Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Do mam na wychowawczym

Polecane posty

Gość Gość

Sama chciałabym iść na wychowawczy, jednak sie waham. Czy nie brakuje wam waszej pensji na wychowawczym? Czy przed przejściem na wychowawczy wasz maz miał świadomość, ze nie będziecie miały wkładu finansowego? Nie żałujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja byłam 3 lata na wychowawczym.  Dla mnie ok bo chciałam być w domu z dzieckiem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miała wkład finansowy, bo na wychowawczym można zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Miała wkład finansowy, bo na wychowawczym można zarabiać.

*Miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Można pracować? A czy jrst możliwość po macierzyńskim złożyć wniosek o prace na np 3/4 etatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Można pracować? A czy jrst możliwość po macierzyńskim złożyć wniosek o prace na np 3/4 etatu?

Z tego co pamiętam, to chyba nie może przekroczyć 1/2 etatu. Ale może ktoś jest na świeżo bardziej i potwierdzi, albo zaprzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Ja nie planowałam zostawać na wychowawczym, jednak pod koniec macierzyńskiego, dziecko było dla mnie nadal "takim maluszkiem", że nie wyobrażałam sobie jak mogłabym pozbawić go mamy. Czułam, że chcę z nim jeszcze zostać, tak też zrobiłam. Przewartościowałam swoje przekonania, pieniądze choć ważne, nie były ważniejsze od emocji i rozwoju naszego dziecka. Fakt, że w mojej sytuacji nie miałam i nie mam problemu braku kasy. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×