Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rotmistrz

Wczoraj byłem na randce z dziewczyną z internetu , dawno nie czułem się tak poniżony

Polecane posty

Gość Rotmistrz

Hejka Muszę się wygadać bo aż się gotuje jakiś czas temu zapoznałem na Badoo pewną dziewczynę z mojego miasta pisaliśmy ze sobą dwa tygodnie Rozmawialiśmy przez telefon ona widziała Moje trzy fotki Ja jej z 10 No i w końcu postanowiliśmy się umówić był plan że najpierw coś zjemy Potem może pójdziemy do kina No i jeszcze 10 minut przed spotkaniem Rozmawiałem z przez telefon była totalnie zajarana i mówiła że na pewno pójdziemy potem do kina a może potem jeszcze gdzieś i tak dalej i w momencie jak się spotkaliśmy już i mnie zobaczyła to momentalnie zarzuciła tekstem że ona ma mało czasu i musi zaraz iść do domu myślałem że po prostu tam zaraz upadnę takiego wstydu nigdy nie poczułem warto nadmienić że dziewczyna była ode mnie o 4 lata starsza ja mam 24 ona chyba nawet 29 ale po fotkach mówiła że jej się podobam No więc poszliśmy do takiej knajpki ona wzięła wodę ja małe piwko Posiedzieliśmy pogadaliśmy z pół godziny i ona powiedziała że musi jechać później wieczorem jak już wróciliśmy do swoich domów ja do niej napisałem na Facebooku a ona mi tylko odpisała Sorka ale nic z tego nie będzie Czułam się przy tobie jak przy młodszym bracie przepraszam Ja pierdzielę takiego wstydu i upokorzenia to chyba nigdy w życiu nie doznałem już nigdy nie spotkam się z żadną dziewczyną z internetu to był mój czwarty raz i w zasadzie za każdym razem przeżywałem porażkę musiałem się wygadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boiii

A czego się spodziewales, że 30 latka zobaczy w chłopcu kandydata na partnera? Biologii nie oszukasz, masz nauczkę i celuj w młodsze ok 18-21 lat to Twój target. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rotmistrz
1 minutę temu, Gość Boiii napisał:

A czego się spodziewales, że 30 latka zobaczy w chłopcu kandydata na partnera? Biologii nie oszukasz, masz nauczkę i celuj w młodsze ok 18-21 lat to Twój target. 

Jaka trzydziestolatka ona dopiero w listopadzie w tym roku będzie miała 29 lat to raz a dwa że widziała moje fotki i mówiła że nie przeszkadza jej mój wiek Co to jest 4 lata ja kiedyś miałem romans z kobietą o 10 lat starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po uja się umawiasz ze starymi babami? Aż takim jesteś desperatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rotmistrz
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Po uja się umawiasz ze starymi babami? Aż takim jesteś desperatem?

29 to stara? Nie żartuj.. mi się nawet takie  35-40 podobają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jesteś kurduuplem i dla niej wygladales jak dzieciak? Co się stało, to się nie odstanie, i tak musisz przejść nad tym do porządku dziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

e tam, znajdziesz sobie jeszcze kogoś. lachony lecą na takich zaradnych 28-latków, nieco ustawionych życiowo

skup sie na zarabianiu hajsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggg

A co tu przeżywać? Widocznie jak spotkaliście się twarzą w twarz to Cię zobaczyła i stwierdziła czy to po wyglądzie czy po zachowaniu, że jednak ta różnica wieku jest zauważalna. Nie pyklo i tyle, nie znaczy że masz się załamywać i nie spotykać się z innymi ludźmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Rotmistrz napisał:

29 to stara? Nie żartuj.. mi się nawet takie  35-40 podobają 

Dla ciebie zdecydowanie stara. Bierze się taką przynajmniej 2-3 lata młodszą. Ale widać, że jesteś zboczeńcem i desperatem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Ja prdl te komentarze. Przede wszystkim starsze w necie szukaja mlodszych glownie na seks i patrza na kryteria wygladu glownie. 

Albo wygladales gorzej niz na zdjeciach, albo jestes niski co dla wielu kobiet jest nie do przeskoczenia, albo zachowywales sie od poczatku w sposob niepociagajacy.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ile masz wzrostu? pewnie chodziło jej o to, że jesteś niski, a nie młodszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale deebile tu piszą sam się kocham w 31 latce jestem 4 lata młodszy, dziewczyna wygląda na 25, drobna z kraglosciami, piękna twarz i cera, włosy, inteligencja olbrzymią, sam seks. Młodsze tego nie mają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rotmistrz
2 minuty temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Ja prdl te komentarze. Przede wszystkim starsze w necie szukaja mlodszych glownie na seks i patrza na kryteria wygladu glownie. 

Albo wygladales gorzej niz na zdjeciach, albo jestes niski co dla wielu kobiet jest nie do przeskoczenia, albo zachowywales sie od poczatku w sposob niepociagajacy.  

 

To fakt jestem niski bo mam tylko 173 cm ale uprzedzam chemią w realu Właśnie żeby nie było niepotrzebnych niespodzianek a co do zachowania to jakim zachowaniem mówimy jak ona mnie zobaczyła i od razu na wstępnie oznajmiła że ma mało czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rotmistrz

Po prostu nie spodobałem jej się z wyglądu a to mnie po prostu bardzo zmartwiło bo wiadomo że wygląd jest na początku najważniejszy jak nie masz wyglądu to nie masz szans na kobiety a skoro kobieta od razu mnie olewa ze względu na wygląd to nie mam szans nigdy na kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Rotmistrz napisał:

To fakt jestem niski bo mam tylko 173 cm ale uprzedzam chemią w realu Właśnie żeby nie było niepotrzebnych niespodzianek a co do zachowania to jakim zachowaniem mówimy jak ona mnie zobaczyła i od razu na wstępnie oznajmiła że ma mało czasu

Czy wyglądałeś jak młody Tom Cruise? Jak tak, to dziwię się jej😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Rotmistrz napisał:

Po prostu nie spodobałem jej się z wyglądu a to mnie po prostu bardzo zmartwiło bo wiadomo że wygląd jest na początku najważniejszy jak nie masz wyglądu to nie masz szans na kobiety a skoro kobieta od razu mnie olewa ze względu na wygląd to nie mam szans nigdy na kobietę

Weź nie pitol, tylko próbuj do skutku. Przecież randki z internetu to w większości niewypały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie jest żadne upokorzenie. Normalne jak spotykasz obcą osobę z netu. Trzeba być mocno oderwanym od rzeczywistości, żeby sądzić, że spędzicie że sobą cudowny dzień jak w komedii romantycznej. Większość nie będzie zainteresowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta37

Nienawidzę randek z internetu, na szczęście mam partnera od 4 lat i już nie muszę się tak upokarzać... Paradoksalnie poznałam go w internecie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masza
49 minut temu, Gość Rotmistrz napisał:

Po prostu nie spodobałem jej się z wyglądu a to mnie po prostu bardzo zmartwiło bo wiadomo że wygląd jest na początku najważniejszy jak nie masz wyglądu to nie masz szans na kobiety a skoro kobieta od razu mnie olewa ze względu na wygląd to nie mam szans nigdy na kobietę

Masz bardzo duże szanse, jeśli jesteś pewny siebie, dobry, uczciwy i dowcipny. Ja się zakochałam w brzydkim i zrobiłam mu loda typu głębokie gardło. Kocham go i myślę o nim każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja kiedyś poznałam ciekawego faceta, dojrzały mimo tego, że miał 24lata, fajnie się pisało, z wyglądu całkiem ok, jedyne, do czego mogłabym się przyczepić to farbowane włosy na platynowy blond. Jak go zobaczyłam na żywo to miałam ochotę zapaść się pod ziemię... Gość był dość wysoki, stał lekko przygarbiony, co podkreślało dość duże piersi, do tego spodnie podciągnięte bardzo wysoko, ortopedyczne buty, do tego przetłuszczone włosy do ramion (na fotach miał krótkie) z ciemnym odrostem na pół długości... Wisienką na torcie było to, że ewidentnie był upośledzony- jakiś lekki zespół downa czy coś. Z grzeczności pospacerowałam z nim 40 min mimo, że od razu chciałam uciec i się rozpłakać 😕 zagadywałam, byłam miła, nie pytałam o chorobę, urwałam się pod pretekstem tego, że przyjaciółka zerwała z wieloletnim partnerem i chcę sprawdzić jak się trzyma. Sorry, ale powinien uprzedzić, że coś z nim nie halo 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość won smieciu rski

paszoł ty rotmistrzowi to nocnika niegodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Gość Gość napisał:

To nie jest żadne upokorzenie. Normalne jak spotykasz obcą osobę z netu. Trzeba być mocno oderwanym od rzeczywistości, żeby sądzić, że spędzicie że sobą cudowny dzień jak w komedii romantycznej. Większość nie będzie zainteresowana. 

Dokładnie, brak chemii. Rzadko się zdarzy trafić na osobę do której ja poczujemy, po pisaniu i zdjęciu tego nie sprawdzisz. Tak samo jak nie chcesz się spotykać z innymi ludźmi że swojego otoczenia, brzydcy czy nie. Nie ma chemii to cie nie ciągnie. Dlatego lepiej poznawać w realu bo od razu wiesz czy jest szansa na cokolwiek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja kiedyś poznałam ciekawego faceta, dojrzały mimo tego, że miał 24lata, fajnie się pisało, z wyglądu całkiem ok, jedyne, do czego mogłabym się przyczepić to farbowane włosy na platynowy blond. Jak go zobaczyłam na żywo to miałam ochotę zapaść się pod ziemię... Gość był dość wysoki, stał lekko przygarbiony, co podkreślało dość duże piersi, do tego spodnie podciągnięte bardzo wysoko, ortopedyczne buty, do tego przetłuszczone włosy do ramion (na fotach miał krótkie) z ciemnym odrostem na pół długości... Wisienką na torcie było to, że ewidentnie był upośledzony- jakiś lekki zespół downa czy coś. Z grzeczności pospacerowałam z nim 40 min mimo, że od razu chciałam uciec i się rozpłakać 😕 zagadywałam, byłam miła, nie pytałam o chorobę, urwałam się pod pretekstem tego, że przyjaciółka zerwała z wieloletnim partnerem i chcę sprawdzić jak się trzyma. Sorry, ale powinien uprzedzić, że coś z nim nie halo 😕

Ja pisałem kiedyś z laska z pisania wydawała się super ideał, wyobrazilem sobie piękna drobna brunetki, to była randka w ciemno, akurat była u mnie w mieście więc zaproponowałem spotkanie po dwóch tygodniach pisania. Laska była wielka z pół głowy wyższa ode mnie, tęga, szeroka w barach, brzuch, taka potężna jak facet, twarz okropna, wielki nos i szczęka, kwadratowa twarz, ogólnie zadbana nie biedna ale z urody no masakra. Chciałem wiać i rozmowa się w ogóle nie kleila, chyba też jej się nie spodobałem, a normalnie moje kobiety miały 7, 8/10 w skali urody, obecna to mocne 9. Więc pięknym się podobam a takiemu stworowi nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Moja dziewczyna doskonale glancuje mi du.pe. Jak się obsr.am to wołam ją a ona w podskokach dorywa się do mojej dupy i glancuje na boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałam jedną randkę z netu i od razu były buziaki i trzymanie za rękę, iskrzylo, ale ja się każdemu podobam, szokiem jest, że i on mi się spodobał. Po kilku randkach seks, po 7 miesiącach zaręczyny, ślub. Także czasem się udaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
2 godziny temu, Gość Rotmistrz napisał:

Jaka trzydziestolatka ona dopiero w listopadzie w tym roku będzie miała 29 lat to raz a dwa że widziała moje fotki i mówiła że nie przeszkadza jej mój wiek Co to jest 4 lata ja kiedyś miałem romans z kobietą o 10 lat starsza

Mój drogi to co na fotkach często nijak się ma do realności.Ważna jest też mowa ciał itp.Nie zaiskrzyło i weź to na klatę jak mężczyzna.I próbuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Gość był dość wysoki, stał lekko przygarbiony, co podkreślało dość duże piersi (...)

Zgarbienie się powoduje zmniejszenie optyczne klatki piersiowej, no sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanan

Czemu się bulwersujesz bo jej niepuknąłeś? Lepiej by było żeby cię rzuciła oo miesiącu. Ja bym też nie mogła z młodszym. Już musiałby nie wiem jak być dojrzały emocjonalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1983
54 minuty temu, Gość Gość napisał:

Miałam jedną randkę z netu i od razu były buziaki i trzymanie za rękę, iskrzylo, ale ja się każdemu podobam, szokiem jest, że i on mi się spodobał. Po kilku randkach seks, po 7 miesiącach zaręczyny, ślub. Także czasem się udaje. 

Skoro się każdemu podobasz to dlaczego musiałaś szukać partnera w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×