Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dotykam Jego zdjęcia na ekranie

Polecane posty

Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie jest to za bardzo boli

Ale znam takich co się na takie coś godzą. W takim razie dlaczego? 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale znam takich co się na takie coś godzą. W takim razie dlaczego? 

 

 

 

 

 

 

 

Bo myślą fiuutem nie mózgiem, myśl że mogą poruucha przysłanie im logiczne myślenie. Dodatkowo nie mają szacunku do samych siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bo myślą fiuutem nie mózgiem, myśl że mogą poruucha przysłanie im logiczne myślenie. Dodatkowo nie mają szacunku do samych siebie. 

A widzisz a ja znam takich co nie roohaja a kochają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Intryguje mnie ten człowiek, ma ciekawa osobowość wiec chciałabym go bliżej poznać , niekoniecznie jako kandydata na faceta. Fakt,nieco mnie pociąga i rozczula ale sama nie wiem w jakim kontekście. 

najpierw DOTYKASZ JEGO JEGO ZDJĘCIA NA EKRANIE a teraz piszesz że chciałabyś go bliżej poznać i niekoniecznie miałby być twoim facetem? Nie wiem czy on na ciebie leci, ale jeśli uważasz że tak, to lepiej daj mu spokój, sama nie wiesz czego chcesz, masz faceta myślisz o drugim i piszesz jakieś bzdury że chcesz tylko kawy z nim. Zastanów się najpierw czego ty chcesz, a potem dopiero nad tym czy on by chciał. Jak chcesz nowego to zerwij, albo zrób sobie przerwę z nim i się umów z drugim.
Poza tym jak można oczekiwać będąc zajętą że inny facet będzie cię zapraszał na spotkanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

najpierw DOTYKASZ JEGO JEGO ZDJĘCIA NA EKRANIE a teraz piszesz że chciałabyś go bliżej poznać i niekoniecznie miałby być twoim facetem? Nie wiem czy on na ciebie leci, ale jeśli uważasz że tak, to lepiej daj mu spokój, sama nie wiesz czego chcesz, masz faceta myślisz o drugim i piszesz jakieś bzdury że chcesz tylko kawy z nim. Zastanów się najpierw czego ty chcesz, a potem dopiero nad tym czy on by chciał. Jak chcesz nowego to zerwij, albo zrób sobie przerwę z nim i się umów z drugim.
Poza tym jak można oczekiwać będąc zajętą że inny facet będzie cię zapraszał na spotkanie? 

Jak mam być szczera to ten temat założyłam pod wpływem 😁 Wzięło mnie wtedy na wspominki a ze pod ręka miałam wino... Lepiej ze tu napisałam niż do niego. Meczy mnie to.i masz trochę racji.sama nie wiem czego chce. Cis mnie do niego ciągnie ale mam rozum i nad tym panuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a jak on na ciebie reaguje w ogole? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość gosc napisał:

a jak on na ciebie reaguje w ogole? 

Temat rzeka. Ogólnie i w skrocie mówiąc,?to  widzę ze na niego jakoś działam. Jest nieco "sztywny" gdy rozmawiamy chociaż ogólnie jest wyluzowany , łapię jego spojrzenia kiedykolwiek spojrzę. Szuka zawsze kontaktu tzn. coś zawsze zagada i z jego działań skróciliśmy ogólny dystans. Czasem widać jakby chciał powiedzieć coś błyskotliwego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

c.d. Gdy jest daleko to jest taki wesoły chojrak, a gdy blisko to zdarza się ze ucieka wzrokiem w dół i mało mówi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a czesto go widujesz? gdzie się widujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowy
1 minutę temu, Gość gość napisał:

a czesto go widujesz? gdzie się widujecie?

W psychiatryku 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

a czesto go widujesz? gdzie się widujecie?

Podczas spraw związanych z jego praca i dosyć rzadko , co kilka  tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie sobie wszystko ubzdurałam 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie porozmawiasz z nim to się nie dowiesz 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Temat rzeka. Ogólnie i w skrocie mówiąc,?to  widzę ze na niego jakoś działam. Jest nieco "sztywny" gdy rozmawiamy chociaż ogólnie jest wyluzowany , łapię jego spojrzenia kiedykolwiek spojrzę. Szuka zawsze kontaktu tzn. coś zawsze zagada i z jego działań skróciliśmy ogólny dystans. Czasem widać jakby chciał powiedzieć coś błyskotliwego 

 

2 godziny temu, Gość Gość napisał:

c.d. Gdy jest daleko to jest taki wesoły chojrak, a gdy blisko to zdarza się ze ucieka wzrokiem w dół i mało mówi. 

No leci na ciebie z tego co piszesz. Wie że jesteś zajęta? Skoro skrócił dystans to na pewno cie lubi, a peszy się bo mu się podobasz. Teraz pytanie co z tym zrobisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

 

No leci na ciebie z tego co piszesz. Wie że jesteś zajęta? Skoro skrócił dystans to na pewno cie lubi, a peszy się bo mu się podobasz. Teraz pytanie co z tym zrobisz? 

Tak, wie ze jestem zajęta i zna mojego faceta , mało tego czasem się razem widujemy. Wydaje minusie ze i tak jest dosyć odważny , bo wie ze mój facet jest blisko a i tak łapie kontakt wzrokowy zagaduje, żartuje. I co dziwne to gdy w poblizu jest mój men, to jemu się płynniej rozmawia. Natomiast gdy zostajemy sami to właśnie wtedy lekko się peszy itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość gość napisał:

nie porozmawiasz z nim to się nie dowiesz 😉 

Ciężko mi zdobyć ssie na taka odwagę ale myśle ze uda mi się kiedyś jakoś żartem to z niego wyciągnąć. Tylko musimy jeszcze lepiej się poznać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie lepiej podotykac sie na zywo autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jak mam być szczera to ten temat założyłam pod wpływem 😁 Wzięło mnie wtedy na wspominki a ze pod ręka miałam wino... Lepiej ze tu napisałam niż do niego. Meczy mnie to.i masz trochę racji.sama nie wiem czego chce. Cis mnie do niego ciągnie ale mam rozum i nad tym panuje. 

Z kim byś wolała być ze swoim czy tamtym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Z kim byś wolała być ze swoim czy tamtym? 

Ze swoim, ale jak już pisałam tamtego chciałabym też poznać i niekoniecznie jako kandydata na kolejnego faceta, tylko tak po prostu, jako człowieka. On widać, że też chce, bo to on inicjuje skracanie dystansu. Wszedł, w tą znajomość, jak w masło. Widać, że wiedział czego chce. Tylko nie wiem, czy chodzi jemu o coś więcej, czy traktuje mnie jak zwykłą znajomą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ze swoim, ale jak już pisałam tamtego chciałabym też poznać i niekoniecznie jako kandydata na kolejnego faceta, tylko tak po prostu, jako człowieka. On widać, że też chce, bo to on inicjuje skracanie dystansu. Wszedł, w tą znajomość, jak w masło. Widać, że wiedział czego chce. Tylko nie wiem, czy chodzi jemu o coś więcej, czy traktuje mnie jak zwykłą znajomą.

Wal się, nienawidze takich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Bez przesady autorka chce tylko poznać pogadać spotkać sie. Nie mamę tym nic złego, kontaktowe osoby tak maja. Można mieć przyjaciół i znajomych będąc zajętym. Tondoruczy zarówna kobiet jak i mężczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixi

Ale może do niego napisać to nic nie boli a ona woli nie robić nic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×