Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Drago M.

Czego najbardziej żałujesz w życiu?

Polecane posty

Gość Drago M.

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spotkania postaci z bajek...w dorosłym życiu. 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kobieta

Że poznałam kafeterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kobieta

Że poznałam kafeterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezu

Ze bolo ze sluzb Daro M tu buszuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esox lucius

Załuję , że wcześniej nie poznałem mojej partnerki, a miałem taką możliwość.Po raz pierwszy widziałem ją trzy lata przed naszym pierwszym poważnym spotkaniem, podczas którego podjąłem decyzję o tym, że będę o nią zabiegał. Kurczę, trzy  lata diabli wzięli. W tym okresie nie poznałem żadnej wartościowej dziewczyny. Jak na złość ja byłem zbyt nieśmiały aby zagadać do mojej przyszłej w momencie gdy zobaczyłem ją po raz pierwszy w życiu. To cud, że w ciągu tych trzech lat ona nie poznała żadnego faceta, który skradłby jej serce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arczi

Żałuję że nie potrafiłem wykorzystać paru sytuacji z kobietami które chciały pierwsze się spotkać. Nie do końca wybrałem zawód który mnie satysfakcjonował.Chcialem być elektronikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robi
2 godziny temu, Gość Arczi napisał:

Żałuję że nie potrafiłem wykorzystać paru sytuacji z kobietami które chciały pierwsze się spotkać. Nie do końca wybrałem zawód który mnie satysfakcjonował.Chcialem być elektronikiem.

Ja również marnowałem sytuacje z dziewczynami. Trochę tych sytuacji było. Eh ta paskudna nieśmiałość. Miałbym teraz więcej wspomnień gdybym nie stchórzył w tych kilku przypadkach. Z drugiej strony nasuwa się pytanie czy gdybym wykorzystał wszystkie zmarnowane sytuacje, byłbym z kobietą, która jest moją drugą połówką. Prawda jest taka, że nie chciałbym mieć innej niż ta, z którą jestem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

powrotu ze Szwajcarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powrotu ze Szkocji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alberta

Tego ze jako 20latka nie korzystalam z zycia. Ze nie szalalam na imprezach, nie wykorzyatywalam sutuacji które dawal mi los, nie spalam z facetami którzy chcieli ze mna spac, nie upijalam sie ze znajomymi. 

Ogólnie tego ze balam się zycia! I bardziej obchodzilo mnie co wypada, czego nie wolno robic albo co pomysla o mnie inni.

Nie warto.

Dziś mam 35 lat, tylko krotki związek za soba, i tak naprawdę dalej nie wiem co znaczy dobry seks.

I co z tego ze nie puszczalam sie na prawo i lewo, nie mam opinii ... impewzowiczki i sie szanowalam? Kogo to dzisiaj obchodzi. Gdybym mogla cofnac czas robilabym wszystkie szalone rzeczy na które miałam ochote a powstrzymywala mnie moralnosc.

I tak umre jako stara panna z nieposzlakowana opinia, a chyba jednak wolalbym miec co wspominac.

Tak zaluje ze nie korzystalam z zycia.

Nie polecam tego bledu powielac.

Zawsze zalujemy tego czego sie nie zrobilo niz tego co zrobilo 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie robiłaś tego z obłudy, chciałaś uchodzić za porządną, gdybyś kierwała tobą moralność nie żałowalabys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XJW

Żałuję że nie mialam i nie mam odwagi przez te dwa lata powiedzieć R. że go kocham,myślę i tęsknię każdego dnia. Żałuję że nie spotkalam go,gdy bylam młoda. Żałuję że nie jestem teraz obok niego. Żałuję że uciekam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość XJW napisał:

Żałuję że nie mialam i nie mam odwagi przez te dwa lata powiedzieć R. że go kocham,myślę i tęsknię każdego dnia. Żałuję że nie spotkalam go,gdy bylam młoda. Żałuję że nie jestem teraz obok niego. Żałuję że uciekam. 

K?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×