Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jestem kochanką

Polecane posty

Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Fuuuuuujjjjj 18 lat starszy😝😝

Jest wysportowany i przystojny, i młodziej wygląda niż 42 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka
12 godzin temu, Gość gość napisał:

wiesz, może ten seks juz nie jest taki jak byl kiedys i do ich życia wkradla sie rutyna ale blagam Cie, nie bądź tak naiwna i nie wierz w te sciemy ze nie ma go wcale. To nie brat z siostra a maz i zona. Co ma Ci powiedzieć,ze chcial pociupciac na boku i w tym celu ma...doope na boku? Typowa wada postawy w jego wieku ALE to nie znaczy ze nie robi tego z zona. Facet to tylko facet i to on sie swietnie bawi. Ty co najwyzej robisz sobie kuku na wlasne zyczenie. Wychowalas sie bez ojca czy jak,ze ciagnie Cie do starych jaj? 😵

Puka żonę na bank. Tak tuszuje pewne sprawy. Żona musi być ślepa, żeby nie zauważyć zmian w zachowaniu lub wyglądzie męża. Chyba, że zaorana dziećmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tak czytam co niektóre z was piszą i serio łapię się za głowę. Straszenie karmą itd hahaha... Piszą to pewnie Grażynki które swoich Januszów trzymają na króciutkiej smyczy i są pewne, że nic im nie grozi.. SERIO? No jak sobie autorka wybierze faceta który jest w stanie zdradzić to jej problem, ale nie gadajcie głupot o jakiejś karmie. Ona nic złego nie robi. Jest wolna, niezależna i ona nikogo nie zdradza, nikogo nie oszukuje.  Chce się zabawić to niech się bawi.Jak słusznie ktoś zauważył facet jak ma zdradzić to zdradzi jak nie z tą to  z inną. Siłą go do łóżka nie zaciągnęła i do niczego go nie zmuszała.  Na prawdę na miejscu żony tego kochanka wolałybyście żyć kolejne lata z facetem który w nosie ma wierność którą być może jej ślubował ? Nawet jeżeli jedynym powodem dla którego jeszcze nie zdradził jest to, że nie nawinął się żaden kąsek? Bo ja jednak wolałabym taką relację zakończyć jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najwięcej zdradzają faceci po 50+, często grube żony mają, szukają rozrywki, w ten sposób bronią się przed starością 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość meme napisał:

W zdradzie jest coś niepokojącego coś moralnie nie w porządku ,coś nieetycznego, niemoralnego. Zdrada stoi w opozycji do prawdy, lojalności, miłości.Zdrada to rysa na charakterze, na sile woli. Zdrada to plama na honorze. Zdrada to wstyd, to hańba , na pewno nie powód do dumy, co z Tobą autorko? 

a to ona kogoś zdradza :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Autorko, pamiętaj, że taka zła karma wraca. Ty też kiedyś będziesz mieć faceta i rodzinę. I on będzie cię zdradzał z taką suczą jak ty. Będzie jej opowiadał o kiepskiej żonie i złym małżeństwie z tobą, które niekoniecznie takie będzie. I wtedy będziesz płakała. Póki jesteś młoda i nic konkretnego nie planujesz, może ci się wydawać, że bzdury piszę, ale kiedyś zobaczysz jak będziesz cierpieć, jak twój facet będzie od kochanki wracał. 

Myślisz, że karma wraca? 

To może właśnie ta karma wróciła do żony tego kochanka, bo kiedyś ona była taka "sucza" jak to określiłas. Więc w sumie dobrze jej tak? Taka karma.

Oczywiście żartuje. Bo w żadna karmę nie wierzę. Wierzę natomiast w rachunek prawdopodobieństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
17 minut temu, Gość ktoś napisał:

Zgrywasz mądrą przez podważanie czyichś złów pytaniami. To żadna mądrość. Tak to byle głupi potrafi. Sama sobie zadaj trochę trudy by zrozumieć to co piszę, a jak nie chcesz to nadal możesz trwać w swoich przekonaniach o wygranych  życiowo kochankach.

A gdzie ja napisałam o życiowo wygranych kochankach? Zadaj sobie trochę trudu, żeby czytać że zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDA
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Fuuuuuujjjjj 18 lat starszy😝😝

Wyszukaj w necie Don Diamont 57lat, Dylan Brosnan 22 lata, z kim chciałabyś bardziej pójść do łóżka? Bo ja z tym 57 latkiem. Wiek nie ma znaczenia liczy się wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

24 lata to już nie taka młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
19 minut temu, Gość Olka napisał:

24 lata to już nie taka młoda

Hahahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Olka napisał:

24 lata to już nie taka młoda

 

latka lecą 🙂

Autorko, pytanie do Ciebie. Jakie będziesz miała podejście do wierności partnera po takim doświadczenieniu? Planujesz kiedyś być mama? Pamiętaj aby zawsze być wypoczeta, uśmiechnięta i zadbana ZWLASZCZA po porodzie 🙂 w razie zdrady jednak na pewno zrozumiesz swojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek Wojtek Wojtek

A znajdzie pani miejsce dla jeszcze jednego? Mam 14lat i tyle samo cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 minut temu, Gość gość napisał:

 

latka lecą 🙂

Autorko, pytanie do Ciebie. Jakie będziesz miała podejście do wierności partnera po takim doświadczenieniu? Planujesz kiedyś być mama? Pamiętaj aby zawsze być wypoczeta, uśmiechnięta i zadbana ZWLASZCZA po porodzie 🙂 w razie zdrady jednak na pewno zrozumiesz swojego męża.

Tylko że jego żona ma dwójkę dzieci 2,5 i 6 lat. I właśnie od 1 ciąży zaczęła zaniedbywać relacje z mężem więc to jest jej wina. I to nie był poród tylko dlugi czas gdzie miala jego w du.pie. Ja nie będę taka jak większość matek, które tracą rozum jak pojawi się bąbelek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Tylko że jego żona ma dwójkę dzieci 2,5 i 6 lat. I właśnie od 1 ciąży zaczęła zaniedbywać relacje z mężem więc to jest jej wina. I to nie był poród tylko dlugi czas gdzie miala jego w du.pie. Ja nie będę taka jak większość matek, które tracą rozum jak pojawi się bąbelek. 

Oczywiście, oczywiście. A znasz powiedzenie: nigdy nie mów nigdy? Oczywiście  wytłumaczenie faceta ze zdrady to to, że żona go zaniedbuje a on wielki święty. O naiwniaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Tylko że jego żona ma dwójkę dzieci 2,5 i 6 lat. I właśnie od 1 ciąży zaczęła zaniedbywać relacje z mężem więc to jest jej wina. I to nie był poród tylko dlugi czas gdzie miala jego w du.pie. Ja nie będę taka jak większość matek, które tracą rozum jak pojawi się bąbelek. 

nie pytam o jego żonę a o Ciebie.Nie pisz jak bedzie bo tego nie wiesz. Masz tylko wyobrażenia a uwierz ze one nijak maja się do tego jak bedzie. Nie wiesz czy bedziesz miała wiernego kochającego partnera czy dobrze zniesiesz ciążę i poród, czy dziecko nie bedzie absorbujace a facet chetny by Ci pomoc.. Czy nie szkoda Ci czasu na zadawanie z facetem w wieku ojca? Nie wstydzisz się tej relacji przed znajomymi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Bycie kochanka to lepsza relacja niż bycie żona. Dostajesz z relacji to co najlepsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Oczywiście, oczywiście. A znasz powiedzenie: nigdy nie mów nigdy? Oczywiście  wytłumaczenie faceta ze zdrady to to, że żona go zaniedbuje a on wielki święty. O naiwniaczko.

Tylko że ja ani nie zdradzam ani nie jestem zdradzana, więc nie dla mnie te twoje "rady".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ale tu jest inna sytuacja, jego żona z własnej woli jego olała. Ciekawe co ty byś zrobiła, jakby twój mąż w ogole na ciebie nie zwracał uwagi tylko praca i wyjscia z kolegami na piwko?

Skąd to wiesz? Z jego relacji? Oczywiście on ma rację a ona to ta zła. Naiwniaczka, a piszesz żeś mądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

nie pytam o jego żonę a o Ciebie.Nie pisz jak bedzie bo tego nie wiesz. Masz tylko wyobrażenia a uwierz ze one nijak maja się do tego jak bedzie. Nie wiesz czy bedziesz miała wiernego kochającego partnera czy dobrze zniesiesz ciążę i poród, czy dziecko nie bedzie absorbujace a facet chetny by Ci pomoc.. Czy nie szkoda Ci czasu na zadawanie z facetem w wieku ojca? Nie wstydzisz się tej relacji przed znajomymi? 

A ty myślisz że ktokolwiek wie o tej znajomości?  Sprawy łóżkowe to tylko moje sprawy i nie dziele się informacjami z mojego pożycia seksualnego z innymi ludźmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

właśnie dla takich "ja nie będę jak inne matki" zdarzenie z rzeczywistością bywa najbardziej brutalne.  Jesteś jeszcze siusiumajtka i nie masz pojęcia jakim trudem jest dbanie o zwiazek aby grało i buczalo i to przy małych dzieciach. Trafił Ci się pewnie taki misio z mokrym noskiem co to lubi mieć obiadek postawiony pod nos i wyprasowana koszule ale jakby zapytać go kiedy ostatnio zagrał w piłkę z dzieckiem albo je wykapal  oo to juz jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Ok, to wspaniale. Wspomnij jak twój mąż (jak już kiedyś będziesz go miała) pozna siksę 18 lat młodszą i wytworzy się między nimi fajna więź. Oczywiście kobietka nikogo nie będzie zdradzała, nie będzie miała wyrzutów sumienia bo i dlaczegóż to będzie miała je mieć, więc wiesz, rozumiesz.....musisz być i będziesz wyrozumiała 

x

jak ja nie znoszę takiego pier*dolenia. Zawsze to kobieta jest winna. Jak facet jest chooyem i chce zdradzić to zrobi to nie ważne - z tą czy z tamtą. Gdyby ona nie dała mu takiego przyzwolenia to znalazłby inną. Ja bym była takiej kobiecie wdzięczna, że dzięki niej śmieci same się wyniosły i oszczędziłam sobie trochę lat dalszego życia w kłamstwie

Kobiety uważam za troszkę bardziej empatyczne, o takich facetach nie będę się wypowiadała ponieważ właśnie śmieć jest śmieciem, i nic do niego nie dotrze. Autorka jest młoda zapewne może przemyśleć co nieco, a jak nie to kiedyś sobie może niektóre słowa wspomni, bo na dzień dzisiejszy ona wie, że jest naj, jest w niebie a on bidaczek jest zaniedbywany więc ona ta rześka, młoda, śliczna i powabna go pocieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

A ty myślisz że ktokolwiek wie o tej znajomości?  Sprawy łóżkowe to tylko moje sprawy i nie dziele się informacjami z mojego pożycia seksualnego z innymi ludźmi. 

alez ja wiem ze on Ciebie ukrywa abyś nie narobiła mu syfu 😁😂 co on zrobi jak sie wyda ze ta zona nie taka zla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

właśnie dla takich "ja nie będę jak inne matki" zdarzenie z rzeczywistością bywa najbardziej brutalne.  Jesteś jeszcze siusiumajtka i nie masz pojęcia jakim trudem jest dbanie o zwiazek aby grało i buczalo i to przy małych dzieciach. Trafił Ci się pewnie taki misio z mokrym noskiem co to lubi mieć obiadek postawiony pod nos i wyprasowana koszule ale jakby zapytać go kiedy ostatnio zagrał w piłkę z dzieckiem albo je wykapal  oo to juz jest problem.

Nie mierz wszystkich swoją miarą,  jak twój Misio ma w du.pie ciebie i dzieci to nie znaczy że ja wezme takiego frajera za męża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

alez ja wiem ze on Ciebie ukrywa abyś nie narobiła mu syfu 😁😂 co on zrobi jak sie wyda ze ta zona nie taka zla...

Wspominałam o facecie który zdradzał żonę leczącą się onkologicznie, więc sytuacja wyglądała tak, że żona namierzyła kochankę męża i kobietki porozmawiały sobie szczerze. Bez żadnych gwałtownych wybuchów. Doszły do wniosku, że facet to dureń, ...a i patologiczny kłamca. Relacje kobiet są poprawne a facet, no nieważne, nie wytrzymał nerwowo , koniec końców nie mieszkał ani z jedną ani z drugą i stoczył się na dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość gość napisał:

alez ja wiem ze on Ciebie ukrywa abyś nie narobiła mu syfu 😁😂 co on zrobi jak sie wyda ze ta zona nie taka zla...

Jakbym ja w ogóle interesowała się co jest z tą jego żoną.  I could care less.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie mierz wszystkich swoją miarą,  jak twój Misio ma w du.pie ciebie i dzieci to nie znaczy że ja wezme takiego frajera za męża. 

No tak. Ty Jesteś tak wspaniała ze bierzesz  starego dziada, w dodatku cudzego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

No tak. Ty Jesteś tak wspaniała ze bierzesz  starego dziada, w dodatku cudzego. 

Pociąga mnie, jest inteligenty ideał na kochanka. Żadne twoje słowa mnie nie zabolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Pociąga mnie, jest inteligenty ideał na kochanka. Żadne twoje słowa mnie nie zabolą.

ale ja nie pisze tego aby Ciebie coś bolało. 🙂 sama sobie robisz największą krzywdę  tylko jeszcze nie potrafisz tego zrozumieć. To ze założyłas temat jest aż nadto wymowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
36 minut temu, Gość gosc napisał:

Tylko że ja ani nie zdradzam ani nie jestem zdradzana, więc nie dla mnie te twoje "rady".

W jakim celu założyłaś taki wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

W jakim celu założyłaś taki wątek?

W takim celu, że nie rozumiem dlaczego cały hejt idzie w stronę kobiet, a przecież to nie kochanki zdradzają tylko mężowie.  A patrząc po wypowiedziach w moja strone 90% forumowiczow mnie wini o romans i wylewa na mnie pomyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×