Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

jestem przystojny ale wkurza mnie

Polecane posty

Gość Gość

Jak dziewczyna w drugiej wiadomości prosi o zdjęcie. Brak kultury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skoro jesteś przystojny to szukaj znajomości w realu a nie w internecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na słabe nerwy są leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać nie masz jakieś super fajnej gadki, to chce wiedzieć czy chociaż wyglądasz😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
24 minuty temu, Onkosfera napisał:

Widać nie masz jakieś super fajnej gadki, to chce wiedzieć czy chociaż wyglądasz😏

Trafna uwaga, najpierw trzeba zacząć od siebie a nie od krytyki innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jak dziewczyna w drugiej wiadomości prosi o zdjęcie. Brak kultury. 

Ja tam Cię rozumiem. Takie czasy nastały, że bez zdjęcia na początku rozmowy nie ma znajomości 😂

Dlatego polecam zawierać znajomości w życiu realnym, a nie wirtualnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co jest w ogóle złego albo rzekomo niekulturalnego w prośbie o zdjęcie? Ta druga osoba musi się podobać, co w tym w ogóle niezwykłego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mnie jako kobiete tez to wkurza, zdjecie na portalu randkowym mam i jest normalne, nie mam na nim tony makijazu, a prosza o zdjecie calego ciala, stop 😛 nawet jakies seksowne.. to jest wkurzajace. Ja chce tylko pogadac i tyle, a nie robic z siebie ...ki dla poklasku jakiegos obcego goscia takze rozumiem autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
45 minut temu, Nika98 napisał:

Dlatego polecam zawierać znajomości w życiu realnym, a nie wirtualnym. 

W realu wcale nie jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

mnie jako kobiete tez to wkurza, zdjecie na portalu randkowym mam i jest normalne, nie mam na nim tony makijazu, a prosza o zdjecie calego ciala, stop 😛 nawet jakies seksowne.. to jest wkurzajace. Ja chce tylko pogadac i tyle, a nie robic z siebie ...ki dla poklasku jakiegos obcego goscia takze rozumiem autora.

Ja mam czasem wrażenie, że kto nie ma zdjęcia, boi się pokazać ludziom, często boją się przesłać, stąd rozumiem opisy na które trafiam u kobiet, że osobom bez foto nie odpisują. W porządku jest, kiedy oboje nie mają fotki. NO i rozczarowania sie tez obawiam. Doskonały pomysł, poznawać na żywo, tylko nei wiem gdzie jak kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Nika98 napisał:

Ja tam Cię rozumiem. Takie czasy nastały, że bez zdjęcia na początku rozmowy nie ma znajomości 😂

Dlatego polecam zawierać znajomości w życiu realnym, a nie wirtualnym. 

Od początków internetu w kawiarenkach są takie czasy, jako gowniaka laralam do kawiarenki z koleżankami i czatowaltsmy i pierwsze zdanie każdego faceta to "skąd jesteś?" Drugie "prześlij fotkę na maila". Tak było jakieś 15 lat temu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Od początków internetu w kawiarenkach są takie czasy, jako gowniaka laralam do kawiarenki z koleżankami i czatowaltsmy i pierwsze zdanie każdego faceta to "skąd jesteś?" Drugie "prześlij fotkę na maila". Tak było jakieś 15 lat temu. 

Bo to wzrokowcy, i nie daj boże jakby byla rozmowa fajna ale kobieta brzydka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grenio

Tej ja jestem w Tybet przystojny mówię wam. I jest gicik 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Grenio napisał:

Tej ja jestem w Tybet przystojny mówię wam. I jest gicik 😀

"Tej" występuje zawsze na końcu zdania. Tak więc zdanie powinno brzmieć "Ja jestem w Tybet przystojny, mówię wam, tej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grenio
24 minuty temu, Onkosfera napisał:

"Tej" występuje zawsze na końcu zdania. Tak więc zdanie powinno brzmieć "Ja jestem w Tybet przystojny, mówię wam, tej"

To już bez znaczenia chyba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beton zbrojony.
34 minuty temu, Onkosfera napisał:

"Tej" występuje zawsze na końcu zdania. Tak więc zdanie powinno brzmieć "Ja jestem w Tybet przystojny, mówię wam, tej"

W Poznaniu mowi sie tez na poczatku, chcialas zablysnac, co?😅😅😅😅😅😆😆😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grenio
2 godziny temu, Gość Beton zbrojony. napisał:

W Poznaniu mowi sie tez na poczatku, chcialas zablysnac, co?😅😅😅😅😅😆😆😆😆

Wiadomo kto jest kumaty kto nie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Beton zbrojony. napisał:

W Poznaniu mowi sie tez na poczatku, chcialas zablysnac, co?😅😅😅😅😅😆😆😆😆

Nie słyszałam żeby ktoś posługiwał się tym na początku zdania. Chyba jesteś z jakiś wyżyn społecznych i dopiero uczysz się gwary😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giosc

To jest normalne,  kazdy chce wiedzieć z kim rozmawia.Ja nie widzę tutaj nic niekulturalnego. Wyobraź sobie,że wkręcasz się coraz bardziej, rozmowy trwają kilka tygodni czy miesięcy a potem okazuje się ze masz do czynienia z taką typową Grażyna 150kg wagi,tłuste włosy i wieczny trądzik, śmierdzi potem itd. albo, co gorzej, wyśle ci zdjęcie kogoś innego Ty nie zweryfikujesz i rozczarowanie.Lepiej od początku wiedzieć z kim ma się do czynienia i nic nie upiększać.W realu też poznajemy się i wiemy z kim chcemy nawiązać bliższą znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
36 minut temu, Gość giosc napisał:

To jest normalne,  kazdy chce wiedzieć z kim rozmawia.Ja nie widzę tutaj nic niekulturalnego. Wyobraź sobie,że wkręcasz się coraz bardziej, rozmowy trwają kilka tygodni czy miesięcy a potem okazuje się ze masz do czynienia z taką typową Grażyna 150kg wagi,tłuste włosy i wieczny trądzik, śmierdzi potem itd. albo, co gorzej, wyśle ci zdjęcie kogoś innego Ty nie zweryfikujesz i rozczarowanie.Lepiej od początku wiedzieć z kim ma się do czynienia i nic nie upiększać.W realu też poznajemy się i wiemy z kim chcemy nawiązać bliższą znajomość

Ale co innego osoba otyła i totalnie nieatrakcyjna, a co innego zwyczajny, przeciętny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliiwia

A kto to wie z kim ma sie do czynienia? Jeśli facet jest otyły albo nieatrakcyjny to też moze zostac skreslony za wyglad.Ja  tez mam konto na portalu randkowym i bez zdjecia nie trace czasu na znajomosc. Daje swoje facet daje mi swoje i jesli sie sobie podobamy to piszemy kilka dni i spotkanie. nic dziwnego w tym nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×