Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaaaaaaa

Haha jakaś tępa dzida błaga mojego męża żeby się rozwiódł

Polecane posty

Gość Jaaaaaaa

Mąż się kąpał wczoraj wieczorem i przyszedł sms do niego, więc odczytałam, a tam jakaś k.r.e.t.y.n.k.a pisze - błagam zostaw ją, rozwiedź się, ja już tyle czasu czekam na ciebie. Już tak dłużej nie mogę. Jak nie będziesz tylko mój, to się zabiję!

Zadzwoniłam do niej z komórki męża. Chyba myślała, że to mój mąż, bo tak radośnie odebrała, ale jak usłyszała mnie, to się szybko rozłączyła i już nie odbierała. Skasowałam smsa, żeby mąż go nie widział. Dobrze zrobiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Temat powinien brzmieć.. mam byle jakiego męża,bo lata za innymi kobietami..widać ani wartości w nim ani w Tobie...I z czego tu się śmiać??ja Ci współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Bardzo dobrze niech szuka wolnego.Ciekawe czy chociaż ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Jakim prawem odczytujesz czyjąś korespondencję?  

Mąż jednak powinien wymienić cię na lepszy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I tak się z nią skontaktuje, nawet jak mu telefon w kiblu utopisz. Albo znajdzie kolejną na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaaa
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Temat powinien brzmieć.. mam byle jakiego męża,bo lata za innymi kobietami..widać ani wartości w nim ani w Tobie...I z czego tu się śmiać??ja Ci współczuję.

A skąd wiesz, że mój mąż lata za innymi? Widziałaś to, masz jakieś dowody?

Maż jednak nie jest byle jaki skoro inne tak skamlają o rozwód i chcą go mieć tylko dla siebie, a co do wartości mojej i męża to tobie nic do tego. Współczuj sobie głupoty. Boli cie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

I tak się z nią skontaktuje, nawet jak mu telefon w kiblu utopisz. Albo znajdzie kolejną na boku

właśnie, i będzie ją bzykał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaaa
6 minut temu, Gość Lola napisał:

Jakim prawem odczytujesz czyjąś korespondencję?  

Mąż jednak powinien wymienić cię na lepszy model.

Ale nie chce wymienić. Zal tyłeczek ściska? A korespondencję odczytuję męża a nie czyjąś, mąż też korzysta z mojego telefonu, no i co teraz zrobisz? Popłaczesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Jaaaaaaaa napisał:

A skąd wiesz, że mój mąż lata za innymi? Widziałaś to, masz jakieś dowody?

Maż jednak nie jest byle jaki skoro inne tak skamlają o rozwód i chcą go mieć tylko dla siebie, a co do wartości mojej i męża to tobie nic do tego. Współczuj sobie głupoty. Boli cie coś?

Porażka kobiety i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaaa
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

I tak się z nią skontaktuje, nawet jak mu telefon w kiblu utopisz. Albo znajdzie kolejną na boku

Ale on się z nią nie kontaktuje, to ona wysyła nienormalne smsy do mojego męża. Od wczoraj mąż jest cały czas ze mną, a telefon wyłączył i położył w widocznym miejscu, cały czas tam leży. No i co teraz wymyślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ale się wpieniły wściekłe kochanki pomiotła buhahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moim zdaniem to dmucha inne na boku , pozazdrościć męża, ciekawe jak to jest spać z facetem po innych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Jaaaaaaa napisał:

Mąż się kąpał wczoraj wieczorem i przyszedł sms do niego, więc odczytałam, a tam jakaś k.r.e.t.y.n.k.a pisze - błagam zostaw ją, rozwiedź się, ja już tyle czasu czekam na ciebie. Już tak dłużej nie mogę. Jak nie będziesz tylko mój, to się zabiję!

Zadzwoniłam do niej z komórki męża. Chyba myślała, że to mój mąż, bo tak radośnie odebrała, ale jak usłyszała mnie, to się szybko rozłączyła i już nie odbierała. Skasowałam smsa, żeby mąż go nie widział. Dobrze zrobiłam?

Bardzo dobrze zrobiłaś. Mogłaś jeszcze wysłać jej sms-a wypad ści/ero i też skasować 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Kochanki to jednak nie mają skrupułów żeby brać się za zajętego faceta to szczyt bezczelności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaaa
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Moim zdaniem to dmucha inne na boku , pozazdrościć męża, ciekawe jak to jest spać z facetem po innych 

No właśnie o to samo muszę zapytać tępą dzidę, która przysłała smsa mojemu mężowi - jak to jest spać z facetem po innej, a konkretnie żonie i jeszcze go szantażować głupimi smsami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaaaaa

Mam jej numer, więc zadzwonię do niej dziś wieczorem, jak mąż będzie brał prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Porażka kobiety i tyle w temacie.

też tak uważam, w końcu ta z sms osiągnie swój cel. Na razie autorka odparowuje na kafe, ale w końcu zagai rozmowę z mężem, po czym zaczną się kłócić, następnie ona rzuci w męża drewnianą łyżką, oczywiście żeby nie wyrządzić mu krzywdy, ale ten weźmie na serio i odda jej z liścia, a gdy żona poczuje się poniżona, podrapie męża po twarzy do krwi, wtedy mąż z bólu oraz w przypływie adrenaliny zaciśnie pięść i uderzy ją w nos, który pęknie i się wykrzywi. Potem na chwilę się uspokoją, ponieważ zrozumieją, że oboje posunęli się o krok za daleko, ale złość i ten skrzywiony nos odejmą uroku żonie w oczach męża i szala przechyli się na stronę tamtej, Szkoda bo przecież wszystko mogłoby potoczyć się zgoła inaczej gdyby nie wścibska postawa autorki właśnie. Szczere kondolencje 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Bardzo dobrze zrobiłaś. Mogłaś jeszcze wysłać jej sms-a wypad ści/ero i też skasować 😄 

Ścięra to jest jej mąż , ta laska obrączki na palcu nie ma nikomu nie ślubowala a on tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaaa
1 minutę temu, Gość gość napisał:

też tak uważam, w końcu ta z sms osiągnie swój cel. Na razie autorka odparowuje na kafe, ale w końcu zagai rozmowę z mężem, po czym zaczną się kłócić, następnie ona rzuci w męża drewnianą łyżką, oczywiście żeby nie wyrządzić mu krzywdy, ale ten weźmie na serio i odda jej z liścia, a gdy żona poczuje się poniżona, podrapie męża po twarzy do krwi, wtedy mąż z bólu oraz w przypływie adrenaliny zaciśnie pięść i uderzy ją w nos, który pęknie i się wykrzywi. Potem na chwilę się uspokoją, ponieważ zrozumieją, że oboje posunęli się o krok za daleko, ale złość i ten skrzywiony nos odejmą uroku żonie w oczach męża i szala przechyli się na stronę tamtej, Szkoda bo przecież wszystko mogłoby potoczyć się zgoła inaczej gdyby nie wścibska postawa autorki właśnie. Szczere kondolencje 😕

Ojej jaki jasnowidz z ciebie, może zacznij świadczyć płatne usługi, a nie marnujesz się na kafe. Pogadam sobie z nią dziś wieczorem. Zadzwonię z innego numeru i zobaczę co zrobi tchórzliwa mameja, która jak tylko mnie usłyszała, to się szybciutko rozłączyła i więcej odebrać nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ścięra to jest jej mąż , ta laska obrączki na palcu nie ma nikomu nie ślubowala a on tak 

A skąd wiesz że nie ma? Znasz ją? Dlaczego wyzywasz jej męża? Jeden histeryczny sms od nie wiadomo kogo to nie dowód na zdradę. Może to jakiś głupi kawał albo pomyłka? Sprawa jest podejrzana tym bardziej że osoba która wysłała sms-a nie chciała rozmawiać przez telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
26 minut temu, Gość Jaaaaaaaa napisał:

Ale on się z nią nie kontaktuje, to ona wysyła nienormalne smsy do mojego męża. Od wczoraj mąż jest cały czas ze mną, a telefon wyłączył i położył w widocznym miejscu, cały czas tam leży. No i co teraz wymyślisz?

Rusz głową. Bez powodu mu tak nie pisała. Mają albo mieli romans, na pewno ze soba piszą, pewnie Twój mąż na bieżąco usuwa korespondencję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Gość Jaaaaaaaa napisał:

Ale on się z nią nie kontaktuje, to ona wysyła nienormalne smsy do mojego męża. Od wczoraj mąż jest cały czas ze mną, a telefon wyłączył i położył w widocznym miejscu, cały czas tam leży. No i co teraz wymyślisz?

Rusz głową. Bez powodu mu tak nie pisała. Mają albo mieli romans, na pewno ze soba piszą, pewnie Twój mąż na bieżąco usuwa korespondencję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
31 minut temu, Gość Jaaaaaaaa napisał:

Ale on się z nią nie kontaktuje, to ona wysyła nienormalne smsy do mojego męża. Od wczoraj mąż jest cały czas ze mną, a telefon wyłączył i położył w widocznym miejscu, cały czas tam leży. No i co teraz wymyślisz?

Rusz głową. Bez powodu mu tak nie pisała. Mają albo mieli romans, na pewno ze soba piszą, pewnie Twój mąż na bieżąco usuwa korespondencję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Ścięra to jest jej mąż , ta laska obrączki na palcu nie ma nikomu nie ślubowala a on tak 

Nie wstyd takiej szmacie wypisywać wieczorami do cudzego męża, gdy ten jest w domu z żoną?

Widocznie jej nie chce skoro się nie rozwodzi. Ściera powinna uszanować jego zdanie i się odwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaaa
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Rusz głową. Bez powodu mu tak nie pisała. Mają albo mieli romans, na pewno ze soba piszą, pewnie Twój mąż na bieżąco usuwa korespondencję 

Jeśli jest tak jak twierdzisz, to dlaczego nie chciała rozmawiać ze mną, gdy dzwoniłam? Czego tak się bała? Przecież to by było jej na rękę, że się w końcu wydało i marzenie się spełniło, miałaby mojego męża tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

A skąd wiesz że nie ma? Znasz ją? Dlaczego wyzywasz jej męża? Jeden histeryczny sms od nie wiadomo kogo to nie dowód na zdradę. Może to jakiś głupi kawał albo pomyłka? Sprawa jest podejrzana tym bardziej że osoba która wysłała sms-a nie chciała rozmawiać przez telefon

Dla ulomnych umysłowo bab zawsze jest winna kobieta a facet to niewinny misiu pysiu , a ja sie założę że ja dymal i dlatego sobie narobiła nadzieji, kto wie może nawet nie wie że ma żonę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dla ulomnych umysłowo bab zawsze jest winna kobieta a facet to niewinny misiu pysiu , a ja sie założę że ja dymal i dlatego sobie narobiła nadzieji, kto wie może nawet nie wie że ma żonę 

Faceci są przebiegli ale de//bilki zawsze zwalaja wszystko na inne kobiety, jej mezus pewnie święty nie jest i skąd ona ma jego numer ? Bo sam dał swojej kochanicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dla ulomnych umysłowo bab zawsze jest winna kobieta a facet to niewinny misiu pysiu , a ja sie założę że ja dymal i dlatego sobie narobiła nadzieji, kto wie może nawet nie wie że ma żonę 

No nie wiem kto tu jest ułomny umysłowo. Nie wie że on ma żonę i błaga go o rozwód sms-em? 😄 Ułomna umysłowo baba narobi sobie nadziei nawet wtedy, gdy żonaty klepnie ją w tyłek albo powie cześć laska. Zdowa psychicznie kobieta powie spadaj chamie. No słabiutko kochanki wypady w tych swoich wybielaniach się. Jesteście bardziej winne od zdradzającego faceta bo jak on chce zakończyć to wy się odgrażacie i na siłę rozwalacie małżeństwo. Powinnyście być lane po mordach przez żony i oplute oraz wyzwane przez dzieci kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
1 godzinę temu, Gość Jaaaaaaaa napisał:

A skąd wiesz, że mój mąż lata za innymi? Widziałaś to, masz jakieś dowody?

Maż jednak nie jest byle jaki skoro inne tak skamlają o rozwód i chcą go mieć tylko dla siebie, a co do wartości mojej i męża to tobie nic do tego. Współczuj sobie głupoty. Boli cie coś?

Ale durna jesteś, skoro napisała ze tyle czasu na niego czeka to znaczy ze cos ich łączy, pewnie maja romans, on ja zawodzi o gra na dwa fronty. Jak nie ta to z inna Ci przyprawi rogi. Z czego tu się śmiać? Ale Ty jesteś z kategorii kobiet które tej drugiej oczy by wydrapaly a misiowi wybaczyly i jeszcze walczyły o niego byleby nie odszedl🤦. Mądra honorowa kobieta zrobilaby screena tego smsa żeby mieć dowód w sadzie i poczdkalaby na kolejne dowody aby je nazbierac a potem kopnelaby w doope zdradzacza i sie rozwiodła z jego winy. Ale Ty nie jesteś ani mądra ani honoru nie masz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

No nie wiem kto tu jest ułomny umysłowo. Nie wie że on ma żonę i błaga go o rozwód sms-em? 😄 Ułomna umysłowo baba narobi sobie nadziei nawet wtedy, gdy żonaty klepnie ją w tyłek albo powie cześć laska. Zdowa psychicznie kobieta powie spadaj chamie. No słabiutko kochanki wypady w tych swoich wybielaniach się. Jesteście bardziej winne od zdradzającego faceta bo jak on chce zakończyć to wy się odgrażacie i na siłę rozwalacie małżeństwo. Powinnyście być lane po mordach przez żony i oplute oraz wyzwane przez dzieci kochanka

takie dzivvy bezwstydne idą po trupa do celu byleby tylko faceta zdobyć. nie odczepi się to samo, nie rozumie słowa nie, musi się bać, żeby trzymać się z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×