Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

W McDonaldzie studenciarnia zamawia przez automat, zamiast porozmawiac z kasjerka

Polecane posty

Gość gosc

mam 40 lat, a czuje sie staro, bo wole isc do kasjerki i z nia porozmawiac, bo to dla mnie naturalne

 

a w mlodszym pokoleniu, np. studenci, czesto ochoczo sami z siebie wola zamowic kanapki w automacie niz podejsc do kasjera (nawet jak do kasy nie ma kolejki)

 

nie rozumiem tego podejscia w ogole !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

mam 40 lat, a czuje sie staro, bo wole isc do kasjerki i z nia porozmawiac, bo to dla mnie naturalne

 

a w mlodszym pokoleniu, np. studenci, czesto ochoczo sami z siebie wola zamowic kanapki w automacie niz podejsc do kasjera (nawet jak do kasy nie ma kolejki)

 

nie rozumiem tego podejscia w ogole !!!

wierz mi, nikt kto pracuje w mcdonaldzie nie chce z tobą rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

mam 40 lat, a czuje sie staro, bo wole isc do kasjerki i z nia porozmawiac, bo to dla mnie naturalne

 

a w mlodszym pokoleniu, np. studenci, czesto ochoczo sami z siebie wola zamowic kanapki w automacie niz podejsc do kasjera (nawet jak do kasy nie ma kolejki)

 

nie rozumiem tego podejscia w ogole !!!

chodzi o ulatwienie innym pracy, szybciej jest, gdy kolejka, a dwa, niektorzy lubia w spokoju wybrac to i tamto niz dopytywac spieszacego sie czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A o czym z ta kasjerka gadać. Etam. Pewnie ma dość ludzi ja tam wole z automatu sobie zaznaczyć i tyle jakoś mogę się zastanowić a kasjerka to trza się spieszyć z decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Mam 21 lat i też wolę podejść do kasy. Tym bardziej, że nie lubię płacić kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordyyy
45 minut temu, Gość gosc napisał:

mam 40 lat, a czuje sie staro, bo wole isc do kasjerki i z nia porozmawiac, bo to dla mnie naturalne

 

a w mlodszym pokoleniu, np. studenci, czesto ochoczo sami z siebie wola zamowic kanapki w automacie niz podejsc do kasjera (nawet jak do kasy nie ma kolejki)

 

nie rozumiem tego podejscia w ogole !!!

bo młode pokolenie to antysocjalne gòwno, zero umiejętności międzyludzkich, tylko gadżety i mordy w srajfonsach, sami zniszczą swój świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmik
3 minuty temu, Gość vvv napisał:

Mam 21 lat i też wolę podejść do kasy. Tym bardziej, że nie lubię płacić kartą.

ale zrozum że ty nie masz zyebanego mózgu jak większość tego nieszczęsnego pokolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po prostu wybór z tableta cie przerasta i nie umiesz go obsługiwać więc nie chcesz się ośmieszać. Poza tym obstawiam że jesteś pravikiem więc liczysz że zagadasz do jakiejś młodej studentki i od razu zostaniecie parą...Taki podryw w maku. Zapewniam Cię że dla tych kasjerek dretwe gadki ze  starszymi goscmi to nic fajnego. Zamawiasz i wypiērdalasz a nie jakieś pierdòlenie o szopenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Po prostu wybór z tableta cie przerasta i nie umiesz go obsługiwać więc nie chcesz się ośmieszać. Poza tym obstawiam że jesteś pravikiem więc liczysz że zagadasz do jakiejś młodej studentki i od razu zostaniecie parą...Taki podryw w maku. Zapewniam Cię że dla tych kasjerek dretwe gadki ze  starszymi goscmi to nic fajnego. Zamawiasz i wypiērdalasz a nie jakieś pierdòlenie o szopenie.

gdybym wygladal jak 40 letni Brad Pitti i byl modnie ubrany, ... albo gdybym przyjechal Ferrari, kasjerki nie mialyby nic przeciwko podrywowi

 

ALE NIE, temat tym razem nie jest o podrywie tylko o relacjach miedzyludzkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

gdybym wygladal jak 40 letni Brad Pitti i byl modnie ubrany, ... albo gdybym przyjechal Ferrari, kasjerki nie mialyby nic przeciwko podrywowi

 

ALE NIE, temat tym razem nie jest o podrywie tylko o relacjach miedzyludzkich

Gdybym ja była miss world stojąca w kolejce a nie gruba i brzydka baba to by mnie podrywali. Tak działa świat. Pora użyć maści na ból dupy i zakończyć bunt 2 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

W Maku nie szukam relacji międzyludzkich tylko jedzenia. Menu jest obszerne (wypisane małymi literami gdzieś w kącie), jedna potrawa może mieć trzy warianty no i te głupie angielskie nazwy na których można język połamać... Łatwiej to ogarnąć na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No i? Ich sprawa i nic Ci do tego. Wielu introwertyków nie lubi gadać z ludźmi. I nie musza lani lubić ani sie zmuszac do tego. 

Ja też jestem intro i wybrałabym automat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sola
5 minut temu, Gość gość napisał:

No i? Ich sprawa i nic Ci do tego. Wielu introwertyków nie lubi gadać z ludźmi. I nie musza lani lubić ani sie zmuszac do tego. 

Ja też jestem intro i wybrałabym automat. 

ja tez, chyba ze za kasa stalby on, ale tez nie ta tematyka i nie miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfg
7 minut temu, Gość gość napisał:

No i? Ich sprawa i nic Ci do tego. Wielu introwertyków nie lubi gadać z ludźmi. I nie musza lani lubić ani sie zmuszac do tego. 

Ja też jestem intro i wybrałabym automat. 

Jestem introwertykiem, a nie mam problemu, by podejść do kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość sfg napisał:

Jestem introwertykiem, a nie mam problemu, by podejść do kasy.

A ja jestem introwertykiem i też nie lubię podchodzić do kas. Masz z tym jakiś problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotlety
34 minuty temu, Gość Vanessa napisał:

W Maku nie szukam relacji międzyludzkich tylko jedzenia. Menu jest obszerne (wypisane małymi literami gdzieś w kącie), jedna potrawa może mieć trzy warianty no i te głupie angielskie nazwy na których można język połamać... Łatwiej to ogarnąć na ekranie.

To kupuj w polskim fast foodzie nie w amerykańskim..... pozatym kto w dzisiejszych czasach wpíerdala fast foody, tylko tępe bydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja jestem introwertykiem i też nie lubię podchodzić do kas. Masz z tym jakiś problem? 

no wlasnie tu probuja udowodnic jakas na sile teze z dupy jakie to straszne itp. jak dla mnie praca kasjera jest smutna i bede uzywac komputerkow, automatow i mam nadzieje, ze calkiem ten zawod przestanie istniec i powstanie jakis nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

pozbawiasz ludzi pracy i dochodu, uzywajac automatow !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

inna sprawa, ze jak sie jest samotnym, warto chociaz z kasjerka zamienic pare zdan na neutralny temat

nie wiem co w tym zlego, uprzejmosc chyba zawsze w cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez jutra

zyeby psychiczne nie potrafią nawet z kasjerką pogadać przy zamówieniu, tragedia, ostatnie pokolenie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloo
23 minuty temu, Gość bez jutra napisał:

zyeby psychiczne nie potrafią nawet z kasjerką pogadać przy zamówieniu, tragedia, ostatnie pokolenie chyba

pier.dolisz, te automaty sa od niedawna, nie korzystaj z bankomatu tylko stoj w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedro
1 minutę temu, Gość zloo napisał:

pier.dolisz, te automaty sa od niedawna, nie korzystaj z bankomatu tylko stoj w banku

kto bankomaty dziś używa? ty chyba żyjesz w zeszłej epoce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
3 minuty temu, Gość zloo napisał:

pier.dolisz, te automaty sa od niedawna, nie korzystaj z bankomatu tylko stoj w banku

👏 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka
4 minuty temu, Gość pedro napisał:

kto bankomaty dziś używa? ty chyba żyjesz w zeszłej epoce 

Np. mój mąż, bo ma działalność w której mu  klienci płacą  gotówką  do ręki, trzeba te pieniądze firmowe wpłacić na firmowe konto, a co? Ty masz telefon z otworem na banknoty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
2 godziny temu, Gość pedro napisał:

 

 

32 minuty temu, Leżaczek napisał:

4 godziny temu, Gość gosc napisał: mam 40 lat, a czuje sie staro, bo wole isc do kasjerki i z nia porozmawiac, bo to dla mnie naturalne   a w mlodszym pokoleniu, np. studenci, czesto ochoczo sami z siebie wola zamowic kanapki w automacie niz podejsc do kasjera (nawet jak do kasy nie ma kolejki)   nie rozumiem tego podejscia w ogole !!! X a niektórzy w hipermarket wolą sami pikać zakupy takie nołlajfy 😱😵

a ja robie przelewy z kompa zamiast isc na poczte:/ i pobyc wsrod ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×