Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Misia

Dzień Babci

Polecane posty

Gość Misia

Witajcie, niedługo dzień babci i dziadka I mam wielki problem jak traktować teściową. Mam dwójkę dzieci - 6l. i 10mcy Teściowa nie była na chrzcinach ani syna ani córki Nie była na żadnych urodzinach syna - było ich już 6. Argumenty: 1. za daleko (z Gliwic do Katowic) - mąż sie zadeklarował że ją przywiezie, to... 2. to do restauracji ona nie przyjdzie, no jakby było w domu to tak (zrobione w domu i tak nie przyjechała) 3. A to za zimno, za wietrznie, za mokro itd. 4. A to chora była 5. na koniec już było: dajcie mi wszyscy święty spokój. Najgorsze jest to że nawet nie potrafiła do dzieciaka zadzwonić. Dlaczego? Obrażona jest o coś na męża i nie zadzwoni. Oczywiście uważa że ją powinno się Inaczej traktować. Odwiedzać, dzwonić, prezenty, przewozić - bo cytuje "ona jest dobrą matką" Oczywiście teraz oczekuję że prezent na Dzień Babci dostanie bo ona uważa że jest dobrą babcią. I my mamy jej wnuka przewozić, teraz wnuki (wnuczke widziała 2x bo też jej nie po drodze odwiedzić). Na przedstawienie do zerówki też nie przyjedzie- nigdy nie przyjechała. Wkurza mnie ona masakrycznie. Jej podejście że ją trzeba dobrze traktować, dzwonić, odwiedzać i nic od niej nie oczekiwać. Co radzicie? W tym roku tak sie wkurzyłam że kupiłam juz tylko 3 prezenty dla pozostałych dziadków. Czy powinna dostać coś tylko za to że jest babcia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

MYŚLĘ ZE JEST bAbcią tylko z nazwy...a co Twój mąż uważa? to jego mama, niech się wypowie...

u mnie moja mama jest babcią dla wnuczek a mój syn to tylko w urodziny i inne uroczystości jak zostanie zaproszona i przywieziona i odwieziona:-( o wnuczkach mowi moja …. a o moim synu wasz...… to boli ale zawsze dajemy skromne upominki babci... a jak nie możemy przyjechać to syn dzwoni z życzeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhata

Moje dzieci mają cudownych dziadków, jedni są dalej ale jak mogą to odwiedzają , dzwonią, pamiętają. My też często do nich jeździmy. Prezenty dostają co rok a w tym będą to zdjęcia w ramkach,  kwiaty i dostaną witaminy geriamoc wspomagające pamięć i koncentrację, wspomaga układ krążenia i wiele innych 🙂 W każdym razie myślę, że będą zadowoleni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W takiej sytuacji skończyło by się tym że moj maz wysłał by życzenia matce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Wyślij jej pocztówkę. Może łaskawie przeczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może zdjęcie w ramce? Babcie lubią później pokazywać jak ktoś przyjdzie. Ja właśnie myślę o takim prezencie dla dziadków i pradziadkow. Mam juz 2 dzieci więc ich wspólne zdjęcie w ramce i wymyśliłam że co roku będę aktualizować i dawać nowe zdjęcie. A sama osobiście swoim dziadkom daje zawsze jakaś bombonierke, więc i tu można dołączyć.

Można również zastanowić się nad podarowaniem eleganckiego talerzyka plus filiżanki:

https://homeandpassion.com/talerz-blushing-birds-blue-pip-studio-32-cm

Warto jest przejrzeć sobie takie dodatki na tej stronie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie jest babcią. W ogóle się tak nie zachowuje. Ja w tym rpzyapdku po prostu bym ją olała i tyle w temacie. Nie lubię toksycznych ludzi i tyle. Staram się ich trzymać z daleka. Nie ważne czy to matka, ojciec, dziadek, babcia, siostra, brat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×