Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elena

Megan żona księcia. Ale wstyd

Polecane posty

Gość Elena

Współczuję rodzinie królewskiej takiego wstydu jaki przynosi Meghan Markle. Harry zawsze był uległy na wpływ innych ludzi ale teraz kobieta mocno go zmanipulowała. Do tej pory wygodnie było siedzieć i brać kasę, a teraz nie pasuje. Wiedziała na co się pisze przed ślubem. Własną rodzinę też skłóciła co wyznała w wywiadzie jej siostra. Porażka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Wstępnie wstydem i upokorzeniem jest to, że musieli przyjąć murzynkę . Do tej pory i tak byli ulegli i pokorni sytuacji. Pełen podziw dla rodziny królewskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O jesu....kogo to obchodzi? A co do rodziny królewskiej to prześledź historię. Wstyd za wstydem, skandal za skandalem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luua

Normalna kobieta, ktora chce zyc wlasnym zyciem, tylko pochwalić. Najpierw histeria, zze sie pcha do r9odziny krolewskiej, teraz ,ze odchodzi. Zdecydujacie sie. Harry zachowuje sie jak normalny rozsądny maz, a nie jak despota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Di

Przepraszam, zajrzałam i muszę skomentować. Największym wstydem ever jest to, że owa rodzina pobiera najwyższy w świecie socjal i nie dość, że dzięki temu mogli porobić prywatne inwestycje i gigantycznie powiększyć majątek, to ciągle jeszcze okradają budżet (nie wspominając o królewsko-historycznym okradaniu reszty świata, nie tylko podbitych kolonii). Teraz angole pieprzą, że musieli opłacić weselicho czarnoskórej księżniczki i wielbiciela nazizmu (ciekawa para skądinąd...) podatkami, a oni "rezygnują sobie" z tego życia... Tylko co by to było, gdyby wzięli ślub potajemnie i za swoje, pozbawiając angielski naród dorożkowego weseliska??? 😃 Wtedy to angielskie puste łepetyny narzekałyby na niesamowity brak klasy książęcej pary, karygodny brak szacunku dla narodu i niewybaczalną zdradę!!!🤣 Niektórym nigdy nie da się dogodzić... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta rodzina to jest jeden wielki skandal. Najbardziej żal mi siostry Elżbiety która nie mogła poślubić faceta który był rozwodnikiem i była nieszczęśliwa w zasadzie długie długie lata może nawet i całe życie. A po kilku czy kilkunastu latach w rodzinie królewskiej zaczęły się rozwody, śluby z rozwodnikami itd. Książę Karol sam się puszczal na prawo i lewo a biedna Małgorzata musiała żyć w tym fałszu. 

Bardzo dobrze robi ze nie chce siedzieć w tej toksynie tylko cieszyć się życiem na dobre im to wyjdzie a najbardziej dziecku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość luua napisał:

Normalna kobieta, ktora chce zyc wlasnym zyciem, tylko pochwalić. Najpierw histeria, zze sie pcha do r9odziny krolewskiej, teraz ,ze odchodzi. Zdecydujacie sie. Harry zachowuje sie jak normalny rozsądny maz, a nie jak despota.

Zgadzam się.

Generalnie dziwi mnie robienie z Harrego jakieś pacynki bez własnego zdania i charakteru. Jak ganiał z gołym penisem za prostytutkami, to dlatego, że mu matka zmarła, jak wypisał się z cyrku pod tytułem "rodzina królewska", to dlatego, że go żona zmanipulowała... Jemu nigdy nie pasowało takie życie i wybrał sobie kobietę, która wie, że można żyć inaczej i widzi absurdy jego świata. Chce żyć normalnie (doskonale też zdaje sobie sprawę, że królem nie będzie) i ma żonę, która go w tej decyzji wspiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Meghan Wstyd? To ciekawe jak nazwać można romans księcia Karola z Camilla i robienie z Lady Diany jedynie inkubatora? Moze wlasnie Harry chce uchronic ja przed zaszczuciem jakie spotkalo jego matke? Bardziej dosadnie niż wstyd można  za to określić uczynki księcia Andrzeja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mogę już czytać tych głupot.

Pismaki robią aferę, jakby było z czego. Lubię Meghan, rodzina królewska najwyraźniej również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjjj

Zabawne, że skandal z księciem Andrzejem nie wywołał w mediach i na forach takiej histerii jak rezygnacja z pełnienia obowiązków reprezentacyjnych przez Harry'ego i Megan. Ludzie są zabawni. Po pościel autorki widać jak bardzo jest podatna na media. Wierzy nawet w słowa niestabilnej emocjonalnie przyrodniej siostry. Widocznie Harry i Mega mają już dość wiecznego szczucia przez brukowe media. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Jjjj napisał:

Zabawne, że skandal z księciem Andrzejem nie wywołał w mediach i na forach takiej histerii jak rezygnacja z pełnienia obowiązków reprezentacyjnych przez Harry'ego i Megan. Ludzie są zabawni. Po pościel autorki widać jak bardzo jest podatna na media. Wierzy nawet w słowa niestabilnej emocjonalnie przyrodniej siostry. Widocznie Harry i Mega mają już dość wiecznego szczucia przez brukowe media. 

No właśnie rodzina królewska ma sporo za uszami, a uczepili się biednej Meghan. Wiecznie mieli do niej jakieś zastrzeżenia. Dobrze postąpili wraz z Harrym. Jego też podziwiam, że umiał się od tego odciąć. Królem i tak nie będzie, a przynajmniej będzie spokojnie żył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość Jjjj napisał:

Zabawne, że skandal z księciem Andrzejem nie wywołał w mediach i na forach takiej histerii jak rezygnacja z pełnienia obowiązków reprezentacyjnych przez Harry'ego i Megan. Ludzie są zabawni. Po pościel autorki widać jak bardzo jest podatna na media. Wierzy nawet w słowa niestabilnej emocjonalnie przyrodniej siostry. Widocznie Harry i Mega mają już dość wiecznego szczucia przez brukowe media. 

Dokładnie. Jak widzę na Interii te bzdury z pudla czy innego pompona na ich temat to opluwam monitor ze śmiechu

 Ludzie...kto to pisze? Jeśli w Polsce panuje taka ekscytacja to ciekawe jakiego hopla maja Brytyjczycy. Mam wrażenie ze rodzina krolewska tam to takie zwierzątka meczone  dla rozrywki. Ludzie wychidza chybaz zalozenia, ze skoro ich utrzymują z podatkow to maja prawo wlzacić im nawet do lozka.

nagłówki jakie przypominają mi się jedynie z zeszłego roku...

Ksiaze Karol gejem i rozwodzi sie z Camilla

Konflikt Meghan i Kate

Romans Williama z koleżanką Kate

Meghan lamie etykiete

zdjecie Meghan i Harrego usuniete z biurka ktolowej

siostra Meghan, ojciec Meghan.

Meghan nie zyczy sobie zaczepe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wy naprawdę nie widzicie jak ona ciągle gra (i co najlepsze, nie za dobrze 🤣)? Zobaczcie sobie filmik ze ślubu, te delikatne uśmiechy, maślane oczy, no nie wiem jak tego można nie widzieć, fałsz wylewa się jej uszami. Albo ten filmik gdzie opowiadali jak się poznali, no po prostu nie mogę się oprzeć wrażeniu, że ona jednego szczerego słowa nie powiedziała. Ale może nie mam racji i ma taki sposób wyrażania się czy zboczenie zawodowe, że ciągle musi robić show 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Dokładnie. Jak widzę na Interii te bzdury z pudla czy innego pompona na ich temat to opluwam monitor ze śmiechu

 Ludzie...kto to pisze? Jeśli w Polsce panuje taka ekscytacja to ciekawe jakiego hopla maja Brytyjczycy. Mam wrażenie ze rodzina krolewska tam to takie zwierzątka meczone  dla rozrywki.

Jak Harry i Meghan brali ślub to w brytyjskim Tesco można było kupić torbę na zakupy z ich twarzami, także ten... 😂

Jeszcze była plotka, że Camilla rzuciła się na swoją teściową i wywrzeszczała jej w twarz 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak Harry i Meghan brali ślub to w brytyjskim Tesco można było kupić torbę na zakupy z ich twarzami, także ten... 😂

Jeszcze była plotka, że Camilla rzuciła się na swoją teściową i wywrzeszczała jej w twarz 😂

o kutwa...☺ten kto to pisal chyba redaguje tez na kafe 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wy naprawdę nie widzicie jak ona ciągle gra (i co najlepsze, nie za dobrze 🤣)? Zobaczcie sobie filmik ze ślubu, te delikatne uśmiechy, maślane oczy, no nie wiem jak tego można nie widzieć, fałsz wylewa się jej uszami. Albo ten filmik gdzie opowiadali jak się poznali, no po prostu nie mogę się oprzeć wrażeniu, że ona jednego szczerego słowa nie powiedziała. Ale może nie mam racji i ma taki sposób wyrażania się czy zboczenie zawodowe, że ciągle musi robić show 🤣

A ty podniecona tymi royalsami jakby to twoja rodzina była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

A ty podniecona tymi royalsami jakby to twoja rodzina była.

Oczywiście, nie mogę przez to spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosssskka
2 godziny temu, Gość Wiktoria napisał:

Wstępnie wstydem i upokorzeniem jest to, że musieli przyjąć murzynkę . Do tej pory i tak byli ulegli i pokorni sytuacji. Pełen podziw dla rodziny królewskiej.

ze co ???   wez ty ...daaaalaj w poskkokach ograniczona istoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wy naprawdę nie widzicie jak ona ciągle gra (i co najlepsze, nie za dobrze 🤣)? Zobaczcie sobie filmik ze ślubu, te delikatne uśmiechy, maślane oczy, no nie wiem jak tego można nie widzieć, fałsz wylewa się jej uszami. Albo ten filmik gdzie opowiadali jak się poznali, no po prostu nie mogę się oprzeć wrażeniu, że ona jednego szczerego słowa nie powiedziała. Ale może nie mam racji i ma taki sposób wyrażania się czy zboczenie zawodowe, że ciągle musi robić show 🤣

widocznie ma cos w sobie. Harry spotykał się z wieloma kobietami, z jedna nawet 7 lat a wybrał właśnie Meghan. Co do ślubu...każdy na jej miejscu czul by sie oniesmielony w tej sytuacji i to normalne ze starala sie wypasc jak najlepiej. Wie ze jest pod stalym obstrzałem  paparazzi. Pamiętasz jak redagowała Vouge'a? Miała wybrać na okladke 10 kobiet które podziwia? Zostala skrytykowana za to,ze pominela królowa. Czy gdyby jej nie pominela to nie zostałaby skrytykowana? Wszystko co robi jest zle. Ot tak dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

widocznie ma cos w sobie. Harry spotykał się z wieloma kobietami, z jedna nawet 7 lat a wybrał właśnie Meghan. Co do ślubu...każdy na jej miejscu czul by sie oniesmielony w tej sytuacji i to normalne ze starala sie wypasc jak najlepiej. Wie ze jest pod stalym obstrzałem  paparazzi. Pamiętasz jak redagowała Vouge'a? Miała wybrać na okladke 10 kobiet które podziwia? Zostala skrytykowana za to,ze pominela królowa. Czy gdyby jej nie pominela to nie zostałaby skrytykowana? Wszystko co robi jest zle. Ot tak dla zasady.

No może, dlatego mówię, nie upieram się, po prostu jakoś dziwnie ją odbieram, ale może to też być dlatego, że ona sama się źle czuje w tej sytuacji. Tylko wtedy nie powinna się tam pchać, po co wszystkich unieszczęśliwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Elena napisał:

Współczuję rodzinie królewskiej takiego wstydu jaki przynosi Meghan Markle. Harry zawsze był uległy na wpływ innych ludzi ale teraz kobieta mocno go zmanipulowała. Do tej pory wygodnie było siedzieć i brać kasę, a teraz nie pasuje. Wiedziała na co się pisze przed ślubem. Własną rodzinę też skłóciła co wyznała w wywiadzie jej siostra. Porażka. 

Ojiooj biedny Harry, za nic nie odpowiada i jak ty go dobrze znasz w ogóle. Oczywiście "zmanipulowany" bo polskiej cebuli się nie mieści, że mąż może stać za żoną, a nie za mamusią, babcią albo siostrą.

A ta jej siostra to żaden wyznacznik dla mnie, bo poki co tylko rodzina Meghan się pluje na nią, a ona na nich ani słowem nie napluła dlatego taka wykrzywiona morda skrzecząca coś w gufnianej telewizji nie jest dla mnie wiarygodna. Im bardziej na nią plują tym bardziej Meghan ma rację że się do nich nie przyznaje.

Ja też się odcięłam od toksycznej rodziny. Czasami tak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakby na to nie patrzec to wszystkie kobiety które tu na kafeteria opisują jak nie lubią teściów i do nich nie jeżdżą albo bardzo rzadko to są takie same jak Meghan. Tylko że ona jest slawna. Ale cała reszta się idealnie zgadza. Więc nie wiem w czym wy widzicie problem. Problem poszukajcie w swoich relacjach z teściami. Bo prawie każda kobieta karze wybierać mężowi albo ona albo rodzice 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

No może, dlatego mówię, nie upieram się, po prostu jakoś dziwnie ją odbieram, ale może to też być dlatego, że ona sama się źle czuje w tej sytuacji. Tylko wtedy nie powinna się tam pchać, po co wszystkich unieszczęśliwiać

Nie mi oceniać  czy jej uczucie do Harry'ego jest szczere. Mam nadzieje ze jej los bedzie inny niz zmarlej tesciowej. Dlatego fajnie ze juz się nie "pchają" i podjęli decyzje o Meghsicie 🙂

Ta dyskusja.tylko pokazuje poziom dzisiejszego dziennikarstwa. zerknij na pudla, właśnie pisza o siostrze Meghan. 😉 Jackowski ostrzega przed III wojna swiatowa a media rozgrzewaja newsy o księciu i aktoreczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wy sie popatrzcie na swoje idealne rodziny. Mi ten temat zwisa kalafiorem. Rodziny królewskie od zawsze były na świeczniku i żyły od skandalu do skandalu. Teraz choć 5 głów nie spadlo.

Czasy się zmieniają i oni są bardziej nowocześni, bo inaczej sie nie da. Nue wiem w ogóle w czym problem? Dorośli ludzie postanowili przestać żyć na koszt podatnika, wyprowadzic sie na swoje i wszystkim odpierdla. 

Mają rację, chca zyc po swojemu, a nue od spotkania do spotkania biznesowego i byc marionetka. Tron im nie święci, do wykonywania funkcji państwowych jest co najmniej 5 innych osób bliżej korony, więc po co to wszystko?

A wszyscy siedli na Megan, bo Harry taki biedny. O wybrykach Harrego książkę można napisać, od zawsze był tym rudym w rodzinie, teraz trafil pod kapec i spoko. A że czarna nie czarna...XXI wiek mamy. Może być i w paski, ludzie to ludzie. I jak napisałam wyżej skupię się na swoich rodzinach i czy są idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Wiktoria napisał:

Wstępnie wstydem i upokorzeniem jest to, że musieli przyjąć murzynkę . Do tej pory i tak byli ulegli i pokorni sytuacji. Pełen podziw dla rodziny królewskiej.

Jestes nienormalna. A w czym Murzyni sa gorsi od ciebie? To sa racy sami ludzie jak ja i ty. Kolor skory i wyglad zewnetrzny jest niczym. W srodku wszyscy wygladamy tak samo, myslimy tak samo i czujemy tak samo. Gadasz jak jakas Mela ze wsi co w zyciu zadnego Murzyna na oczy nie widziala poza tv, ani z zadnym nie gadala. Puknij sie w czolo. Jest 2020 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tylko wtedy nie powinna się tam pchać, po co wszystkich unieszczęśliwiać

Skończcie już te pienia o tym jak ONA SIĘ TAM PCHAŁA. To jak miała za niego wyjść? Przecież nie przypuszczała, że będą kłamać na jej temat w brukowcach, podatny plebs będzie w to wierzył. Cały czas jakieś "pałacowe źródła" albo wywiady z ekspertami z doopy w tym najbardziej zapamiętałam wywiad z ekspertką od rodziny królewskiej która powiedziała że Meghan będzie publicznie karmić piersią i już wszyscy zamiast na tą żałosną "ekspertkę" to na Meghan, że dzikuska, patola, madka, po co się tam pchała, czarna niewolnica bez kultury, won na plantację bawełny, tradycja, protokół!

a Meghan nic takiego nie powiedziała ani nie karmila publicznie piersią to były tylko wymysły zapomnianej kwoki, która kiedyś 30 lat wsześniej wykonała jakąś usługę dla Diany, a teraz chciała zarobić kilka funtów. 

Nikt tego potem nie zweryfikował ale hejt został i rósł i tak było ze wszystkim. 

Meghan chciała ustawić odświeżacze powietrza w katedrze więc o jesssu ale Kate zrobiła dokładnie to samo i nikt problemu nie miał.

Kate robiła oficjalne zdjecia swoim dzieciom czym zlamala tradycję, bo od tego był zawsze królewski fotograf ale wszyscy zachwyceni. Meghan miała o jeden ton za ciemny lakier do paznokci  to już "Meghan nie szanuje tradycji!" I tak ze wszystkim. Rzygać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jestes nienormalna. A w czym Murzyni sa gorsi od ciebie? To sa racy sami ludzie jak ja i ty. Kolor skory i wyglad zewnetrzny jest niczym. W srodku wszyscy wygladamy tak samo, myslimy tak samo i czujemy tak samo. Gadasz jak jakas Mela ze wsi co w zyciu zadnego Murzyna na oczy nie widziala poza tv, ani z zadnym nie gadala. Puknij sie w czolo. Jest 2020 rok.

Bo ona myśli że jak jest biała to jest bliżej rojalsów i jest przez to lepsza niż Meghan... No widzisz ty tego nie rozumiesz ale niektórzy jedyne co osiągnęli w życiu to kolor skóry, numer buta, rozmiar czaszki... i co poradzisz? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Bo ona myśli że jak jest biała to jest bliżej rojalsów i jest przez to lepsza niż Meghan... No widzisz ty tego nie rozumiesz ale niektórzy jedyne co osiągnęli w życiu to kolor skóry, numer buta, rozmiar czaszki... i co poradzisz? 

 

Szkoda tylko ze w tej czaszcze tak niewiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja popieram ich decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Di

Ja wam powiem dlaczego Meghan i Harry zrezygnowali z funkcji reprezentacyjnej. Otóż jeszcze niedawno niejaki Arcybiskup Jędraszewski ostrzegał przed destrukcyjną ideą nadmiernego ekologizmu. Jako jeden z argumentów podał wypowiedź Harrego o nieplanowaniu większej ilości potomków niż jednego, ponieważ uważa, że im większa ilość ludzi żyje na naszej planecie tym bardziej ją zanieczyszcza. 🙂 Wiadomo dlaczego owy ksiądz tak bardzo się oburzył. 😄 Natomiast wg mnie była to zawoalowana forma pogardy wobec głównie rozpłodowej funkcji brata Williama i jego żony Kate. 😉 Dlaczego? A to dlatego, że im więcej dzieci produkuje szwagierka tym bardziej odsuwa Harrego od tronu, który adekwatnie praktycznie nie ma szans na jego objęcie. Tak więc po co on i Meghan mają znosić tą durną wścibskość angoli i ciągłe deptanie im po piętach? Niech konsekwencje ponoszą następcy tronu, przynajmniej dla nich skazanie na życie w złotych kajdanach jest grą wartą świeczki... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×