Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Wierzyłem w miłość piękną i prawdziwą ale została ona brutalnie zdeptana

Polecane posty

Gość lakiluk

Wystarczy być człowiekiem plujecie jadem sami sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Igor)()()( napisał:

Autor i koleszkowie komentatorowie:)wasi tatulkowie traktuja wasze mamuśki jak scierwa.Tym macie przesiakniete głowy.Tacy będziecie-klony tatulkow:))))))))))))

Guwno wy wiecie domorosłe psycholozki, moj tata dla mamy jest jak skarb. Ja tez taki chciałem być ale czasy się zmieniły i to nie działa. Za to dziala odwrotna metoda, i to niby moja wina? Cóż trzeba nadążać za zmieniającym się i zapierddalajacym do przodu światem. Chciały baby zmienić świat, to zmieniły. Proste jak seks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lakiluk
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Guwno wy wiecie domorosłe psycholozki, moj tata dla mamy jest jak skarb. Ja tez taki chciałem być ale czasy się zmieniły i to nie działa. Za to dziala odwrotna metoda, i to niby moja wina? Cóż trzeba nadążać za zmieniającym się i zapierddalajacym do przodu światem. Chciały baby zmienić świat, to zmieniły. Proste jak seks. 

Po co piszesz wszytko wiesz,  kogo te wywody interesują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ringo(=×*
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Guwno wy wiecie domorosłe psycholozki, moj tata dla mamy jest jak skarb. Ja tez taki chciałem być ale czasy się zmieniły i to nie działa. Za to dziala odwrotna metoda, i to niby moja wina? Cóż trzeba nadążać za zmieniającym się i zapierddalajacym do przodu światem. Chciały baby zmienić świat, to zmieniły. Proste jak seks. 

Pewnie leje twoją matkę po gębie i chleje.Beka pierdzi i chodzi brudny po domu.A ty jesteś owocem pomyłki albo wpadki:)))))))uszkodzony owoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Gość napisał:

A jednak można mnie kochać bo nie jedna mnie kocha i chuuj ci do tego. Największa bekę mam jak mi pociskaja ze jakaś tępa dzida mi dała kosza - a dała mi kosza tak na prawde przez wzgląd na to że wie że nie dorasta mi do pięt i nie udałoby jej się mnie uwiązać na smyczy jak jakiegos CUCKa. 

Przynajmniej jedna sie na Tobie poznala i ode mnie wielkie brawa dla Niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorgu

sam bedziesz klonem niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Przynajmniej jedna sie na Tobie poznala i ode mnie wielkie brawa dla Niej.

Ode mnie też, jakoś trudno mi uwierzyć, że można kochać takiego łłaj daka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Przynajmniej jedna sie na Tobie poznala i ode mnie wielkie brawa dla Niej.

Ode mnie też, jakoś trudno mi uwierzyć, że można kochać takiego łłaj daka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym tu się podniecać? Autor w rzeczywistości nadal marzy o wielkiej miłości i ma na nią nadzieję. Gdyby było inaczej, pisałby zupelnie bez emocji. Niech wyrzuci z siebie te bluzgi i będzie spokój😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×