Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dotykam Jego zdjęcia na ekranie

Polecane posty

Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

A nie proponował jeszcze? 

Nie, nie było jeszcze żadnej propozycji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jako zajęta nie powinnaś się umawiać z innymi. Najpierw skończ że swoim facetem

Ale to bylaby tylko przyjacielska kawa, o której mój facet by wiedział. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ale to bylaby tylko przyjacielska kawa, o której mój facet by wiedział. 

Nie wiem jak on, ale ja bym tak nie chciał. Przyjacielska kawa? To już wole nie mieć kontaktu niż spotykać z osobą za którą wariuje na spotkania przyjacielskie. Po co się męczyć tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam kilka zdjęć, które czasem dotykam. Ciepłe wspomnienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie życie

największa i jedyną przeszkodą nie do przeskoczenia jest że jesteś chłopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Bo nie wiem czy jemu alezy żeby mnie bliżej poznać. 

Nie zaproponuje bo jesteś zajęta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie wiem jak on, ale ja bym tak nie chciał. Przyjacielska kawa? To już wole nie mieć kontaktu niż spotykać z osobą za którą wariuje na spotkania przyjacielskie. Po co się męczyć tak? 

Ale ja nie wiem czy on za mną wariuje, wiec może to by była tylko przyjacielska kawa. Przekonałaby się czy ciągnie mnie do niego jako faceta czy widzę w nim potencjał na przyjaciela. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość takie życie napisał:

największa i jedyną przeszkodą nie do przeskoczenia jest że jesteś chłopem

Sam jesteś chłopem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
44 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie wiem jak on, ale ja bym tak nie chciał. Przyjacielska kawa? To już wole nie mieć kontaktu niż spotykać z osobą za którą wariuje na spotkania przyjacielskie. Po co się męczyć tak? 

Dokładnie, żeby zaspokoić próżność autorki a goowno z tego mieć. Nie ma przyjaźni tam gdzie są uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ale ja nie wiem czy on za mną wariuje, wiec może to by była tylko przyjacielska kawa. Przekonałaby się czy ciągnie mnie do niego jako faceta czy widzę w nim potencjał na przyjaciela. 

A co twój facet na to, bez problemu się zgadza na spotkanie z kolegą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Dokładnie, żeby zaspokoić próżność autorki a goowno z tego mieć. Nie ma przyjaźni tam gdzie są uczucia

Serio? Same uczucia wystarczą bez zaufania, by z kimś być i tak dalej?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie zaproponuje bo jesteś zajęta 

Przecież to nie randka tylko koleżeńskie spotkanie. Nawet moglibyśmy spotkać się w większym gronie, niekoniecznie sami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Przecież to nie randka tylko koleżeńskie spotkanie. Nawet moglibyśmy spotkać się w większym gronie, niekoniecznie sami. 

Od kawy się zaczyna... nikt nie proponuje kawy ot tak sobie, tam są większe plany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dokładnie, żeby zaspokoić próżność autorki a goowno z tego mieć. Nie ma przyjaźni tam gdzie są uczucia

Nie wiem czy z jego strony są jakieś uczucia. Jedyne co widzę to ze czasem peszy się przy mnie ale zachowuje kamienna twarz. Szuka mnie wzrokiem i wyłapuje z tłumu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A co twój facet na to, bez problemu się zgadza na spotkanie z kolegą? 

Myśle ze nie miałby nic przeciwko. ufa mi a kawa to nie sex. Mógłby nawet być tez na tej kawie, piwie, pizzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Od kawy się zaczyna... nikt nie proponuje kawy ot tak sobie, tam są większe plany. 

Nie wiem jakie on ma plany. Ale dzięki, cenna uwaga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Serio? Same uczucia wystarczą bez zaufania, by z kimś być i tak dalej?  

To nie o to chodzi ze masz z nim być a o to że masz faceta a pod uwagę bierzesz innych pod pretekstem kolezenstwa. Najpierw zerwij potem się umów i bądź w związku lub nie. Jednak każda baba nie puści gałęzi póki nie złapie drugiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Myśle ze nie miałby nic przeciwko. ufa mi a kawa to nie sex. Mógłby nawet być tez na tej kawie, piwie, pizzy. 

To jest głupi. Nie ważne że seksu nie będzie ważne z jakim zamiarem tam idziesz i rozmyslasz o innym. Sam jestem podobnej sytuacji i dlatego się z nią nie umawiam. Ona się obraża o to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To nie o to chodzi ze masz z nim być a o to że masz faceta a pod uwagę bierzesz innych pod pretekstem kolezenstwa. Najpierw zerwij potem się umów i bądź w związku lub nie. Jednak każda baba nie puści gałęzi póki nie złapie drugiej. 

A jak! W życiu trzeba się ustawić a niewiadoma to coś strasznego. Ten nie wyjdzie to zawsze jest tamten. Każdy tak robi. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

A jak! W życiu trzeba się ustawić a niewiadoma to coś strasznego. Ten nie wyjdzie to zawsze jest tamten. Każdy tak robi. 😎

I to jest podłe najbardziej wobec jej faceta co źle o niej świadczy. Ale i potencjalnych adoratorów, z zasadami odpycha, wizja bycia kołem zapasowy i spotkania z nie wierną . Byle ruuchac owi to nie zrobi różnicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Taka kobieta też traci na tym, bo ten facet który jej się tak podoba a nigdy tego nie okazać sądząc że jest bez szans bo ona ma innego, wtedy jest duże ryzyko kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

To nie o to chodzi ze masz z nim być a o to że masz faceta a pod uwagę bierzesz innych pod pretekstem kolezenstwa. Najpierw zerwij potem się umów i bądź w związku lub nie. Jednak każda baba nie puści gałęzi póki nie złapie drugiej. 

Intryguje mnie ten człowiek, ma ciekawa osobowość wiec chciałabym go bliżej poznać , niekoniecznie jako kandydata na faceta. Fakt,nieco mnie pociąga i rozczula ale sama nie wiem w jakim kontekście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

To jest głupi. Nie ważne że seksu nie będzie ważne z jakim zamiarem tam idziesz i rozmyslasz o innym. Sam jestem podobnej sytuacji i dlatego się z nią nie umawiam. Ona się obraża o to. 

Widocznie masz do niej ogromna słabość i boisz się ze się zagalopujesz na tej kawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie życie
17 minut temu, Gość gość napisał:

Sam jesteś chłopem. 

cały boży dzień siedzisz n a kafeterii i udajesz kobiety

może czas udać się do dobrego specjalisty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Intryguje mnie ten człowiek, ma ciekawa osobowość wiec chciałabym go bliżej poznać , niekoniecznie jako kandydata na faceta. Fakt,nieco mnie pociąga i rozczula ale sama nie wiem w jakim kontekście. 

Weź pod uwagę że jego mogą nie interesować koleżanki i ich poznawanie. Marne szanse na cokolwiek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Intryguje mnie ten człowiek, ma ciekawa osobowość wiec chciałabym go bliżej poznać , niekoniecznie jako kandydata na faceta. Fakt,nieco mnie pociąga i rozczula ale sama nie wiem w jakim kontekście. 

Weź pod uwagę że jego mogą nie interesować koleżanki i ich poznawanie. Marne szanse na cokolwiek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Intryguje mnie ten człowiek, ma ciekawa osobowość wiec chciałabym go bliżej poznać , niekoniecznie jako kandydata na faceta. Fakt,nieco mnie pociąga i rozczula ale sama nie wiem w jakim kontekście. 

Samą się przed sobą tlumaczysz. Jeśli kochasz swojego to zapomnij o tym jeśli nie kochasz to odejdź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Weź pod uwagę że jego mogą nie interesować koleżanki i ich poznawanie. Marne szanse na cokolwiek 

On ma mnóstwo koleżanek i znajomych wiec nie wiem czy mnie tez nie traktuje jak jedna z nich. Nie potrafię rozróżnić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

I to jest podłe najbardziej wobec jej faceta co źle o niej świadczy. Ale i potencjalnych adoratorów, z zasadami odpycha, wizja bycia kołem zapasowy i spotkania z nie wierną . Byle ruuchac owi to nie zrobi różnicy 

Tu się nie zgodzę bo bardzo zakochany facet jest w stanke znieś bycie na drugim miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

Tu się nie zgodzę bo bardzo zakochany facet jest w stanke znieś bycie na drugim miejscu. 

Nie jest to za bardzo boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×