Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hwdkl

Dlaczego ona mi się śni, nie chcę dłużej tego

Polecane posty

Gość hwdkl

Dziś we śnie powiedziała że będzie miała dziecko, podczas gdy jej gratulowałem ona mi wmawiała że to nasze. Potem pisaliśmy ze sobą tutaj na tym forum, pisaliśmy do siebie z imienia i z nazwiska, ale już nie pamiętam o czym. Dlaczego ona mi się ciągle śni gdy już mam to za sobą. Jak się tego pozbyć? Przecież ja zwariuje w końcu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość hwdkl napisał:

Dziś we śnie powiedziała że będzie miała dziecko, podczas gdy jej gratulowałem ona mi wmawiała że to nasze. Potem pisaliśmy ze sobą tutaj na tym forum, pisaliśmy do siebie z imienia i z nazwiska, ale już nie pamiętam o czym. Dlaczego ona mi się ciągle śni gdy już mam to za sobą. Jak się tego pozbyć? Przecież ja zwariuje w końcu..

Myslisz o niej to Ci sie sni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zacznij myśleć o innej, znajdź kogoś następnego kto zawróci ci w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwdkl
10 minut temu, Gość gość napisał:

Zacznij myśleć o innej, znajdź kogoś następnego kto zawróci ci w głowie.

myślę o innej, o niej nie myślę juz w ogóle a jednak mi się śni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie życie

bo życie to jedna wielka męka, "Bóg" sprawdza jak zareagujesz na dane niepowodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi się też trzeci dzień pod rząd śni kobieta, sny są raczej neutralne. Tydzień się nie widzieliśmy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ona

Ja się podobniez śniłam czasem znajomemu którego kocham, tylko że on mnie nie kocha ale odczuwa ta miłość z mojej strony może i dlatego. Ciekawe czy dalej mu się to zdarza bo nic o tym nie wspomina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gość Gość ona napisał:

Ja się podobniez śniłam czasem znajomemu którego kocham, tylko że on mnie nie kocha ale odczuwa ta miłość z mojej strony może i dlatego. Ciekawe czy dalej mu się to zdarza bo nic o tym nie wspomina. 

Jeżeli odczuwa, to raczej nie z powodu snów, tylko dlatego, że to okazujesz.

Bardzo byśmy chcieli, żeby w snach byla łączność mózgów z tymi, którzy nan się śnią (w przyjemnym kontekście), ale niestety tak to nie dziala. To tylko nasz mózg i nasze żądze, zamknięte szczelnie w małej puszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ona
26 minut temu, Onkosfera napisał:

Jeżeli odczuwa, to raczej nie z powodu snów, tylko dlatego, że to okazujesz.

Bardzo byśmy chcieli, żeby w snach byla łączność mózgów z tymi, którzy nan się śnią (w przyjemnym kontekście), ale niestety tak to nie dziala. To tylko nasz mózg i nasze żądze, zamknięte szczelnie w małej puszce

Nie mówię że on odczuwa z powodu snów tylko ogólnie czuje jakąś energie na odległość z mojej strony dlatego mu się czasem śniłam a okazać mu nie mam jak bo prawie się nie kontaktujemy, ja wierzę trochę w rzeczy typu prawo przyciągania telepatia itp bo też miałam wiele okazji doświadczyć czegoś w tym stylu, na przykład że z koleżanką obie pomyślałyśmy od tym samym w tym samym momencie zupełnie przypadkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest życie materialne, jest życie poza. To co się dzieje a tego nie ma to niewidzialna energia, która dosłownie czyni cuda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Jest życie materialne, jest życie poza. To co się dzieje a tego nie ma to niewidzialna energia, która dosłownie czyni cuda. 

Jestem bardzo sceptycznie nastawiona do tego typu teorii. Niewidzialna energia raz działa raz nie. Można powiedzieć że to kwestia przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Jestem bardzo sceptycznie nastawiona do tego typu teorii. Niewidzialna energia raz działa raz nie. Można powiedzieć że to kwestia przypadku

Oczywiście, że raz działa a raz nie działa. Tak jak materialne zdarzenia. Jeden realnie kocha a drugi nie. Ten hce a tamten nie. Duchowo tak samo. Nie każdy ma ten dar odczuwania czegoś czego nie ma. Rozumiesz, porozumienie dusz i full tego jeszcze. Paradoksalnie związkom karmicznym jest bardzo łatwo się połączyć i zaistnieć w przestrzeni. I wtedy jedziesz z koksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość gość napisał:

Oczywiście, że raz działa a raz nie działa. Tak jak materialne zdarzenia. Jeden realnie kocha a drugi nie. Ten hce a tamten nie. Duchowo tak samo. Nie każdy ma ten dar odczuwania czegoś czego nie ma. Rozumiesz, porozumienie dusz i full tego jeszcze. Paradoksalnie związkom karmicznym jest bardzo łatwo się połączyć i zaistnieć w przestrzeni. I wtedy jedziesz z koksem.

Taak, związki karmiczne... trochę mam alergię na takie określenie, bo znam osoby, które nadwagę tłumaczą grzechami karmicznym.

Ale z tego co wiem, związki karmiczne, nie muszą być jednoznacznie pozytywne. Wedle tych teorii, niektórzy szarpia się, krzywdzą i nie mogą rozejść, ze względu na hmmm.... karmę(czy cokolwiek to jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Onkosfera napisał:

Taak, związki karmiczne... trochę mam alergię na takie określenie, bo znam osoby, które nadwagę tłumaczą grzechami karmicznym.

Ale z tego co wiem, związki karmiczne, nie muszą być jednoznacznie pozytywne. Wedle tych teorii, niektórzy szarpia się, krzywdzą i nie mogą rozejść, ze względu na hmmm.... karmę(czy cokolwiek to jest)

Dokładnie tak jest. Demony istnieją a więc i anioły. Jesteśmy na tym świecie bo albo mamy lekcję do odrobienia, albo spłacamy dlug lub też pomagamy komuś ten dług spłacić. Karma wraca w różnej postaci. Od związków rodzinnych po ludzi obcych. Jest też miłość, z tym że to inna filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Dokładnie tak jest. Demony istnieją a więc i anioły. Jesteśmy na tym świecie bo albo mamy lekcję do odrobienia, albo spłacamy dlug lub też pomagamy komuś ten dług spłacić. Karma wraca w różnej postaci. Od związków rodzinnych po ludzi obcych. Jest też miłość, z tym że to inna filozofia.

No to grubo. Po co działać? Wszystko karma. Wszystko dzieje się poza nami😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimuszki666😎

Mi się śniła co roku zawsze ta sama osoba w określonym dokładnie czasie co do miesiąca tygodnia zawsze ten sam okres i tak wiele lat aż się spotkaliśmy 😎  Poza tym moja intuicja i znajomość przyszłości mówi mi że to będzie ta jedyna Najpiękniejsza dla mnie Kicia 💚. Ale to się zobaczy albo umrę albo będę żył dla niej😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Onkosfera napisał:

No to grubo. Po co działać? Wszystko karma. Wszystko dzieje się poza nami😬

Grubo i przerażajaco na początku bo nie wiesz co się dzieje, zwłaszcza gdy zaczynasz słyszeć głosy... Nie wolno działać ani przyspieszać bowiem wszystko ma swój czas. Grube jest to, że wiem w jakiej kategorii zjawiłaś się ty na tym łez padole. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość gość napisał:

Grubo i przerażajaco na początku bo nie wiesz co się dzieje, zwłaszcza gdy zaczynasz słyszeć głosy... Nie wolno działać ani przyspieszać bowiem wszystko ma swój czas. Grube jest to, że wiem w jakiej kategorii zjawiłaś się ty na tym łez padole. 

O kur.wa! Dawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimuszki666😎

Na tym łez padole zjawiliśmy się po to aby odkryć naturę swojego prawdziwego Ja, które nie ma nic wspólnego z naszym chwilowym ego.. to nasze prawdziwe Ja jest wspólne wszystkim bo jesteśmy jednym na prawdę w wymiarze rzeczywistości. 😝  Ehh 😥🙄 nie ma innych to lustra.. jestem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość hwdkl napisał:

myślę o innej, o niej nie myślę juz w ogóle a jednak mi się śni

Chyba jednak podświadomie o niej myślisz. Może nawet za nią tęsknisz, pewnie jest dla ciebie nadal ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Onkosfera napisał:

O kur.wa! Dawaj!

Serio chcesz bym cię rozebrała publicznie? Wątpię! Moja rada jest taka byś się kimnęła chwilkę... wtedy do ciebie przyjdę. Bój się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Serio chcesz bym cię rozebrała publicznie? Wątpię! Moja rada jest taka byś się kimnęła chwilkę... wtedy do ciebie przyjdę. Bój się...

Lubię się bać😎 I nie dowierzam, że umiesz mnie rozebrać publicznie. Ale dobra, kimne się i zobaczymy co mi się przyśni😁. Zgłosze się na ten wątek, a Ty mi powiesz co widziałaś. Wymienimy refleksje, dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Lubię się bać😎 I nie dowierzam, że umiesz mnie rozebrać publicznie. Ale dobra, kimne się i zobaczymy co mi się przyśni😁. Zgłosze się na ten wątek, a Ty mi powiesz co widziałaś. Wymienimy refleksje, dobrze?

Zgoda. Widzimy się w podróży poza ciałem w tak zwanym tunelu. Pa.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Zgoda. Widzimy się w podróży poza ciałem w tak zwanym tunelu. Pa.  

Dobry wieczór. Czekam na wiadomości z tunelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×