Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Danonek

Czy w ten sposób schudnę? Dodam jeszcze parę rzeczy których nie napisałam w poprzednim pytaniu.

Polecane posty

Mam 18 lat. 158 cm wzrostu i ważę 60 kg. Mam zamiar jeśc w ten sposób 1.  Na śniadanie płatki z mlekiem.  2.  Na drugie śniadanie jakiś owoc i  surowe warzywa.  3.  Mały obiad czyli taki na połowę normalnego talerza.  4.   Pod wieczór Kromka z czymś np. szynką serem pomidorem i ogórkiem. I będę jeszcze pić. Nie ruszam się zbyt wiele. Mam zamiar już jeść tak zawsze w ten sposób mój organizm nie będzie miał co magazynować.  Po za tym jeśli by mnie napdła ochota np. chipsy to mogę je zwymiotować ale mam tak silną wolę że to wytrzymam. Ile schudnę w tydzień w ten sposób? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erg123

W tydzien niewiele schudnuesz- max 0,5 kg. Zalezy Jakie platki na sniadanie- nie sa take niskokaloryczne I zalezy Ile gram. Liczy sie kalorycznosc obiadu a nie objetosc ( to tez ale duzo mniej). Nie wymiotuj prosze Bo to niezdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Idź robić prowokację gdzieś indziej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Masz niby 18 lat a mam wrażenie ze czytam wypociny 11 latki. To ze będziesz jadła małe porcje nie znaczy ze schudniesz, wręcz przeciwnie. Poczytaj co powinno się jeść o jakiej porze dnia i w jakich ilościach. Płatki na mleku pewnie z duża ilością cukru nie zaspokoją głodu na długo. Zdobądź informacje a nie sama sobie ustalasz dietę i liczysz ze schudniesz 5kg w tydzień. No i z tym wymiotowaniem to proponuje puknąć się w głowę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Danonek napisał:

Mam 18 lat. 158 cm wzrostu i ważę 60 kg. Mam zamiar jeśc w ten sposób 1.  Na śniadanie płatki z mlekiem.  2.  Na drugie śniadanie jakiś owoc i  surowe warzywa.  3.  Mały obiad czyli taki na połowę normalnego talerza.  4.   Pod wieczór Kromka z czymś np. szynką serem pomidorem i ogórkiem. I będę jeszcze pić. Nie ruszam się zbyt wiele. Mam zamiar już jeść tak zawsze w ten sposób mój organizm nie będzie miał co magazynować.  Po za tym jeśli by mnie napdła ochota np. chipsy to mogę je zwymiotować ale mam tak silną wolę że to wytrzymam. Ile schudnę w tydzień w ten sposób? 

 

Jak chcesz schudnac w tydzien, w sumie nie wiem po co..

Zastosuj diete kopenhaska albo kapuscianą, czyt. PREZYDENCKA. nawet sa juz gotowe zupy hortexu. 

Nie zaszkodzi ale schudniesz, moze nawet 3 kg moze 5. Potem wszystko wroci... 

To co napisalas to ja jem mniej wiecej tyle samo tylko zdrowiej. Rano jajko na twardo, kawalek sera, ogorek kiszony. Pozniej zupa jarzynowa i kawalek miesa. Na kolacje salatke. Pimiedzy woda, kawa, owoc i jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×