko do wziecia sie w garść i nie przejmowaniem sie ludzkim gadaniem  

Jak jest niepełnoletni i na utrzymaniu rodziców to się wywinie 😉  Najpierw ojciec musi uznać dziecko i dopiero wtedy będzie można się starać o alimenty od jego rodziców (czyli dziadków dziecka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młoda jak się rodzice z tym pogodzili to i ty przyjmij to z podniesioną glowa. Jak chodziłem do szkoły też miałem w klasie koleżankę która wpadła i co z tego, przy wsparciu rodziców ukończyła szkołę średnią później studia. A teraz pracuje w zawodzie adwokat i nie narzeka. Najgorsze co możesz zrobić to się złamać i wmówić sobie ze to tylko twoja wina, w końcu ojciec dziecka też jakiś jest. Teraz wydaje ci się że dziecko to w twoim wieku tragedia, no i masz rację ale jak się już urodzi to wątpię żebyś chciała je komuś oddać. Po prostu weź się w garść i przyjmij odpowiedzialność za swoje czyny, na własne życzenie musisz teraz szybko wydorośleć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, DANIEL napisał:

Młoda jak się rodzice z tym pogodzili to i ty przyjmij to z podniesioną glowa. Jak chodziłem do szkoły też miałem w klasie koleżankę która wpadła i co z tego, przy wsparciu rodziców ukończyła szkołę średnią później studia. A teraz pracuje w zawodzie adwokat i nie narzeka. Najgorsze co możesz zrobić to się złamać i wmówić sobie ze to tylko twoja wina, w końcu ojciec dziecka też jakiś jest. Teraz wydaje ci się że dziecko to w twoim wieku tragedia, no i masz rację ale jak się już urodzi to wątpię żebyś chciała je komuś oddać. Po prostu weź się w garść i przyjmij odpowiedzialność za swoje czyny, na własne życzenie musisz teraz szybko wydorośleć. 

Zgadzam się, poza tym rodzice na pewno Ci pomogą. Nie będzie łatwo, ale rodzicielstwo ogólnie nie jest łatwe. Dasz radę! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×