Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czipson

Maja pszczółka

Polecane posty

Gość Czipson

hej, pamietacie ta agresywną wegankę Maję i jej sztywnego Sebka? ma ktoś dostęp do jej ig? co tam u niej? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfudcj
11 minut temu, Gość Czipson napisał:

hej, pamietacie ta agresywną wegankę Maję i jej sztywnego Sebka? ma ktoś dostęp do jej ig? co tam u niej? ;d

O pamiętam ten kanał. Zupelnie zapomnialam o nim. Czemu już majanie nagrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierogi

Też jestem ciekawa co u niej/nich. Kiedyś lubiłam ją oglądać, ale z czasem zrobiła się lekko irytująca i nudna. Jego nie trawię od samego początku. Myślę, że M bardzo się zmieniła pod jego wpływem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierogi

www. majanowak. pl / youtube. html

 

Lubicie seriale? Znacie serial "Lost"?
To właśnie z niego pochodzi poniższy cytat:

"see you in another life"

Inne życie w tym przypadku oznacza "życie" poza YouTube, które jak wiele osób zapomniało nadal istnieje. Szczególnie to najważniejsze czyli zupełnie offline. To "prawdziwe" życie liczy się dla mnie najbardziej. Tam gdzie liczą się czyny, a nie puste słowa. Gdzie istnieje tylko "tu i teraz".

Zrezygnowałam z prowadzenia kanału z wielu mniejszych lub większych powodów, które pojawiały się na przestrzeni lat. Nie było żadnej osobistej rewolucji lub wydarzenia, które mnie do tego zmusiło. Realizuję się również w innych dziedzinach życia i to mi obecnie sprawia o wiele większą satysfakcję niż nagrywanie kolejnego filmiku, w którym powtarzam to co mówiłam już dziesiątki razy.

Dlaczego zniknęły stare filmy z kanału? Nie chcę być postrzegana przez ich pryzmat, przez zdania wyjęte z kontekstu, przez cytowanie pojedyńczych wyrazów zamiast zrozumienia całości. Część z tych filmów nie była już zresztą aktualna i nie identyfikuję się z podejściem, które w z nich przedstawiłam.

Dlaczego wstawiłam ten krótki, pożegnalny tekst dopiero teraz... nieco ponad tydzień od usunięcia filmów? Był to dla mnie swego rodzaju eksperyment społeczny, który pokazał jak bardzo rozpieszczona i roszczeniowa jest spora część dzisiejszych internautów. Niestety potwierdziły się moje przypuszczenia i tym bardziej utwierdziło mnie to w przekonaniu, że dobrze robię odchodząc ze świata, do którego nie pasuję.

Rezygnacja z YouTube nie oznacza dla mnie rezygnacji z weganizmu, aktywnego trybu życia lub innych pasji oraz zainteresowań. To tylko rezygnacja z YouTube. Nic więcej.

Trzymajcie się ciepło.
Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jodi

mhm, czyli pewnie jej się znudziło nagrywanie dla \'roszczeniowych\' albo wcina schabowe potajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×