Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamixx

Brak zaufania partnera

Polecane posty

Cześć, pisze z dość trudną dla mnie sprawą, a mianowicie ostatnio okłamałam mojego chłopaka, wyszłam z kolegą a powiedziałam mu ze nie. Stracił przez to do mnie zaufanie, dodam ze na tym spotkaniu były również moje przyjaciółki, więc nic się nie wydarzyło i nie myślałam nawet o tym, ze mogłabym zdradzić mojego ukochanego. Problem w tym, ze jest o niego strasznie zazdrosny i był jedynym chłopakiem z którym moj wybranek nie chciał abym się widywała. Powiedział, ze przestał mi ufać i ciagle się zastanawia, co, gdzie, z kim robie. Oddaliliśmy się od siebie i chociaż usłyszałam, ze bardzo mnie kocha, tęskni za mną i jestem dla niego bardzo ważna, postanowił ze odejdzie, bo oboje się męczymy ciągłym zastanawianiem się i denerwowanie co druga osoba robi, dlaczego nie odpisuje itd. Myśleliśmy o wspólnym mieszkaniu, przez co te zamartwianie się co robimy wieczorami by się ustępowało i oboje tego chcemy, bo nadal się kochamy. Niestety wyszła nagła sytuacja, zmiana pracy partnera, na wyjazdy, przez co mogłoby go nie być nawet kilka dni i strasznie się boi ze będzie jeszcze gorzej, ze nie będzie go kilka dni i nie będzie wiedział co robie. Staram się z całych sił pokazywać mu ciagle jak bardzo mi na nic zależy i że jestem z nim szczera, ale on nadal mi nie ufa, nie wiem już co mogę zrobić, czy jest jakaś szansa, żeby znowu mi zaufał? Dodam ze jego poprzednia dziewczyna zdradziła go i teraz jest wyczulony na wszystkie takie sytuacje. Powiedzcie, może ktoś miał problemy z zaufanie do partnera albo na odwrót i jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×