Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 02202

Wiecie dlaczego faceci was zwodzą? widziałam to od drugiej strony

Polecane posty

Gość 02202

W Mojej rodzinie chlopacy-kuzyni, ich kuzyni i koledzy, moi bracia robia tak samo, komplementuja, slodza a od poczatku mowia do kumpli:ale pasztet, tylko do rozladowania popedu sie nadaje

przy mnie dzwonia do tych kobit, umawiaja sie z nimi, schlebiaja im istni gentelmani, po odlozeniu sluchawki nastepna i tak w ciagu tygodnia z 10 takich albo wiecej jak czas pozwoli; ktora predzej da tym lepiej.oni sie smieja z takich kobiet, ale jak im zalezy to deklaruja sie juz po 1-2 spotkaniach. bez zadnych prosb dziewczyny.widac roznice-przy mnie. o tej swojej potencjalnej DZIEWCZYNIE mowia od poczatku: zaraz mi ją ktoś zabierze jak jest taka zaje*bista, musze sie starac i szybko okreslic, a inne zwodzą bo one sobie na to pozwalają,oni to wykorzystują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale ty i 'chlopacy' to jednak jakas patologia. Pewnie, ze takich ludzi jest duzo, ale jednak nie wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02202

Ja patologia? z ktorej strony? oni też zresztą nie, sami lekarze.

Moze masz odwrotna definicje pojęć.Ale to już nie mój problem 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest

takich jest dużo, sama pracuję w branży technicznej, facetów znam (za) dużą ilość no i tak jest, ale głupie baby łykają jak leci, choćby im się film puściło, nic nie dociera 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość 02202 napisał:

Ja patologia? z ktorej strony? oni też zresztą nie, sami lekarze.

Moze masz odwrotna definicje pojęć.Ale to już nie mój problem 😄 

tak, chłopacy lekarze.... a panna autorka podstawówki z sukcesem nie skończyła skoro sadzi takie błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

normalny człowiek, w tym również facet i to niby po studiach, dorosły itp. itd. nie bawi sie w takie rzeczy, w takie manipulacje  tyloo po to żeby zamoczyć. Po prostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

normalny człowiek, w tym również facet i to niby po studiach, dorosły itp. itd. nie bawi sie w takie rzeczy

poscic ci liste panow po 40-tce wielce porzadnych i powazanych, ktorzy tak robia? bo masa takich jest, to mentalne przegrywy, ale ich duza ilosc sprawia, ze srednio trafiasz na takiego pare razy w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

poscic ci liste panow po 40-tce wielce porzadnych i powazanych, ktorzy tak robia? bo masa takich jest, to mentalne przegrywy, ale ich duza ilosc sprawia, ze srednio trafiasz na takiego pare razy w roku

to nie zmienia faktu ze to zwykłe g... jest. Poza tym czy trafiam....ja się akurat  w tym momencie życia rooocham dla rooochania a nie zeby mi sie facet deklarował, czy mi komplementy sadził. Odreagowuję sobie  zdrade faceta i nie szukam takich co słodza tylko takich którzy przyjda, zrobią co trzeba i pójda, bez dzwonienia i komplementów dla naiwnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebs
4 minuty temu, Gość gość napisał:

a nie zeby mi sie facet deklarował

ja się ciesze, jak się nie deklarują, bo nie chcę być w żadnym związku

a autorka powinna zmienić towarzystwo 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

to nie zmienia faktu ze to zwykłe g... jest. Poza tym czy trafiam....ja się akurat  w tym momencie życia rooocham dla rooochania a nie zeby mi sie facet deklarował, czy mi komplementy sadził. Odreagowuję sobie  zdrade faceta i nie szukam takich co słodza tylko takich którzy przyjda, zrobią co trzeba i pójda, bez dzwonienia i komplementów dla naiwnych

i dlatego wiem, ze dorosły normalny człowiek potrafi sobie zorganizowac seks bez krzywdzenia drugiej osoby , okłamywania jej i obrażania i poniżania za plecami. Poza tym o dorosłej osobie żle świadczy jak  idzie się rooochać z kimś tak brzydkim ze aż potem musi  obgadać to z kolegami...to trzeba sobie było znaleźć lepszą a nie poniżać sie do okłamywania jakiejś chorej sztuki tylko po to żeby  dała. Co to za spryt i zasługa wykorzystać jakąś niemotę? To jak kalekie dziecko okraść na ulicy.....Albo odżałować i zapłacić ładnej prostytutce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jacy faceci mówią "tylko do rozładowania popędu się nadaje"? profil mat-fiz, bio-chem? 😄 ale w sumie może i występuje jakaś korelacja, i tak: awf-zalicza bazy, prawo-piłuje 13stki (kanon SN😂), asp-moczy pędzel? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
7 minut temu, Gość gość napisał:

tylko do rozładowania popędu się nadaje

akurat tak mówi wielu przegrywów z kafe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
44 minuty temu, Gość 02202 napisał:

Ja patologia? z ktorej strony? oni też zresztą nie, sami lekarze.

Moze masz odwrotna definicje pojęć.Ale to już nie mój problem 😄 

I tak samo odmieniaja slowa jak ty? Pewnie, zaniedbania jezykowe, wielodzietnosc, chamstwo i wulgarnosc moze zdarzyc sie w kazdym srodowisku. Tylko jak w twoim to wszystko jest takie normalne...internet wszystko przyjmie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia

Autorko, jeszcze o tej patoli napisz. Jak to jest obracać się w takich nizinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

I tak samo odmieniaja slowa jak ty? Pewnie, zaniedbania jezykowe, wielodzietnosc, chamstwo i wulgarnosc moze zdarzyc sie w kazdym srodowisku. Tylko jak w twoim to wszystko jest takie normalne...internet wszystko przyjmie. 

przypierd/alasz sie do niczego, miej w sobie wiecej życzliwości.Mi też zdarzają się literówki itd.,a w czasach szkolnych wygrywałam olimpiady humanistyczne, różne konkursy ortograficzne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

przypierd/alasz sie do niczego, miej w sobie wiecej życzliwości.Mi też zdarzają się literówki itd.,a w czasach szkolnych wygrywałam olimpiady humanistyczne, różne konkursy ortograficzne itd.

To nie jest literowka

Chlopacy to ta sama kategoria bledu co "poszlem" i "wziasc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

przypierd/alasz sie do niczego, miej w sobie wiecej życzliwości.Mi też zdarzają się literówki itd.,a w czasach szkolnych wygrywałam olimpiady humanistyczne, różne konkursy ortograficzne itd.

chłopacy to nie literówka, to trwały nawyk wynikajacy z przebywania w środowisku dalekim od  rodzin lekarskich, po prostu autorka udaje kogoś kim nie jest byle dowalić kobietom. No chyba , że autorem jest facet, ale cel ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A kto by chcial takiego faceta. Serio? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

chłopacy to nie literówka, to trwały nawyk wynikajacy z przebywania w środowisku dalekim od  rodzin lekarskich, po prostu autorka udaje kogoś kim nie jest byle dowalić kobietom. No chyba , że autorem jest facet, ale cel ten sam

A co ma przebywanie wśród rodzin lekarskich? Naprawdę wierzysz że to są ludzie ą ę? Tę zamiast tą? Chyba żyjesz w iluzji własnych wyobrażeń lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A co ma przebywanie wśród rodzin lekarskich? Naprawdę wierzysz że to są ludzie ą ę? Tę zamiast tą? Chyba żyjesz w iluzji własnych wyobrażeń lol.

ale zupełnie w to nie wierzę, za to wierzę, że im dłuzej się ktoś edukuje, przebywa w środowiskach, w których jednak większość posługuje się poprawną polszczyzną, to nawet jeśli robi błędy językowe, to nie są one tak prostackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

ale zupełnie w to nie wierzę, za to wierzę, że im dłuzej się ktoś edukuje, przebywa w środowiskach, w których jednak większość posługuje się poprawną polszczyzną, to nawet jeśli robi błędy językowe, to nie są one tak prostackie

Widać zwłaszcza po grodzkim i Arłukowiczu 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

A co ma przebywanie wśród rodzin lekarskich? Naprawdę wierzysz że to są ludzie ą ę? Tę zamiast tą? Chyba żyjesz w iluzji własnych wyobrażeń lol.

Wiekszosc jest na tyle oczytana, ze naturalnie nie wali takich bykow 🙂

 

autorem jest ten facet co zaklada tematy o ponizaniu kobiet. W szkole pewnie splukali mu glowe w muszli klozetowej o pare razy za duzo i tak sobie odbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Wiekszosc jest na tyle oczytana, ze naturalnie nie wali takich bykow 🙂

 

autorem jest ten facet co zaklada tematy o ponizaniu kobiet. W szkole pewnie splukali mu glowe w muszli klozetowej o pare razy za duzo i tak sobie odbija.

To ja chyba miałam do czynienia zawsze z mniejszością a wielu ich się przewinęło. Cóż. Same kasty w tym kraju. Jak nie sędzia z kiełbasą to lapowkarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Widać zwłaszcza po grodzkim i Arłukowiczu 🤣

a co masz do Grodzkiego i Arłukowicza, bardziej podoba ci sie jakiś Piecha czy inne coś. To wolę tych dwóch pierwszych, bo jednak mądrzejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

a co masz do Grodzkiego i Arłukowicza, bardziej podoba ci sie jakiś Piecha czy inne coś. To wolę tych dwóch pierwszych, bo jednak mądrzejsi

Powiedz mi o swoich poglądach a powiem ci kim jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To ja chyba miałam do czynienia zawsze z mniejszością a wielu ich się przewinęło. Cóż. Same kasty w tym kraju. Jak nie sędzia z kiełbasą to lapowkarz.

tak ta, całeżycie wycierasz sie po sądach i szpitalach i lekarze i sędziowie kradną ci kiełbasę schowaną w majtkach udając, że to miłość. Temat o czym innym wieć wypad z politykowaniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Powiedz mi o swoich poglądach a powiem ci kim jesteś. 

też ci mogę powiedzieć wiele o tobie po tym co piszesz, ale nie widze powodu, by zasrać temat   polityką z powodu twoich urazów politycznych. Zresztą co mnie ty i twoje zdanie na ten temat obchodzisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

tak ta, całeżycie wycierasz sie po sądach i szpitalach i lekarze i sędziowie kradną ci kiełbasę schowaną w majtkach udając, że to miłość. Temat o czym innym wieć wypad z politykowaniem 

A bo co? 

 

52 minuty temu, Gość gość napisał:

i dlatego wiem, ze dorosły normalny człowiek potrafi sobie zorganizowac seks bez krzywdzenia drugiej osoby , okłamywania jej i obrażania i poniżania za plecami. Poza tym o dorosłej osobie żle świadczy jak  idzie się rooochać z kimś tak brzydkim ze aż potem musi  obgadać to z kolegami...to trzeba sobie było znaleźć lepszą a nie poniżać sie do okłamywania jakiejś chorej sztuki tylko po to żeby  dała. Co to za spryt i zasługa wykorzystać jakąś niemotę? To jak kalekie dziecko okraść na ulicy.....Albo odżałować i zapłacić ładnej prostytutce.

Haha dokładnie. Tylko pogarda dla takich hipokrytow. Trzeba być dnem żeby bzykać kogoś kogo się nie szanuje i komu się za plecami dupe obrabia mając za najgorszą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×