Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mereta

Wizyta i podmywanie

Polecane posty

Gość Mereta

Czy podmywacie miejsca intymne przed wizytą u lekarzy różnej specjalizacji? Bo ja tak i zawsze wkładam czystą bieliznę przed samą wizytą. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka

Tak, całkiem normalne 

co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mereta

Bo jutro mam stomatologa i też tak robię i pomyślałam czy to nie głupie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się umyć i założyć estetyczne gacie. Pamiętaj, że gdyby Cię coś na ulicy potrąciło, to podczas reanimacji, albo już w szpitalu, wszyscy te barchany zobaczą i poczują ewentualny swąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mereta

Często właśnie o tym myślę, że jak mi coś się stanie to wszyscy zobaczą.  Czyli nie tylko ja tak mam to ulga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek
2 godziny temu, Onkosfera napisał:

Lepiej się umyć i założyć estetyczne gacie. Pamiętaj, że gdyby Cię coś na ulicy potrąciło, to podczas reanimacji, albo już w szpitalu, wszyscy te barchany zobaczą i poczują ewentualny swąd

Oglądałem film kiedyś na ten temat. Kobieta miała paranoje na punkcie cipki. Cały czas podmywala i zmieniała majtki. Aż tu nagle potrącił o ja auto robili reanimacja majtki ściągali  a tu prawie okres i smród z pipy. Kobieta sie wybudziła i wpadła w paranoje. Zamiast pytać lekarzy o stan zdrowia. To sie przejęła ze smierdzi jej cipka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda
23 godziny temu, Gość Lolek napisał:

Oglądałem film kiedyś na ten temat. Kobieta miała paranoje na punkcie cipki. Cały czas podmywala i zmieniała majtki. Aż tu nagle potrącił o ja auto robili reanimacja majtki ściągali  a tu prawie okres i smród z pipy. Kobieta sie wybudziła i wpadła w paranoje. Zamiast pytać lekarzy o stan zdrowia. To sie przejęła ze smierdzi jej cipka. 

Ja idę zawsze z chłopakiem i jest przy całym badaniu cipki bo się nie wstydzę swojego chłopaka.  Co do mycia to się myje często bo uprawiamy seks. Ale przed pójściem na badanie cipki rano się nie kochamy by nie było spermy w pochwe. A smród z cipki to jest jak używasz tampony bo szkodzą i powodują Stany zapalne! Również radzę mieć podczas badsn druga połówkę wtedy nie ma molestowań czy gwałtu zacytuję   "  

Foto: PAP

19 kobiet pokrzywdzonych przez ginekologa. Lekarz gwałcił je w swoim gabinecie

0‹ wróć

Szacuje się, że w Polsce każdego dnia dochodzi do 200 gwałtów, zaledwie 10 proc. z nich zgłaszanych jest na policję

Monzer M., ginekolog, został oskarżony o z­gwałcenie oraz doprowadzenie do innej czynności seksualnej wobec swoich pacjentek

Na policję i do prokuratury w Zabrzu zgłosiło się 20 kobiet, 19 z nich przesłuchanych przez sąd otrzymało status pokrzywdzonej przez Monzera M.

Policja apeluje o dalsze zgłaszanie się ofiar ginekologa

Badanie ginekologiczne dla wielu kobiet jest mało komfortowe, dlatego też często szukają lekarza, przy którym będą czuć się swobodnie, który w jak największym stopniu zminimalizuje ich niepokój, czasami też wstyd. Co miały czuć pacjentki ginekologa Monzera M., który w swoim prywatnym gabinecie dopuścił się gwałtu i innych czynności seksualnych?"  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W styczniu jagody ?! Ten tekst trzeba przetrawić i w miarę uziemić.

A jaki to temat? No w cholerę ambitny. (Miało być słowo wulgarne, ale wiem czy stare zasady działają. Przetestujmy.)

W ch♥j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do samego tematu idąc do urologa w moim przypadku, nie staruję z mastką z napletka. W czym tu problem? Może chodzi o brak bieżącej wody? Internety mają a srają w wychodkach. No tak głupi temat że nie z pizzdy a z głowy Jej wali.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Nowy w mieście napisał:

Do samego tematu idąc do urologa w moim przypadku, nie staruję z mastką z napletka. W czym tu problem? Może chodzi o brak bieżącej wody? Internety mają a srają w wychodkach. No tak głupi temat że nie z pizzdy a z głowy Jej wali.  

Gorzej? Sobota się zapowiada bardzo obficie, więc przestań uprawiać czarnowidztwo. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada? Czym? Wizytą i podmywaniem? Jak na erotyczny to temat będzie gorący. Tylko czekać jak jakaś Zuza uderzy z tekstem, czy podpaski są bio, czy zaliczają się do odpadów sztucznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Nowy w mieście napisał:

Zapowiada? Czym? Wizytą i podmywaniem? Jak na erotyczny to temat będzie gorący. Tylko czekać jak jakaś Zuza uderzy z tekstem, czy podpaski są bio, czy zaliczają się do odpadów sztucznych.

Tym, że gorzej być nie może... chyba. I pomimo tego badziewia, które się tu uskutecznia... wiosna idzie i to napawa optymizmem. Dlatego uśmiechnij się na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorzej, lepiej, komu by chciało się to ogarnąć. Weźmy na przykład ten temat. Niby nic, trochę prowokacja, że może tu śmierdzieć a tu proszę. Dowiaduję się że po zimie będzie wiosna. I od razu chce mi się żyć. No nic mi nie śmierdzi a pachnie fiołkami. 

Takich "Gości" powinno się tu nosić na rękach za takie teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to gdzie ja jestem? Dostałem powiadomienie że ktoś mnie zacytował i .... reaguje. Serio? Co ja robię w temacie o "podmywaniu". No na tym to się akurat najlepiej znam. Widocznie musiałem wrzucić tu swoje trzy grosze zanim zacznę zaczepiać innych ludzi. Mniej lub bardziej kreatywnych. W końcu od czego jest forume. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda
22 godziny temu, 34nowa napisał:

Jagoda jesteś

Jestem " 34nowa " takie są smutne fakty i dlatego zawsze zaręczyny powinniście mieć chłopaka czy młode partnera przy wszydtkich badaniach palpacyjnych! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×