Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AgaSama

Mała zemsta

Polecane posty

Gość AgaSama

Która z Was kobietki wyczyśclaby kibelek szczoteczką do zębów swojego byłego i jakby nigdy nic odłożyła ją na miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja swojego podkablowałam do urzędu skarbowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kobiety są bardzo mściwe niewspółmiernie do winy mężczyzny . Od rozpowiadania że impotent, ma małego, brudas, nierób, przemocowiec , dolewania do szamponu farb do włosów czy innego świnstwa, przebijania opon, rysowania aut, niszczenia mebli i rtv , do donosów do urzędu skarbowego fałszywych i kłamliwych. Zakładanie niebieskiej karty i samookaleczenia to standard, mężczyzna popłacze, wykrzyczy i przejdzie mu z czasem. Nie ma nic straszniejszego niż wkurzona kobieta szczególnie jak psiapsiółki nakrecają ja by się śmiać potem z sytuacji. W pewnym sensie to ból nad stratą ale nie miłości tylko wszystkiego innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2020 o 10:12, Gość AgaSama napisał:

Która z Was kobietki wyczyśclaby kibelek szczoteczką do zębów swojego byłego i jakby nigdy nic odłożyła ją na miejsce?

Nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe. Zemsta jest dobra, jeśli daje do myślenia i uczy czegoś, Twój pomysł jest zwyczajnym robieniem na złość. Poza tym, jeśli przyznasz się głośno do tego postępku, a facet się rozchoruje, może Cię pozwać o koszty leczenia i zadośćuczynienie.

12 minut temu, Gość gość napisał:

[...]  mężczyzna popłacze, wykrzyczy i przejdzie mu z czasem [...]

W tym właśnie problem, że mężczyźni nie walczą, nie wyciągają konsekwencji z kobiecych zagrywek, tylko dają pluć sobie w twarz. Znoszą to, zamiast zakończyć znajomość z toksyczną kobietą. Godność i poszanowanie innych trzeba sobie wypracować - postawą, zachowaniem - same nie przyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 19.01.2020 o 16:43, Gość gość napisał:

Kobiety są bardzo mściwe niewspółmiernie do winy mężczyzny . Od rozpowiadania że impotent, ma małego, brudas, nierób, przemocowiec , dolewania do szamponu farb do włosów czy innego świnstwa, przebijania opon, rysowania aut, niszczenia mebli i rtv , do donosów do urzędu skarbowego fałszywych i kłamliwych. 

Mój donos do urzędu skarbowego nie był fałszywy ani kłamliwy.

Nie znasz sprawy to nie pisz że zemściłam się niewspółmiernie do winy!

Zostałam okradziona z oszczędności i spadku po rodzicach i zdradzona.

Wg ciebie powinnam się "unieść się honorem", przymknąć oko i wybaczyć?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuńka

Skoro zasłużył... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuta
Dnia 21.01.2020 o 12:18, Gość Gość napisał:

Mój donos do urzędu skarbowego nie był fałszywy ani kłamliwy.

Nie znasz sprawy to nie pisz że zemściłam się niewspółmiernie do winy!

Zostałam okradziona z oszczędności i spadku po rodzicach i zdradzona.

Wg ciebie powinnam się "unieść się honorem", przymknąć oko i wybaczyć?

NO JASNE

Dnia 21.01.2020 o 12:18, Gość Gość napisał:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×