Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elena

Megan żona księcia. Ale wstyd

Polecane posty

Gość Gosc

Lubie Harrego i życzę mu żeby razem z Meghan byl szczęśliwy. Czy Meghan gra? Być może j, ak oni wszyscy. Ale nie rozumiem zachwytu nad Kate, nie odbieram jej dóbrze wydaje mi się że straszna z niej zolza. Jak ktoś Pisal nikt normalny nie lubi jak się teściowa wtrąca a tu im wracają się wszyscy. Do tego gdyby William został królem Meghan musiałaby słuchać Kate!!!! W życiu! Stać ich by żyć za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tak to jest jak pójdzie sie na ustępstwo - niepotrzebnie pozwolili im wziąć ślub. Ta kobieta przecież wiedziała w co się pcha a teraz już chce spokoju? To co ona niepoważna jakaś? Wiedziała jak to wygląda. Co do wtrącania się teściowej - nikt tego nie lubi i ona pewnie też nie. Ale pieniążki jakie za tym stoją już nie śmierdzą i brała jak oszalała, kiecki, szmaty, wyjazdy 😉 

Widać że to przebiegła i konfliktowa osoba. Juz samo to, że jest skłócona z rodziną daje do myslenia. Teraz skłóca męża z jego rodziną 😉 No brawo😉 Mnie to ni ziębi ni grzeje co robią ale z przyjemnoscią poczytam jak ciężko samemu na siebie zarobić i jak szybko wrócą pod opiekę bogatej babuni 😉 haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Lady Di napisał:

Ja wam powiem dlaczego Meghan i Harry zrezygnowali z funkcji reprezentacyjnej. Otóż jeszcze niedawno niejaki Arcybiskup Jędraszewski ostrzegał przed destrukcyjną ideą nadmiernego ekologizmu. Jako jeden z argumentów podał wypowiedź Harrego o nieplanowaniu większej ilości potomków niż jednego, ponieważ uważa, że im większa ilość ludzi żyje na naszej planecie tym bardziej ją zanieczyszcza. 🙂 Wiadomo dlaczego owy ksiądz tak bardzo się oburzył. 😄 Natomiast wg mnie była to zawoalowana forma pogardy wobec głównie rozpłodowej funkcji brata Williama i jego żony Kate. 😉 Dlaczego? A to dlatego, że im więcej dzieci produkuje szwagierka tym bardziej odsuwa Harrego od tronu, który adekwatnie praktycznie nie ma szans na jego objęcie. Tak więc po co on i Meghan mają znosić tą durną wścibskość angoli i ciągłe deptanie im po piętach? Niech konsekwencje ponoszą następcy tronu, przynajmniej dla nich skazanie na życie w złotych kajdanach jest grą wartą świeczki... 😉

Oj ale ty jesteś durna jak tapeta w motylki... A a na innym portalu plotkarskom zaraz po tej wypowiedzi M i H planowali rodzeństwo.  Wierzysz w spiski, a oni po prostu mają wywalone na obowiazki królewskie, a Megan od sameho początku sie nie paliła. Po prostu nie jej bajka,Harremu jak widac tez sie nie chce. A kłótnia między nim i bratem? Kogo to obchodzi? Zwykle chodzi o pieniądze więc i tym razem pewnie coś jest na rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Tak to jest jak pójdzie sie na ustępstwo - niepotrzebnie pozwolili im wziąć ślub. Ta kobieta przecież wiedziała w co się pcha a teraz już chce spokoju? To co ona niepoważna jakaś? Wiedziała jak to wygląda. Co do wtrącania się teściowej - nikt tego nie lubi i ona pewnie też nie. Ale pieniążki jakie za tym stoją już nie śmierdzą i brała jak oszalała, kiecki, szmaty, wyjazdy 😉 

Widać że to przebiegła i konfliktowa osoba. Juz samo to, że jest skłócona z rodziną daje do myslenia. Teraz skłóca męża z jego rodziną 😉 No brawo😉 Mnie to ni ziębi ni grzeje co robią ale z przyjemnoscią poczytam jak ciężko samemu na siebie zarobić i jak szybko wrócą pod opiekę bogatej babuni 😉 haha 

Pozwolili? To nie te czasu ze moga im nie pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość gosc napisał:

Tak to jest jak pójdzie sie na ustępstwo - niepotrzebnie pozwolili im wziąć ślub. Ta kobieta przecież wiedziała w co się pcha a teraz już chce spokoju? To co ona niepoważna jakaś? Wiedziała jak to wygląda. Co do wtrącania się teściowej - nikt tego nie lubi i ona pewnie też nie. Ale pieniążki jakie za tym stoją już nie śmierdzą i brała jak oszalała, kiecki, szmaty, wyjazdy 😉 

Widać że to przebiegła i konfliktowa osoba. Juz samo to, że jest skłócona z rodziną daje do myslenia. Teraz skłóca męża z jego rodziną 😉 No brawo😉 Mnie to ni ziębi ni grzeje co robią ale z przyjemnoscią poczytam jak ciężko samemu na siebie zarobić i jak szybko wrócą pod opiekę bogatej babuni 😉 haha 

A ty następna ekspertka z pudelka hahaha wracaj na pudla szczuć frustratko.

Karolowi nie pozwolono poślubić Kamili, bo nie była dziewicą i tyle z tego wyszło dobrego ale ciebie chyba na świecie jeszcze nie było gimbusiaro albo w pieluchy robiłaś kiedy wybuchła afera tamponowa, a pozniej zginęła Diana, dlatego pieprzysz takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Di
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Tak to jest jak pójdzie sie na ustępstwo - niepotrzebnie pozwolili im wziąć ślub. Ta kobieta przecież wiedziała w co się pcha a teraz już chce spokoju? To co ona niepoważna jakaś? Wiedziała jak to wygląda. Co do wtrącania się teściowej - nikt tego nie lubi i ona pewnie też nie. Ale pieniążki jakie za tym stoją już nie śmierdzą i brała jak oszalała, kiecki, szmaty, wyjazdy 😉 

Widać że to przebiegła i konfliktowa osoba. Juz samo to, że jest skłócona z rodziną daje do myslenia. Teraz skłóca męża z jego rodziną 😉 No brawo😉 Mnie to ni ziębi ni grzeje co robią ale z przyjemnoscią poczytam jak ciężko samemu na siebie zarobić i jak szybko wrócą pod opiekę bogatej babuni 😉 haha 

Meghan ma 3 bańki, a jej mąż ponad 30... to mało? 😉

Czasem osoba musi być konfliktowa, ponieważ tylko tak może zachować godność 😉  Bywa, że taka osoba jest atakowana mimo iż sama nie wszczyna żadnego konfliktu, po prostu jej wolność osobista, która dotyczy tylko i wyłącznie jej własnej osoby jest nieakceptowana ze strony innych. Wpływa na to zawiść i zazdrość, tak więc ofiara ataków zmuszona jest do obrony, a to właśnie (czyli prawo do godności osobistej, prawo do wolności i obrony) doprowadza do konfliktów ze społeczeństwem. Tak samo było w przypadku genialnej naukowiec Milevy Maric (pierwszej żony Alberta Einsteina), która nie robiła niczego złego, chciała się tylko kształcić natomiast była wyśmiewana i poniżana ze względu na to, że jest... kobietą. Cóż za absurd! Natomiast porównanie jest adekwatne, bo zazwyczaj te osoby, które atakowane są i przez to skonfliktowane ze społeczeństwem oskarżane są w sposób banalny, prostacki i wulgarny o rzeczy trywialne i absurdalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Di

Ludzie mają jakąś dziwną przypadłość do zniewalania i dyrygowania innymi. Tutaj role się odwracają, pospólstwo płacąc podatki czuje władzę, a rodzina koorewska za pobieranie tej kasy muszą dawać sobą dyrygować. Królowa nosi głowę wysoko, ale musi wpuszczać do domu najróżniejszych gości nawet tych nielubianych i też np. TV. hehe.

31 minut temu, Gość Gość napisał:

Oj ale ty jesteś durna jak tapeta w motylki... A a na innym portalu plotkarskom zaraz po tej wypowiedzi M i H planowali rodzeństwo.  Wierzysz w spiski, a oni po prostu mają wywalone na obowiazki królewskie, a Megan od sameho początku sie nie paliła. Po prostu nie jej bajka,Harremu jak widac tez sie nie chce. A kłótnia między nim i bratem? Kogo to obchodzi? Zwykle chodzi o pieniądze więc i tym razem pewnie coś jest na rzeczy. 

Dziękuję 🙂 Sorry ale bardziej wieżę dziennikarskim serwisom informacyjnym aniżeli portalom plotkarskim. Aczkolwiek osobiście sądzę, że oboje dostatecznie zakochali się w dzidziusiu i niebawem będą mieli kolejne. Po prostu Harry chciał dołożyć Williamowi i Kate. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Elena napisał:

Współczuję rodzinie królewskiej takiego wstydu jaki przynosi Meghan Markle. Harry zawsze był uległy na wpływ innych ludzi ale teraz kobieta mocno go zmanipulowała. Do tej pory wygodnie było siedzieć i brać kasę, a teraz nie pasuje. Wiedziała na co się pisze przed ślubem. Własną rodzinę też skłóciła co wyznała w wywiadzie jej siostra. Porażka. 

Rodzina royalsów powinna wstydzić się tego, że od wieków kopuluje sama ze sobą, tj. po rodzinie. Brat z siostrą itp. I inne szacger macher na światową skalę. Meghan to tylko pionek bez zdolności manipulacji. Nie znasz historii Zjednoczonego Królestwa to się nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Rodzina royalsów powinna wstydzić się tego, że od wieków kopuluje sama ze sobą, tj. po rodzinie. Brat z siostrą itp. I inne szacger macher na światową skalę. Meghan to tylko pionek bez zdolności manipulacji. Nie znasz historii Zjednoczonego Królestwa to się nie wypowiadaj.

Dokladnie. Kiedyś niebylo takiego przekazu medialnego więc sporo brudow udało się zamieść pod dywan. Teraz w czasach internetu już chyba nikt nie na wątpliwości że daleko im do idealu. A oni wola się czepiać za ciemnego lakieru do paznokci czy faktu że spódniczka jest za krótka o 2 cm.... Chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Di
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dokladnie. Kiedyś niebylo takiego przekazu medialnego więc sporo brudow udało się zamieść pod dywan. Teraz w czasach internetu już chyba nikt nie na wątpliwości że daleko im do idealu. A oni wola się czepiać za ciemnego lakieru do paznokci czy faktu że spódniczka jest za krótka o 2 cm.... Chore

To jest oczywiste. Otóż, od wieków ludzie będący u władzy pozwalali sobie na zbyt wiele, łamali konwenanse, udawali, pozowali, zdradzali w swych związkach małżeńskich, okradali biedniejszych, znęcali się nad słabszymi, mordowali podwładnych, ale również przeciwników konceptualnych i tych zagrażających ich stołkom Jednym zdaniem te samozwańcze elity to syf, kiła i mogiła 😉 Daleko im również do sztucznie udawanych i prezentowanych cnót i wartości. Pamiętajmy również, że władza czeka tyko na tych, którzy gotowi są upaść najniżej...

Harry i Meghan to dobry ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Lady Di napisał:

To jest oczywiste. Otóż, od wieków ludzie będący u władzy pozwalali sobie na zbyt wiele, łamali konwenanse, udawali, pozowali, zdradzali w swych związkach małżeńskich, okradali biedniejszych, znęcali się nad słabszymi, mordowali podwładnych, ale również przeciwników konceptualnych i tych zagrażających ich stołkom Jednym zdaniem te samozwańcze elity to syf, kiła i mogiła 😉 Daleko im również do sztucznie udawanych i prezentowanych cnót i wartości. Pamiętajmy również, że władza czeka tyko na tych, którzy gotowi są upaść najniżej...

Harry i Meghan to dobry ludzie.

Skończ mnie umoralniać, bo nie trafiłaś na wielbłąda to raz. A dwa, daruj sobie ironię bo to odpycha a nie bawi. Mało wiesz o nich tyle co z Pudla czy Kozaczka. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szczerze? Ta krolowa powinna już zejść i oddać tron Karolowi, bo ośmiesza go przed całym światem. Facet jest po 70-tce, a ja jaźwa złośliwie trzyma tę koronę.

Całe życie mu zniszczyli dla tego cholernwgo tronu. Dzieciństwo zjechane miał, bo matki nie było, a ojciec nim pomiatał i się znęcał nad nim, bo to przyszły krol więc musi być twardy. Na małżeństwo z Kamilą się nie zgodziła ani ona, ani ta jej poyebana matka pijaczka, bo Kamila nie była dziewicą i miała innych facetów przed nim. 3 razy Karol o to zabiegał na nic. Nagrali mu naiwną nastolatkę Dianę i wiemy co z tego wyszło.

Jednym słowem całe życie go pod ten tron katowała stara krowa, a teraz mu tego tronu odmawia i wystawia go na pośmiewisko przed całym światem.

Jakoś w Holandii czy Hiszpanii królowie abdykowali na rzecz młodszych, a  to babsko ma jakieś sztuczne poczucie nie wiem czego? Służby? Komu i czemu? 

Harry i Meghan to najmniejszy problem monarchii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość gość napisał:

Skończ mnie umoralniać, bo nie trafiłaś na wielbłąda to raz. A dwa, daruj sobie ironię bo to odpycha a nie bawi. Mało wiesz o nich tyle co z Pudla czy Kozaczka. 😎

O tym co robili monarchowie to akurat piszą w książkach, a Windsorowie to nawet nie jest żadna rodzina królewska tylko Koburgowie z Niemiec spokrewnieni z rojalsami z uk jak 10 woda po kisielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Di
5 minut temu, Gość gość napisał:

O tym co robili monarchowie to akurat piszą w książkach, a Windsorowie to nawet nie jest żadna rodzina królewska tylko Koburgowie z Niemiec spokrewnieni z rojalsami z uk jak 10 woda po kisielu.

Coburg jest takie miasto, a nawet szynka w Belgii 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

O tym co robili monarchowie to akurat piszą w książkach, a Windsorowie to nawet nie jest żadna rodzina królewska tylko Koburgowie z Niemiec spokrewnieni z rojalsami z uk jak 10 woda po kisielu.

No wiem, niestety zdaje się że Lady Di nie czyta książek bo pisze o jakichś szynkach... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Di
28 minut temu, Gość gość napisał:

Skończ mnie umoralniać, bo nie trafiłaś na wielbłąda to raz. A dwa, daruj sobie ironię bo to odpycha a nie bawi. Mało wiesz o nich tyle co z Pudla czy Kozaczka. 😎

A Ty jesteś ta elita?

A to sorrrry:classic_tongue:. Lady powinna umieć przeprosić oficjalnie.:classic_ninja:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

Szczerze? Ta krolowa powinna już zejść i oddać tron Karolowi, bo ośmiesza go przed całym światem. Facet jest po 70-tce, a ja jaźwa złośliwie trzyma tę koronę.

Całe życie mu zniszczyli dla tego cholernwgo tronu. Dzieciństwo zjechane miał, bo matki nie było, a ojciec nim pomiatał i się znęcał nad nim, bo to przyszły krol więc musi być twardy. Na małżeństwo z Kamilą się nie zgodziła ani ona, ani ta jej poyebana matka pijaczka, bo Kamila nie była dziewicą i miała innych facetów przed nim. 3 razy Karol o to zabiegał na nic. Nagrali mu naiwną nastolatkę Dianę i wiemy co z tego wyszło.

Jednym słowem całe życie go pod ten tron katowała stara krowa, a teraz mu tego tronu odmawia i wystawia go na pośmiewisko przed całym światem.

Jakoś w Holandii czy Hiszpanii królowie abdykowali na rzecz młodszych, a  to babsko ma jakieś sztuczne poczucie nie wiem czego? Służby? Komu i czemu? 

Harry i Meghan to najmniejszy problem monarchii.

Zgadzam się, całe życie Karola było ustawione tak, by był przygotowany do bycia królem. Życie mu praktycznie przeleciało, królem nie został, być może nie zostanie, ale też za specjalnie nie poużywał. William przynajmniej sam sobie wybrał żonę i wydaje się, że oboje nadają się do pełnienia tych wszystkich funkcji. Harry nigdy się do tego nie palił, co rusz były jakieś skandale z jego udziałem. Teraz ma żonę, którą kocha i którą chce chronić. Najwyraźniej liczy się z jej zdaniem i nie ma w tym nic złego. Poza tym nie wypiera się rodziny - brata, ojca czy babci. Chce jedynie ograniczenia pełnionych funkcji. Nie ma w tym nic złego, zwłaszcza że jest bodajże szósty w kolejce do tronu po Karolu, Williamie i trójce dzieci Williama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonie

Do roku 1917 brytyjska rodzina krolewska nosila nazwisko Saxe-Coburg and Gotha. Krolowa i jej maz maja jeszcze duzo rodziny w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Lady Di napisał:

A Ty jesteś ta elita?

A to sorrrry:classic_tongue:. Lady powinna umieć przeprosić oficjalnie.:classic_ninja:

Ty jesteś Lady i w dodatku Di, więc przeproś ładnie a będzie ci darowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeish

Oj biedna Meghan, tak bardzo chce żyć jak normalna kobieta 😄 dlatego wyszła za księcia i postanowiła zrobić rozróbę, tak? Od początku wiedziała, że będzie miała obowiązki. Kilkunastu milionów funtów rocznie nie dostaje się tylko za poślubienie księcia. Po paru latach odechciało jej się obowiązków reprezentacyjnych to teraz wykombinowała, że się wyprowadza. I będzie żyła za swoje. To nic, że dożywotnio każdy członek rodziny królewskiej dostaje kilka milionów funtów rocznie. Czyli nadal będzie żyła za pieniądze brytyjskich i (teraz) Kanadyjskich podatników. Wiedziała, że jest marną aktorką, więc się musiała ustawić inaczej. Nieźle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Di
32 minuty temu, Gość gość napisał:

Ty jesteś Lady i w dodatku Di, więc przeproś ładnie a będzie ci darowane.

Znowu? to ile razy mam przepraszać?!

Jestem Lady, mam pokazać Ci herb? Właśnie narysowałam😎 :classic_biggrin:

Di z włoskiego oznacza "z" np. takiej i takiej rodziny, tak więc wszystko się zgadza i co teraz? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Elena napisał:

Współczuję rodzinie królewskiej takiego wstydu jaki przynosi Meghan Markle. Harry zawsze był uległy na wpływ innych ludzi ale teraz kobieta mocno go zmanipulowała. Do tej pory wygodnie było siedzieć i brać kasę, a teraz nie pasuje. Wiedziała na co się pisze przed ślubem. Własną rodzinę też skłóciła co wyznała w wywiadzie jej siostra. Porażka. 

Wiedziala kogo za meza bierze wiec wiedziala, ze facet ma ja.ja i ja obroni w razie czego. 

Poza tym wiekszym wstydem jest syn krolowej ktory lubi dzieci troche za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Di
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wiedziala kogo za meza bierze wiec wiedziala, ze facet ma ja.ja i ja obroni w razie czego. 

Poza tym wiekszym wstydem jest syn krolowej ktory lubi dzieci troche za bardzo

Te rodziny tzw. arystokratyczne urządzają sobie maso(no)we, podziemne orgie i gwałty, poświęcanie ofiar na czarnych ołtarzach, uprawiają kanibalizm, piją krew ofiar ze złotych pucharów. Przed zamordowaniem torturują swoje ofiary, polują na zniewolonych ludzi wpuszczając ich nagich i bezbronnych do prywatnych lasów po to, by następnie tropić ich jak zwierzynę,etc. I co? I nic. Tak się bawi szlachta 😉

Jeszcze niedawno głośno było o zgwałconej przez księcia Alberta Evie Herzigovej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dokladnie. Kiedyś niebylo takiego przekazu medialnego więc sporo brudow udało się zamieść pod dywan. Teraz w czasach internetu już chyba nikt nie na wątpliwości że daleko im do idealu. A oni wola się czepiać za ciemnego lakieru do paznokci czy faktu że spódniczka jest za krótka o 2 cm.... Chore

Nie wspominajac juz w wyniku badan genetycznych moze sie okazac, ze Harry nie jest ksieciem i Meghan wyszla za zabe (Ryszard III- badania jego szkieletu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Lady Di napisał:

Te rodziny tzw. arystokratyczne urządzają sobie maso(no)we, podziemne orgie i gwałty, poświęcanie ofiar na czarnych ołtarzach, uprawiają kanibalizm, piją krew ofiar ze złotych pucharów. Przed zamordowaniem torturują swoje ofiary, polują na zniewolonych ludzi wpuszczając ich nagich i bezbronnych do prywatnych lasów po to, by następnie tropić ich jak zwierzynę,etc. I co? I nic. Tak się bawi szlachta 😉

Jeszcze niedawno głośno było o zgwałconej przez księcia Alberta Evie Herzigovej...

NApewno obecnie nie znajdziesz na ten temat zadnego artykulu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Gość gość napisał:

Dokładnie. Jak widzę na Interii te bzdury z pudla czy innego pompona na ich temat to opluwam monitor ze śmiechu

 Ludzie...kto to pisze? Jeśli w Polsce panuje taka ekscytacja to ciekawe jakiego hopla maja Brytyjczycy. Mam wrażenie ze rodzina krolewska tam to takie zwierzątka meczone  dla rozrywki. Ludzie wychidza chybaz zalozenia, ze skoro ich utrzymują z podatkow to maja prawo wlzacić im nawet do lozka.

nagłówki jakie przypominają mi się jedynie z zeszłego roku...

Ksiaze Karol gejem i rozwodzi sie z Camilla

Konflikt Meghan i Kate

Romans Williama z koleżanką Kate

Meghan lamie etykiete

zdjecie Meghan i Harrego usuniete z biurka ktolowej

siostra Meghan, ojciec Meghan.

Meghan nie zyczy sobie zaczepe

 

Dodaj jeszcze "spocone pachy Meghan wyszły spotkać sie z ludźmi". Gratulacje dla tej dziewczyny, że spieprzyła stamtąd gdzie pieprz rośne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dodaj jeszcze "spocone pachy Meghan wyszły spotkać sie z ludźmi". Gratulacje dla tej dziewczyny, że spieprzyła stamtąd gdzie pieprz rośne.

Wymienialam zeszly rok a to chyba było na początku stycznia 🙂 a tak na powaznie to bylo tego dużo wiecej...z samych odwiedzin hiszpańskiej pary królewskiej widziałam kilka tytułów 😁😂 Jak to Kate zignorowała królowa Letycje, lub wrecz przeciwnie,tak zatopila z nia w rozmowie ze aż Camilla musiała ja upomniec. 😀Naprawdę im współczuje. Wystarczy ze się któreś nie tak spojrzy i juz artykuł na cala stronę o konflikcie.

Podtrzymuje swoja opinie. Dla Brytyjczyków rodzina królewska to takie papuzki w klatce: Dbamy o was, utrzymujemy a wy macie być śliczni i dostarczać nam rozrywki. Nawet Elka nic tu nie poradzi. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL

Dla Windsorow bycie czlowiekiem i bycie krolem to 2 rozne sprawy..

Korona byla, jest i bedzie ZAWSZE najwazniejza.

To ich dziedzitwo i ich sposcizna.

To co by sie chcialo zrobic czy powiedziec, a to co mozna to przepasc.

Korona i racja stanu jest pierwsza i ma wyrabane na twoje zycie,pragnienia i los..

Bycie krolowa to nie bajka , tylko ciezka harowa i obowiazek  oraz  tkwienie w spektaklu gdzie kazdy twoj ruch jest juz napisany przez Protokol i Etykiete..

Megan zachlystnela sie krolewskim splendorem,myslala ze bycie ksiezniczka przypomina bycie  megagwiazda w USA 😉 

A tu bum !obowiazki,etykieta,  wieczna krytyka i zero prywatnosci..

Same wymagania..

Nie podolala presji, nie tak mialo wygladac jej bajkowe zycie ksiezniczki..

Zreszta sorry,ale ona nie ma po prostu klasy,nie ma  szlachectwa we krwi, nie czai wogole co to znaczy byc czlonkiem arystokracji. Nie rosla w takim otoczeniu, nie uczyla sie tego od dziecka, nie ma tradycji z tym zwiazanych itp.

Po prostu nie pasuje do tego.

Juz Simpsonowa miala wieksza klase 😉

Postanowila sie z tego wypisac, bo nie tak mialo wygladac jej zycie i wiedziala , ze Brytyjczycy nigdy jej nie zakceptuja..

Spoko, rozumiem.

Tylko odejsc trzeba umiec z klasa.

A tego to ona nie ma za grosz.

PS.

Widzielisce moze serial netflixa  The Crown ?

Jest w nim szczypta prawdy..A Elka tez tkwi w zlotej klatce i pulapce sposcizny, tradycji i obowiazkow..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chciałabym wiedzieć czy one naprawdę w domu też tak żyją jak na oficjalnych wyjściach, te sztuczne uśmiechy itp... Prawda jest taka że Harry z Meghan nigdy nie będą mieć spokoju, chyba że jak dzieci Williama podrosna i zaczną wywijac różne numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×